51

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

Nakon sto sam presluso tommy angela i eightfold path jako sam smanjio stres u igri u odnosu na predhodno stanje  (nije da sad igram tiltless al napredak je vidljiv)... definitivno preporučam to poslušat
btw boks je nuts  :card_heart

20

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

boboman napisao:

.

Ljudi, jebale vas pare. Ne sastoji se zivot od suhoparnog namakanja novca, niti vam novac moze kupiti srecu. Tibetanska mudrost kaze da je apsolutno sve u zivotu prolazno, a svi vi kao pokerasi bi toga trebali biti svjesniji u odnosu na generalnu populaciju.

ajd da se i mi složimo wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

pepy667 napisao:

momci,dođite na boks ili (za veće mazohoiste) na kickbox nakon tilta  big_smile  ako razbijete koga,osjećat ćete se definitivno bolje.
Ako ko razbije vas,bit će vam i tako svejedno,u knock-downu i tako ne mislite na pare  big_smile

ovi su mi najdrazi kad dodju na trening i spariraju da se "ispucaju"...ako se hoces ispucat odi na vrece, ovako ces samo po picki dobit

boboman napisao:

Pepy apsolutno potpisujem.

Da se mene pita, svaki covjek bi trenirao i znao neku borilacku vjestinu. A tada nebi imalo smisla ratovati, kad znas da je svaki Average Joe potencijalni kung fu majstor.

Ljudi, jebale vas pare. Ne sastoji se zivot od suhoparnog namakanja novca, niti vam novac moze kupiti srecu. Tibetanska mudrost kaze da je apsolutno sve u zivotu prolazno, a svi vi kao pokerasi bi toga trebali biti svjesniji u odnosu na generalnu populaciju.

Kad prihvatis takav pogled na materijalne stvari, a on je zbilja cinjenican - downswingovi i upswingovi postaju smijesna stvar. Pogotovo kad si pogledas graf par minuta nakon sto si zbog mega tilta razbio najdrazu salicu. Ili laptop.

Slazem se sa ovime za opcenito u zivotu...ali kad je poker u pitanju i ne bas, cilj igranja pokera je da imas sto vise novaca kojeg ces spizdit na pizdarije pa ces si onda moc rec "para ce uvijek biti"

Za mene inace svi koji me znaju kazu da sam "bmk" tip, sto stvarno je istina...sto god se dogodi u zivotu - boli me kurac, padnem predmet -boli me kurac, dobijem otkaz - bmk, apsolutno me nista ne dotice...e al kad spuvam 3 BI protiv najveceg retarda onda je kraj svijeta. Al zanmiljivo je dok sam se prije kladio i izgubim istu kolicinu novaca, nije bio takav bed.
Ta cinjenica da mi je neka riba uzela novce cistom srecom me jako ljuti, i to je to sto ne mogu kontrolirat i zbog cega budem u kurcu.

02

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

e al kad spuvam 3 BI protiv najveceg retarda onda je kraj svijeta.
Ta cinjenica da mi je neka riba uzela novce cistom srecom me jako ljuti, i to je to sto ne mogu kontrolirat i zbog cega budem u kurcu.
haha kralju big_smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

kerpoker napisao:

Za mene inace svi koji me znaju kazu da sam "bmk" tip, sto stvarno je istina...sto god se dogodi u zivotu - boli me kurac, padnem predmet -boli me kurac, dobijem otkaz - bmk, apsolutno me nista ne dotice...e al kad spuvam 3 BI protiv najveceg retarda onda je kraj svijeta. Al zanmiljivo je dok sam se prije kladio i izgubim istu kolicinu novaca, nije bio takav bed.
Ta cinjenica da mi je neka riba uzela novce cistom srecom me jako ljuti, i to je to sto ne mogu kontrolirat i zbog cega budem u kurcu.

Al boli te kurac..

I'm so broke, I can't even pay attention.
30

56

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

boboman napisao:

Kad prihvatis takav pogled na materijalne stvari, a on je zbilja cinjenican - downswingovi i upswingovi postaju smijesna stvar. Pogotovo kad si pogledas graf par minuta nakon sto si zbog mega tilta razbio najdrazu salicu. Ili laptop.

ili 6k kuna monitor, prije 1h. FML

00

57

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

kerpoker napisao:

Ta cinjenica da mi je neka riba uzela novce cistom srecom me jako ljuti, i to je to sto ne mogu kontrolirat i zbog cega budem u kurcu.

vidis, meni je bas obrnuto smile ako mi ribetina uzme pare, a ja sam pritom sve dobro napravio, onda ni najmanje ne tiltam. dapace, dobro je da mi je riba uzela pare jer ce sad mislit da igra dobro pa ce mi iducih 9 od 10 puta ponovo naletit na volej.

s druge strane, ako donesem losu odluku, onda je veca sansa da cu biti na tiltu jer cu znati da sam mogao nesto napraviti. u prvom slucaju protiv ribetine nisam nista mogao napraviti i to me smiruje.

dosao sam ustvari do faze kad vise tiltam ako donesem losu odluku i pogodim 2-outera, nego ako donesem dobru odluku, a neki kreten me natkupi. po meni bi to ustvari trebao biti cilj svakom tko se ozbiljnije misli baviti pokerom... ako nista drugo, barem teziti prema tome.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
20

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

kerpoker napisao:
pepy667 napisao:

momci,dođite na boks ili (za veće mazohoiste) na kickbox nakon tilta  big_smile  ako razbijete koga,osjećat ćete se definitivno bolje.
Ako ko razbije vas,bit će vam i tako svejedno,u knock-downu i tako ne mislite na pare  big_smile

ovi su mi najdrazi kad dodju na trening i spariraju da se "ispucaju"...ako se hoces ispucat odi na vrece, ovako ces samo po picki dobit

neću,jer u klubu nema dovoljno superteškaša big_smile


Inače,šta se tilta tiče,trebao bi bit izazvan samo vlastitim greškama.Nema se smisla ljutit na tuđu sreću,ali na svoje pizdarije,ima.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00