201

Re: Sunday Million, 5 million GTD

prosle godine je bilo za 40 milijarditi hand

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

202

Re: Sunday Million, 5 million GTD

ah, onda možda bude 6m gtd smile

00

203

Re: Sunday Million, 5 million GTD

Tilt napisao:
zviko napisao:
puki86 napisao:

da je  bar  ovakav  svaki vikend  igrao bi stalno jer ima dosta losih igraca  koji dolaze preko satelita
nista,iduce godine ce  vjerojatno bit  field 80k pa cemo onda  dic  2 milje, za ovu milju se  nije isplatilo zajebavat  big_smile

misliz za 5 godina? big_smile

pa bilo je i prosle godine za 4. godisnjicu 4M gtd ak se dobro sjecam, tako da ce vjerojatno bit i iduce god


koja  borba  ,sta tocno nije  jasno u mojem postu.. mislio sam da ce  bit  prvo mjesto 2 milje iduce  godine

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

204

Re: Sunday Million, 5 million GTD

http://www.pokerstarsblog.com/sm/2011/bdbeatslayer-wins-sunday-million-5th-ann-079075.html

00

205

Re: Sunday Million, 5 million GTD

lolol čini se da je ovaj zeurrr maloljetan
http://www.mpcpoker.com/who-won-the-500 … er-or-son/
http://forumserver.twoplustwo.com/29/ne … on-994463/

KOCKA!
00

Re: Sunday Million, 5 million GTD


Nemoraju mu isplatit ako se dokaže da je .

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

207

Re: Sunday Million, 5 million GTD

Znači, mogao bi ja uskoro dobiti neku "malu" dodatnu donaciju od Starsa... ne bum se žalil ako raspodjele tih pol milje na sve koji su bili ITM.

00

Re: Sunday Million, 5 million GTD

Acc mu je na ime od starog, nema teoretske sanse da dokazu da je mali igrao. jbt, kladim se da vec sad stari i on kopaju po HH i mali ga uci sta da kaze ako ga neko nes pita  big_smile

11

209

Re: Sunday Million, 5 million GTD

So sick  neutral  Ak je na starog acc onda je gotovo siguran da ce dobit, tesko ce ovi dokazat da je mali igro... No ako, je na malog bit ce zanimljivo pratit jer je ocigledno prekrsio TOS. Jbt dobijes sa 2$ pola milijuna dolara koji mijenjaju život naopačke, a onda nemožeš do njih...

00

210

Re: Sunday Million, 5 million GTD

Bebach napisao:

So sick  neutral  Ak je na starog acc onda je gotovo siguran da ce dobit, tesko ce ovi dokazat da je mali igro... No ako, je na malog bit ce zanimljivo pratit jer je ocigledno prekrsio TOS. Jbt dobijes sa 2$ pola milijuna dolara koji mijenjaju život naopačke, a onda nemožeš do njih...

this

00

211

Re: Sunday Million, 5 million GTD

a šta ak samo dokažu da stari nije igrao jer je bio npr. na poslu u vrijeme završavanja turnira?

00

212

Re: Sunday Million, 5 million GTD

stvarno bolesno... nadam se da ce uspjet od novca...

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

213

Re: Sunday Million, 5 million GTD

zviko napisao:

a šta ak samo dokažu da stari nije igrao jer je bio npr. na poslu u vrijeme završavanja turnira?

Ne znam stvarno zast bi ga toliko jebali i i nadam se da nece, a nek onda dokazu onda da nije igrao preko laptopa s posla..

00

Re: Sunday Million, 5 million GTD

Tilt napisao:
zviko napisao:

a šta ak samo dokažu da stari nije igrao jer je bio npr. na poslu u vrijeme završavanja turnira?

Ne znam stvarno zast bi ga toliko jebali i i nadam se da nece, a nek onda dokazu onda da nije igrao preko laptopa s posla..

Sigurno znaju s kojeg se IP-a igralo, tako da sumnjam da će to proć.

Ako račun glasi na starog, mislim da neće puno gnjaviti, no ako je lik stavio svoje podatke, ne vidim kako bi mu mogli isplatiti, pogotovo jer je cijela priča izašla u javnost.

00

215

Re: Sunday Million, 5 million GTD

Update: Pokerstars Holland Representative Simon Keijzer tells Dutch TV show Jimmy Jonker is registered as a 19-year old, while he is 17 years old at the moment. Keijzer declares that an under-aged shouldn’t have played the tournament and he will not be entitled to the prize money (March 9, 12.15 GMT).

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
10

Re: Sunday Million, 5 million GTD

Adži napisao:

Update: Pokerstars Holland Representative Simon Keijzer tells Dutch TV show Jimmy Jonker is registered as a 19-year old, while he is 17 years old at the moment. Keijzer declares that an under-aged shouldn’t have played the tournament and he will not be entitled to the prize money (March 9, 12.15 GMT).

sick and sad  neutral 
Mali ce se ubit jbt.

00

217

Re: Sunday Million, 5 million GTD

kaj bu sad s tom lovom? oce  se  raspodjelit  medu onima  koji su usli ITM ili kaj

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

218

Re: Sunday Million, 5 million GTD

jebote malom ce uzet pola milijuna dolara... pa ja bi ubio nekog da sam on...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

219

Re: Sunday Million, 5 million GTD

da je bio malo oprezniji izvukao bi se sad

00

Re: Sunday Million, 5 million GTD

hehe....s obzirom kak se preseravao na FT pravda je brzo dosla....

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

221

Re: Sunday Million, 5 million GTD

ko ga jebe

00

222

Re: Sunday Million, 5 million GTD

ma da pa glupan je mali, al svejedno pola miljuna je pola miljuna...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

223

Re: Sunday Million, 5 million GTD

i cant hear him over the sound of kako mi puca kurac

02

224

Re: Sunday Million, 5 million GTD

nek se onda max raspita pa nek nam javi ako ce mu kaj dodatno isplatit..jer mogla bi biti solidna lovica..

00

225

Re: Sunday Million, 5 million GTD

ma  kakva  solidna  lovica,racunaj da  onda  moraju isplatit svima koji su itm usli,a  itm je  bilo 7450 ljudi

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00