Tema: Kako dignuti pare s pokera?

Kako da dignem novce s pokera ili s MB-a? Imam svako malo neš love pa stalno kombiniram neke smiješne kombinacije ne bi li dignuo lovu. Kako vi dižete lovu?

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Sa MoneyBookersa na devizni račun u PBZu.

00

3

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Poker site --> Moneybookers --> devizni račun u bilo kojoj banci

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Moraš imati devizni.

Kad isplačuješ s moneybookersa napraviš "bank account" (popuniš podatke) i jednostavno klikneš da ti isplate na taj bank account.

Jedino što ti je potrebno saznati je IBAN i SWIFT. To moraš ići pitati u banku.

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Jel ima kakvih provizija i kolike su?
i koliko traje transakcija?

Zadnji popravljao GORANBAXY (25-10-2009 15:00:41)

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

MB -> banka 1.8€
banka ti uzme isto nešt sitno

Jedino kod promjene valute su ti dosta velike provizije. (ako se radi o večoj lovi)

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

a koliko to dugo traje jer mi hitno treba lova smile

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

roba59 napisao:

Jedino kod promjene valute su ti dosta velike provizije. (ako se radi o večoj lovi)

Provizije su uvijek iste, neovisno o iznosu.

roba59 napisao:

Jedino što ti je potrebno saznati je IBAN i SWIFT. To moraš ići pitati u banku.

Zašto bi morao ić u banku pitat za SWIFT? IBAN je broj računa, to valjda zna.

@Goran
Traje oko 3 radna dana.

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Jel SWIFT moj broj deviznog ili? Ne kužim pošto to nisam nikad radio. Crna ovca jel imaš možda MSN ili neki drugi messenger? Ili netko drugi tko je to već radio...

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Google ti je prijatelj, koristi ga.

SWIFT ti je medjunarodni kod za banku, vjerojatno pise negdje da web sajtu tvoje banke.

00

11

Re: Kako dignuti pare s pokera?

IBAN ti je broj deviznog.

@crna ovca
Znam da može izguglati SWIFT, ali ako će ić pitati za IBAN (a vrlo je vjerojatno da hoće) tad može usput pitati i za SWIFT.

00

12

Re: Kako dignuti pare s pokera?

crna ovca napisao:

Provizije su uvijek iste, neovisno o iznosu.

Kod promjene valute gubiš nešto zbog razlike u kupovnom i prodajnom tečaju. Na to sam mislio pod time. Što je veći iznos, više gubiš.

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Zasto jednostavno ne koristite kreditnu karticu?Sve je na brzinu i jednostavno.

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Pa kako će mi uplatiti na kreditnu karticu?

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Jesi ikad kupovao sa neta?Isti nacin,das broj kreditne kartice i nista vise.Ne moze biti jednostavnije.

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

pa nije isto kupovati i primati novce, ili?

00

17

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Imam dva pitanja:

1. ako isplacujem lovu sa starsa na visa electron dali mi lutaju kakvu proviziju, porez i sl?

2. sjebao sam monybookers accaunt kad sam treba verificirati karticu i sad neznam kako da to ispravim?

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

tonivk napisao:

Imam dva pitanja:

2. sjebao sam monybookers accaunt kad sam treba verificirati karticu i sad neznam kako da to ispravim?

trazi ponovo verifikaciju. ne znam kako to mos sjebat smile traze da upises iznos koji su ti skinuli, logiras se na account, pogledas koliko je skinuto i upises broj. ako ti je razlicita valuta moneybookersa i bank accounta imas u helpu od moneybookersa objasnjeno sta onda triba napravit

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

19

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Ma znam, ali sam uspjeo sjebati i sad kad zatrazim verifikaciju, napise kao da nemoze nego moram kontaktirati sluzbu i poslati im kopiju kartice i osobne...a ja tamo nemogu naci kontakt mail...pise kontakt , klik na to , a tamo sve osim maila....

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

nemaju mail na siteu. kontaktiraj ih preko forme na stranici https://www.moneybookers.com/app/faqmes … de_id=1468

ako tu ne nađeš nista sta odgovara tvom problemu idi doli na General 'My Account' enquiries di mozes opisat o cemu se radi pa ce oni tebe kontaktirat.

Zadnji popravljao zamorano11 (15-01-2010 20:36:57)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

jel mi moze netko objasnit zasto koristite taj moneybookers kad je potupno nepotreban, a moras se zajebavat 100 godina da rjesis sve provjere dok ti ne maknu limite i onda ti jos kradu hrpu love na tecaju
visa electron je nuts, nema nikakvih provjera, nema withdraw limita, imas sve valute, mozes kupovat online, vadit lovu sa bankomata

Zadnji popravljao paziteDace (16-01-2010 02:02:29)

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

paziteDace napisao:

jel mi moze netko objasnit zasto koristite taj moneybookers kad je potupno nepotreban, a moras se zajebavat 100 godina da rjesis sve provjere dok ti ne maknu limite i onda ti jos kradu hrpu love na tecaju
visa electron je nuts, nema nikakvih provjera, nema withdraw limita, imas sve valute, mozes kupovat online, vadit lovu sa bankomata

više nije nuts, frend je probal ove godine uplatit s vise na ps direkt  i navodno da nije prošlo vjerovatno zbog novog zakona

00

23

Re: Kako dignuti pare s pokera?

imam na partypokeru oko 100$, nikada nisam izvršio uplatu nego sam dobio 25$ no deposit bonus. Sada me zanima što trebam napraviti ako želim isplatu i hoču li izgubiti bonus? nisam nikada dizao novac s pokera pa bi molio detaljnije objašnjenje

00

24

Re: Kako dignuti pare s pokera?

dsaw91 napisao:

imam na partypokeru oko 100$, nikada nisam izvršio uplatu nego sam dobio 25$ no deposit bonus. Sada me zanima što trebam napraviti ako želim isplatu i hoču li izgubiti bonus? nisam nikada dizao novac s pokera pa bi molio detaljnije objašnjenje

Pitanje ti je preopčenito... Gore piše skoro sve kak se diže...

Mislim da ćeš izgubiti bonus ako napraviš isplatu.

00

25

Re: Kako dignuti pare s pokera?

mislim dignut oko 50? trenutno nemam devizni račun, imam žiro račun, zanima me ako dignrm na žiroračun hoče mi to država oporezovat ili ne?

00