Tema: HU sit and go

Pozdrav

Postat cu neke ruke za koje nisam znao koji je najbolji play pa bih htio cuti vasa cijenjena misljenja

Igram uz pomoc Top Sharka, jer sam se od pocetka navikao na njega, premda bi mi HM vjerojatno bio bolji...

E da i mass multitablam HU sit and go (10 odjednom), pricao sam sa nekim deckima na two plus two i nije im jasno zasto to radim, te tvrde da bih imao puno veci roi da igram samo 1 ili 2 stola...Uglavnom multitablanjem sam tilt sveo na minimum , a i zarada ide puno vise prema gore

A sad hand. Villian je los igrac, na sharku ima ocjenu 9...Imao sam nekoliko meceva sa njim, i znao je preflop all inat Q7 sa 1600 cipova i takve gluposti...

Da li je ovdje fold ili all in? Premda znamo da je villian agro manijak?

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t25
Big Blind: t50

SB (hero) (t1765)
BB (t1235)

SB (hero) has M value 23.53

Dealt to SB (hero)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QH.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KH.png

Preflop: (Pot is: t75)

SB (hero) raises to t150, BB calls t100

Flop: (Pot is t300, 2 players)

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QS.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/9S.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8C.png
BB checks, SB (hero) bets t200, BB raises to t1050

Turn: (Pot is t1550, 2 players)


River: (Pot is t1550, 2 players)


                                                                     
Total Pot: t1550 | Rake: t1550

00

2

Re: HU sit and go

snap shove?

00

Re: HU sit and go

knez napisao:

snap shove?

Hvala  knez na brzom odgovoru. Nisam bio siguran u svoj play zato sam trazio msiljenje. U laganom sam downsingu.

Pokazao je JTs(pik) , pa mi se motalo po glavi da je  jako los igrac,  te da sam mogao baciti i dobiti ga kasnije...

Ali kada bolje razmislim snap je jedini ispravan potez protiv ovakvog igraca...

00

Re: HU sit and go

...izi ship pogotovo protiv aggro lika...koji je BI?

00

Re: HU sit and go

mislim da je pitanje bilo ak je lik snap shoveao..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

6

Re: HU sit and go

yep ovo ti je snap pogotovo protiv takvog lika. Inace nije ti bitan tolko ROI koliko $ per hour ako mislis da ovako vise zaradis onda tako igraj. I koji je ovo level? Po mom misljenju vise ti se isplati igrat manje stolova i move upat nego mass multitejblat na malim levelima

00

Re: HU sit and go

dubai0 napisao:

...izi ship pogotovo protiv aggro lika...koji je BI?

Ovo je 10.50$. Imam banku za vise ali   na 20ticama se po meni vidi osjetno razlika u kvaliteti igraca...A ne bih htio zuriti sa levelima jer ocito nisam jos spreman za vece limite...

00

Re: HU sit and go

stoka napisao:

yep ovo ti je snap pogotovo protiv takvog lika. Inace nije ti bitan tolko ROI koliko $ per hour ako mislis da ovako vise zaradis onda tako igraj. I koji je ovo level? Po mom misljenju vise ti se isplati igrat manje stolova i move upat nego mass multitejblat na malim levelima

Slazem se Stoka sa tobom, ali imam problem sa tiltom kada igram manje stolova. I dok god taj problem ne ukonim budem igrao na ovaj nacin, jer bas kako kazes nije toliko vazan roi ako imam dobru zaradu po satu...

00

Re: HU sit and go

...sick 10 stolova HU...veca je razlika izmedju 20tica i 30tica nego 10tki i 20tki po meni....

Zadnji popravljao dubai0 (23-02-2011 01:34:48)

00

10

Re: HU sit and go

dubai0 napisao:

...sick 10 stolova HU...veca je razlika izmedju 20tica i 30tica nego 10tki i 20tki po meni....

Da ti budem iskren 20-tice nisam niti probao igrati, jer jednostavno nisam spreman na taj level. Jos ima puno odluka na koje poslje kada gledam ruke sumnjam da su dobro odigrane. Zato cu od sada tu postati kako bi vidio koji je najbolji play...

Dubai0 gledao sam te jucer ili prekjucer, nesjecam se tocno mislim na 30-ticama, good job...Da te pitam da li igras i cash HU te da li je jako velika razlika izmedu cash HU i sit and go HU? Hvala na odgovoru

Zadnji popravljao nogalo (23-02-2011 01:43:47)

00

11

Re: HU sit and go

...pa nije bas prosa najbolje sesion na 30ticama big_smile,igra san prije cash  uglavnon razlika je veca nego sta izgleda izgubia san dosta, dok san na sng ovima na svim limitima u plusu...lakse je stiltat...al opet cu probat nakon sta nabildan roll...i taaakooo ugl smanji broj stolova moj savjet big_smile

00

Re: HU sit and go

na koju foru 10 stolova nije mi jasno big_smile

izmedju 10s i 20s nije velika razlika, imas lose igrace koji su uvijek losi, breakeven/male winnere koji su uvijek losi i winning regulare koji su malo bolji od 10s

Zadnji popravljao kerpoker (23-02-2011 03:54:34)

00

Re: HU sit and go

btw. koji ti je roi kada igras 10 stolova??

00

14

Re: HU sit and go

kerpoker napisao:

na koju foru 10 stolova nije mi jasno big_smile

izmedju 10s i 20s nije velika razlika, imas lose igrace koji su uvijek losi, breakeven/male winnere koji su uvijek losi i winning regulare koji su malo bolji od 10s

Ne koristim programe a sam neznam kako se racuna roi...Uglavnom vodim si statistike i evidencije...

