Re: Kako dignuti pare s pokera?

dsaw91 napisao:

mislim dignut oko 50? trenutno nemam devizni račun, imam žiro račun, zanima me ako dignrm na žiroračun hoče mi to država oporezovat ili ne?

ne mozes isplatit na ziro racun

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

27

Re: Kako dignuti pare s pokera?

zamorano11 napisao:
dsaw91 napisao:

mislim dignut oko 50? trenutno nemam devizni račun, imam žiro račun, zanima me ako dignrm na žiroračun hoče mi to država oporezovat ili ne?

ne mozes isplatit na ziro racun

ne znam zasto svi govore da moras imati devizni za MB ... imam devizni i Žiroračun i sa oba dva mogu ... sta to nest nova fora ?

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

mozes isplatit sa MB na ziro racun? jesi siguran?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

29

Re: Kako dignuti pare s pokera?

mislim direktno izvršiti isplatu na visa elektron, to mi je kartica od žiroračuna, jel to mogu?

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

dsaw91 napisao:

mislim direktno izvršiti isplatu na visa elektron, to mi je kartica od žiroračuna, jel to mogu?

ne mozes imat uplatu iz inozemstva na ziro ili tekuci racun. u tome,između ostalog, i je cila poanta deviznog racuna.

Zadnji popravljao zamorano11 (17-01-2010 16:44:06)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

31

Re: Kako dignuti pare s pokera?

zamorano11 napisao:

ne mozes imat uplatu iz inozemstva na ziro ili tekuci racun. u tome,između ostalog, i je cila poanta deviznog racuna.

naravno da mozes, ja sam tako radio dosta dugo
imas kunski tekuci racun s visom electron i kad na njega povlacis dolare, converta ti ih u kune prema tecaju koji vrijedi tog dana

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

butko napisao:
zamorano11 napisao:

ne mozes imat uplatu iz inozemstva na ziro ili tekuci racun. u tome,između ostalog, i je cila poanta deviznog racuna.

naravno da mozes, ja sam tako radio dosta dugo
imas kunski tekuci racun s visom electron i kad na njega povlacis dolare, converta ti ih u kune prema tecaju koji vrijedi tog dana

ok, onda @dsaw91 ignoriraj moj post. tongue

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

33

Re: Kako dignuti pare s pokera?

i ja isto sa Visa Electron ... cuj nista vas ne košta da probate ... ne ?

Mda mislim da ono nije nikakav problem napraviti Devizni Račun .. mislim da godišnja preplata je 24 kn ili tako nešto - najbolje pitati u banci

Zadnji popravljao Vuco (17-01-2010 17:49:12)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

34

Re: Kako dignuti pare s pokera?

butko napisao:
zamorano11 napisao:

ne mozes imat uplatu iz inozemstva na ziro ili tekuci racun. u tome,između ostalog, i je cila poanta deviznog racuna.

naravno da mozes, ja sam tako radio dosta dugo
imas kunski tekuci racun s visom electron i kad na njega povlacis dolare, converta ti ih u kune prema tecaju koji vrijedi tog dana

u kojoj banci možeš dobiti tekući sa visom elektron?
ja trenutno imam kunski žiro račun sa visom elektron, jel država oporezuje ako dižem na taj žiro račun?

00

35

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Mah to sa porezom nitko ne zna ... uglavnom dizi ko lud i briga te big_smile

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=73

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

36

Re: Kako dignuti pare s pokera?

dsaw91 napisao:

u kojoj banci možeš dobiti tekući sa visom elektron?
ja trenutno imam kunski žiro račun sa visom elektron, jel država oporezuje ako dižem na taj žiro račun?

ja sam dobio kunski tekuci s visom electron jos prije dvije godine u splitskoj banci i prilicno sam siguran da to mozes dobiti u svakoj drugoj (iako ne bih preporucio zagrebacku zato jer njihova visa electron iz nekog razloga ne radi na netu)

pojma nemam za ziro racun, ove godine se navodno sve promijenilo jer se poceo primjenjivati OIB i banke imaju uvide u sve transakcije
ja osobno jos nijednom ove godine nisam ni depositao ni withdrawao, a i mislim da necu sve dok ljudi ne postanu malo sigurniji kako ce se interpretirati promijenjeni zakon o igrama na srecu

I na kraju bude " HARAŠO"
00

37

Re: Kako dignuti pare s pokera?

mene zanima da mi neće dodatno oporezovat to jer je to žiroračun a nije devizni jer žiroračun spada pod oporezovanje a devizni ne?

