Tema: Pomoc za nl10

E ovako, prvo da kazem da znam da je mali sample, ali nesto ocigledno mnogo gresim pa bih zeleo odma to da ispravim, jer ako ovako nastavim gotov sam, pa ako moze malo pomoci sta bi mogao da menjam, dosta sam agresivnije igrao u pocetku i red line mi je bio u plusu, dok je blue isao dole, onda kad sam to resio da promenim, odigrao sam jednu dugacku sesiju gde sam igrao vise tight zeleci da mi blue line ode gore ali se tu poklopilo nekoliko setup-ova pa sam sve vise i vise gubio, kasnije verovatno i zbog losije igre i tilta, ali dobro imam dobar bankroll pa me ne pogadjaju mnogo gubitci da mnogo tiltujem, mislim da sve podnosim ok, ali nesto ocigledno nije kako treba i tu je veliki problem, ono sto bi ja primetio jeste da mi je pre flop igra mnogo mnogo bolja od post flop i da tu najvise para gubim i da najveci problem imam sa post flop igrom, da ne duzim evo i slika, dakle ponavljam, jeste manji sample, ali moram nesto da menjam odma inace busto big_smile hvala unapred na pomoci wink


http://img13.imageshack.us/img13/426/statsixr.png

http://img202.imageshack.us/img202/5545/positionstats.png

http://img713.imageshack.us/img713/3748/grafjf.png

00

Re: Pomoc za nl10

Po meni, definitivno previse c-betas i to ti vjerojatno odnosi najvise novca.
A to je greska mnogih regulara i na vecim limitima.

00

Re: Pomoc za nl10

malo vise zatajtaj.
imas prevelik vpip/pfr

Hardcore isnt the amount of money the band makes. It isnt the shit talk the fans speak.
Its the messege in the music, Its the comradery, its picking some one up in the pit when they fall down, its friendship, its family, its brotherhood. I don't care how big the band get or if they make videos. Just never forget your roots
HARDCORE IS MY LIFE     ZGHC crew
00

Re: Pomoc za nl10

Previše si agresivan u dosta stavki. Nemogu ti točno rači što krivo radiš jer recimo 3bet na cuttofu imaš 11%, ali neznam što tpčno 3betaš pa ti nemogu dati savjet za to. Najbolje bi bilo da napraviš neki video od 20 min pa da prokomentiramo.

00

Re: Pomoc za nl10

+1 za ovo kaj je  roba  napisao
i po meni cini mi se imas  odvrtano mali W$SD% nigdje  nisi ni blizu 50%, to znaci da puno callas kad  si pobjeden a  i vjerojatno su oni tebe  poceli callat  jer  si uber agro i love  te  u blefovima

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Pomoc za nl10

Da to sam i ja primetio da puno callam kad sam pobedjen, post flop igra mi je jako losa, mislim da sam zadovoljan pre flop igrom. 3 betam IP dosta light ljude koji se mnogo bacaju na 3bet, i za value one koji dosta callaju 3bet. Problem kod videa je taj sto sam promukao pa necu moci da pricam sta i zasto radim da bi me vi ispravili, tek za par dana. Inace da ga postavim u ovu temu ili da ga saljem tebi roba?

inace hvala svima na komentarima, videcu da popravljam sta mogu pa uskoro cu se opet javiti ovde da vidimo dal sam napredovao il ne wink

00

Re: Pomoc za nl10

Slazem se sa gore komentiranim postovima, pa da se nadovezem...
Lose igras ranu poziciju, tj. previse branis blindove i vjerojatno sa sirim handrange nego sto bi trebao. I naravno previse c-betas iz rane pozicije (to su mikrolimiti i blefovi ti nece tako lako proci bas zbog limita) gdje vjerojatno dobivas previse raise-ova i onda si pod pritiskom pa pravis greske gdje call-as sa srednjim parom ili slicno u nadi da ce ti se ruka poboljsati a na turnu si onda vec vjerojatno potcommitted pa na kraju radis call iako znas da si vec pobjedjen. Po meni bi trebao ranu poziciju igrati vise tight tj. uzi handrange i ako dobro dodje flop prelazis na agresivu inace ako ne, drzis pot na minimali tj. trazis sto vise freecards.
Ovo je barem kako se vidi iz gore prilozenog al naravno kao sto je Roba rekao trebalo bi pogledat na videu jedan session pa bolje analizirati.

pozz

00