Tema: Malo puno pitanja...

Prvo vezano uz PS, pošto planiram formatirati HDD, gdje PS odlaže notese i kako napraviti backup istih?

Isto tako PTR3, da li je dovoljno napraviti backup foldera "processed" ili treba još nešto da bi mi ostali
handovi i statsi?

Planiram preći na NoiQ, zbog rakebacka, rakerace i svega toga, zanima me pošto oni nude RB 30% + VIP cash + rakerace, zašto svi cash igrači ne igraju kod njih, nego ganjaju supernovu na PS koja opet nudi manje nego oni u samom startu?
I da li se može istovremeno sudjelovati na rakerace-u foruma i njihovom (35k tjedno)?
Piše pod minusima da client dosta usporava PC...na koji način i u kojoj mjeri?

Bonus cash reward na PS-u, to je instant lova na račun ili je treba čistiti kao bonus?
Negdje na netu sam pročitao da se čisti, samo puno brže, na PS-u ne spominju nikakvo čišćenje...

Unaprijed hvala na odgovorima!

00

2

Re: Malo puno pitanja...

otvori client od starsa nadji notese i pisat ce ti gdje ih sprema

za pt3 mozes tako napravit a mozes mislim i napravit kompletan backup database

bonus cash na PS-u je upravo to. Nema ciscenja. instant na acc sjeda (prije je bilo sa ciscenjem, ali su to ukinuli u 11. mj. prosle godine ako se ne varam)

za NoIQ pojma nemam

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Malo puno pitanja...

milky007i napisao:

Prvo vezano uz PS, pošto planiram formatirati HDD, gdje PS odlaže notese i kako napraviti backup istih?

U njihovom folderu fajl notex.txt

milky007i napisao:

Isto tako PTR3, da li je dovoljno napraviti backup foldera "processed" ili treba još nešto da bi mi ostali
handovi i statsi?

Dovoljno je, ali ćeš dugo ćekat da ti učita sve handove. Najbolje je napravit backup baze.

milky007i napisao:

Planiram preći na NoiQ, zbog rakebacka, rakerace i svega toga, zanima me pošto oni nude RB 30% + VIP cash + rakerace, zašto svi cash igrači ne igraju kod njih, nego ganjaju supernovu na PS koja opet nudi manje nego oni u samom startu?

Kako nude više? Što si ti shvatio pod VIP cash?

I da li se može istovremeno sudjelovati na rakerace-u foruma i njihovom (35k tjedno)?

Da.

Bonus cash reward na PS-u, to je instant lova na račun ili je treba čistiti kao bonus?

Instant. Prije je trebalo čistiti pa si vjerojatno pročitao zastarjelu informaciju.

00

Re: Malo puno pitanja...

Hvala na brzim odgovorima!

Pošto imam trial PTR-a, morat ću na teži način napraviti backup...

A ovo za NoiQ, vidim na njihovoj stranici da se skupljaju VIP bodovi, na kraju mjeseca se za 300 bodova
dobije 25E cashbacka, 800 bodova 80E itd...
Taj VIP loyality program ide uz RB od 30% ili biram hoću jedno ili drugo?
A pod "nude više" mislim to da kao platinum dobijem, koliko sam kalkulirao, 22-24% RB, s time da ga moram
svaki mjesec održati skupljanjem 7,5k vpp-a, ovdje dobijem 30% RB odmah + rakerace forum + njihov rakerace...

00

5

Re: Malo puno pitanja...

biras oces jedno il drugo

00

Re: Malo puno pitanja...

milky007i napisao:

Isto tako PTR3, da li je dovoljno napraviti backup foldera "processed" ili treba još nešto da bi mi ostali
handovi i statsi?

Samo napravi backup od tog foldera i poslije importaj. I hud si isto backupaj da ne moraš opet sve radit.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Malo puno pitanja...

milky007i napisao:

A pod "nude više" mislim to da kao platinum dobijem, koliko sam kalkulirao, 22-24% RB, s time da ga moram
svaki mjesec održati skupljanjem 7,5k vpp-a, ovdje dobijem 30% RB odmah + rakerace forum + njihov rakerace...

Aha, tako da. Nešto si govorio za SNE pa sam pobrkao.

00

Re: Malo puno pitanja...

Eh thanks, sad je jasnije sve kompletno!

Samo još jedna stvar u vezi NoiQ...ako uzmem rakeback, VIP bodovi mi služe isključivo kao mjera za rakerace-ove ili s njima mogu platiti upad u neki turnir ili slično? Na stranici ništa ne piše o tome, no možda postoji, pa ako netko zna...

00

9

Re: Malo puno pitanja...

mozes upadat na turnire. i ne oduzima ti se nis od rakebacka ak ih trosis
EDIT: kod upada na turnire, 100 VIP bodova ti je 1 euro

Zadnji popravljao Brky (05-03-2011 15:41:18)

00