Prosjek ispadne  59win/100game ( tu je 2$, 5$ i 10$)

24 incni monitor i udri...ali znam i sam da je to glupo tako igrat, ali imao sam za ocistit bonus, a i ide mi ok pa, na kraju krajeva najvazniji su $$$..Budem se prebacio na 4 stola sljedeci tjedan, jer znam i sam da igrajuci 10 stolova napredovat cu NIKADA i  da je to sve robotska igra...

00

15

Re: HU sit and go

što se tiče handa,to je obv snap al mi nije jasno zašto otvaraš 3x na 25/50?

a ovo za 10stolova igrati na ovim početnim limitima nema nikakvog smisla... nemožeš beatat 20tice(kao što kažeš) a ti igraš na 10ticama 10stolova!? koliko vidim na ovom jednom handu moraš puno učiti prvenstveno o efektivnom steku,tako da bi ti preporučio da smanjiš broj stolova na max4 i pogledaš par videa na husng.com ...

00

16

Re: HU sit and go

mandza napisao:

što se tiče handa,to je obv snap al mi nije jasno zašto otvaraš 3x na 25/50?

a ovo za 10stolova igrati na ovim početnim limitima nema nikakvog smisla... nemožeš beatat 20tice(kao što kažeš) a ti igraš na 10ticama 10stolova!? koliko vidim na ovom jednom handu moraš puno učiti prvenstveno o efektivnom steku,tako da bi ti preporučio da smanjiš broj stolova na max4 i pogledaš par videa na husng.com ...

Hvala na savjetu. definitivno cu smanjiti na 4 stola,ali manje necu...! Upoznao sam rega na vecim limitima, i on mi upravo savjetuje (osim da definitivno smanjim broj stolova) je to da na nizim levelima (2,5,10)otvaram 3x 99+, Kj+, Ats+, ti ne mislis tako?...Gledam videe, i poceo sam postat handove kako bi usavrsio igru. Svjestan sam i priznajem svoje greske , pa sam i stoga voljan poslusati savjete o prihvatiti ih...

00

17

Re: HU sit and go

nogalo napisao:

otvaram 3x 99+, Kj+, Ats+

...ostalo 2x?? mislis da se to ne primjeti?..exploitable je...

00

18

Re: HU sit and go

on misli da treba otvarat sve isto ali kad imas 20bb recimo onda otvaras 2,5bb ili 2bb neznam vise tocno kako to ide. Na pocetku 3bb onda 2,5bb i na kraju 2bb tak nesto ali kolko treba bit efektivni stack neznam....

00

19

Re: HU sit and go

...prva 2 lvl ostvaras 3x ostala 2x...mos i drugi 2-2.5x i gg

00

Re: HU sit and go

dubai0 napisao:

...sick 10 stolova HU...veca je razlika izmedju 20tica i 30tica nego 10tki i 20tki po meni....

mislin da nije tongue

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

21

Re: HU sit and go

dubai0 napisao:
nogalo napisao:

otvaram 3x 99+, Kj+, Ats+

...ostalo 2x?? mislis da se to ne primjeti?..exploitable je...

ne,ne nisam to mislio tako, normalno da miksam. Nego sam htio reci da mi je receno da nije los play ako betam  3x sa spomenutim kartama...

Zadnji popravljao nogalo (23-02-2011 12:46:18)

00

Re: HU sit and go

dubai0 napisao:
nogalo napisao:

otvaram 3x 99+, Kj+, Ats+

...ostalo 2x?? mislis da se to ne primjeti?..exploitable je...

+1

rofl. pa nemozes tako otvarat bez ikakvog balansa, ti ako igras 10 stolova shvati da drugi ne igraju i da primjete da jake ruke otvaras 3x a playble ruke iz pozicije n a 2x, bez obzira koliko igrac bio los primjeti to.

PS: koji ti je nick na starsima ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: HU sit and go

nogalo napisao:
dubai0 napisao:
nogalo napisao:

otvaram 3x 99+, Kj+, Ats+

...ostalo 2x?? mislis da se to ne primjeti?..exploitable je...

ne,ne nisam to mislio tako, normalno da miksam. Nego sam htio reci da mi je receno da nije los play ako betam  3x sa spomenutim kartama...

los je play. ogroman je pot. I sta ako ne hitas ? cbetaces ? sta ako calla ? mozda floata ? ako ne cbetas, gubis pot cim ti on stavi 100 u 300 ? callas 100 ?

Ja kad vidim da neko otvara na 3x, šipam mu svakog A i bilo koje dvi slike. Nekad potpuno light sa 67, 9T sutid.
Dva puta ukradem i on je -300, taman tu poslije tih 25-50 dolazi push or fold faza i stack sizeovi puno znace. Tako da bi ti preporucia da se vise puno stedis na blindovima 25-50.

dovodis se u usranu situaciju na takav nacin.

Cini mi se ako nebi igra toliko stolova da definitivino nebi otvara na 3x. Nego bi proba izvuc maximum iz svakog matcha.

Zadnji popravljao chillin (23-02-2011 12:51:12)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

24

Re: HU sit and go

+1
naranvo da nije ''zabranjeno'' otvarat te navedene handove 3x al mislim da bi ti bilo bolje da nađeš neki balans po levelima npr.
10/20 3x, 20/40 3x, 25/50 2/2.5x,50/100 min. ..
jer ćeš tek osijetit kako bolji igrači na većim limitima iskorištavaju ''loše'' otvaranje handova tako da ćeš dobivat light shavove...
misim da je nemoguće na 10 stolova miksati preflop igru to jest garantiram da je nemoguće...

00