00

38

Re: Kako dignuti pare s pokera?

nemoj radit to sa žiro računom. to su one kartice čiji broj počinje sa 31...(barem kod splitske banke). visa electron splitska banka radi svagdi i nemaš problema. što se tiče žiro računa tu ti poreznici imaju sve podatke o primanjima ja sam imao nekih problema (ali btw. nije bilo veze s pokerom) pa sam malo oprezniji.

When you got nothing, you got nothing to lose
00

39

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Ja sam vidio na pokerstars da ti mogu poslati cek sa parama kad hocs isplatu.
Kaj nije to  jednostavniji nacin? nema MB racuna i ostalog

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

GmC napisao:

Ja sam vidio na pokerstars da ti mogu poslati cek sa parama kad hocs isplatu.
Kaj nije to  jednostavniji nacin? nema MB racuna i ostalog

to je najkompliciraniji smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

41

Re: Kako dignuti pare s pokera?

nemoj prek ceka. prvo ces cekat cek, onda kad odes u banku ce ti uzet neku proviziju da ti prebace na devizni, pa ces cekat mjesec dana provjeru, pa kad ti sjednu pare jos ce ti uzet dio kolaca.

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

42

Re: Kako dignuti pare s pokera?

pa u banci cu reci da mi odmah isplate novce, ne da to stavljaju na devizni

00

43

Re: Kako dignuti pare s pokera?

GmC napisao:

pa u banci cu reci da mi odmah isplate novce, ne da to stavljaju na devizni

Provjeravat će dali je sve uredu s čekom i to traje neko vrijeme.

00

44

Re: Kako dignuti pare s pokera?

a jel znate kolko?
nemrem bit preko 2 tjedna
mislim ja bih osobno rade ceko 2 tjedna nego se zezo sa otvaranjem novog racuna, MB itd.

00

45

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Neznam točno kolko je.
Oko 2 tjedna do mjesec dana. Ali isto tolko čekaš i ček.

00

Re: Kako dignuti pare s pokera?

otvaranje deviznog racuna u banci traje 10ak min. ne kuzin zasto ljudi prave toliki bauk oko tog deviznog racuna

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

47

Re: Kako dignuti pare s pokera?

ak zaradujes manje od 9K godisnje a imas ispod 25 recimo  starci ti dobivaju pare od drzave za tvoju uzdrzavanje, pa jel znate jel se dobit na pokeru oporezuje
ak da kolko?

00

48

Re: Kako dignuti pare s pokera?

Probam izvršiti uplatu na party poker i ne mogu, želio sam izvršiti prvu uplatu kako bi mogao podić novac sa svog računa, međutim ne mogu. Jel netko zna zašto? imam na računu oko 160$, jel ima netko kakvu ideju kako da dođem do njih?

Zadnji popravljao dsaw91 (18-01-2010 19:46:38)

00

49

Re: Kako dignuti pare s pokera?

otvaranje deviznog racuna u banci traje 10ak min. ne kuzin zasto ljudi prave toliki bauk oko tog deviznog racuna

Istina - Svaka budala moze napraviti karticu - pa ja imam 3 big_smile  Jedino sto se čeka oko tjedan dana izrada i to je to.

dsaw91 napisao:

Probam izvršiti uplatu na party poker i ne mogu, želio sam izvršiti prvu uplatu kako bi mogao podić novac sa svog računa, međutim ne mogu. Jel netko zna zašto? imam na računu oko 160$, jel ima netko kakvu ideju kako da dođem do njih?

kako ne možeš .. jel imas MB račun ?
http://www.moneybookers.com/app/

jel ti javi šta ? - kakvi račun imaš?

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

50

Re: Kako dignuti pare s pokera?

imam žiroračun, s tom karticom sam uspio izvržiti uplatu na bwin i unibet, to je visa elektron kartica, dobio sam no deposit bonus i sad imam 160$ i zelio sam izvršiti isplatu, a tamo na stranici piše da treba prvo napraviti uplatu sa karticom na koju želite isplatu međutim ne mogu napraviti uplatu. Nemam MB račun, želio sam izvršiti direktno uplatu i isplatu

00