Tema: stres, vrijednost novca i ostalo

Ovo je prvenstveno pitanje namjereno proovima, ali se mogu i ostali ukljucit, naravno

Kako se nosite sa losing sessionima u kojim zdonkate po par prosjecnih hrvatskih placa, dali to onda utjece na vas taj dan? Imate problema sa spavanjem? (ovo zvuci ko neka reklama za dormeo) Dal ste onda u "ajmo se zapit parti modu"  ili ste suprotnost? Kako losing session utjece na odnos prema vasim bliznjima?Jeste li imali istih/slicnih problema i kad ste pocinjali na nl25 ili je potalo jos gore/bolje?  Biste li otkazali neki dogovor sa curom/prijateljima jer vam je stol pun riba? Mozete li igrat 5x manji limit/buyin uz istu ozbiljnost?

Dali bumhuntate cijene raznih artikala? (npr. hocete li radje otici u konzum preko puta i kupit sve sto vam treba za 300kn ili cete otic u neki supermarket i kupiti isto to i mozda jos malo vise za 240kn) Dali se uopce bavite takvim stvarima? Brinu li vas poskupljenja goriva/kruha/struje/plina i slicno?

Kad god mi se zadesi neki jaci losing session, odmah grc u zeludcu, postanem bezvoljan, posvadjo bi se sa svakim ko mi nesto kaze suprotno mome misljenju, teze zaspijem...bas ono, u kurcu budem totalno, oduvijek je bilo tako, samo sto su sad nesto vece cifre pa je i sve to malo intenzivnije. Jedino sto bi me smirilo je da nastavim igrat i vratim izgubljeno...ali to sam naucio da nije najpametnije na vlastitoj kozi pa se suzdrzavam.
Jos uvijek trazim gdje je najjeftinije za kupit itd.. ali npr. neda mi se radit honorarni, skroz fleksibilan posao za koji sam placen 50kn/sat - za koji bi se 90% studenata ubilo da ga ima.

Kako je kod vas?

50

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

kod mene je uvijek bio problem sto ne cijenim novac i onda kad bih ga zdonko ne bih se osjecao lose nego bi si rekao koji si ti glupan mogao si s time ak nista zapit vani ili kupit si nesto... Jbg imam 19 god. to je jako lose sto ne cijenim novce ali polako sve vise ga pocinjem cijenit jer vidim koliko je tesko zaradit tu prosjecnu placu kod dr ljudi makar imao sam sve u svemu 1 posao koji sam radio mjesec i pol i to prije god. dana od tada se trudim bit student al mi ne ide big_smile
Ugl nznm prije dok bih znao na ruletu ostavit malo veci iznos imao bih grc u zeludcu i bio bezvoljan ali sve bi mi to trajalo nekih sat vremena i kasnije bih zaboravio....
Ali kao sto sam rekao sam sebi VRIJEME JE ZA PROMJENE ! tako da sam odlucio prije par mj. zadat sebi neke ciljeve i pocet cijenit te ajmo rec "olako" zaradjene novce preko pokera...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
11

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

S vremenom se navikneš na sve... Na početku najviše boli, al kasnije kad se privikneš puno manje boli.

50

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

roba59 napisao:

S vremenom se navikneš na sve... Na početku najviše boli, al kasnije kad se privikneš puno manje boli.

Roba, teška iskustva, ha?  lol   big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
60

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

dfable napisao:
roba59 napisao:

S vremenom se navikneš na sve... Na početku najviše boli, al kasnije kad se privikneš puno manje boli.

Roba, teška iskustva, ha?  lol   big_smile

hihi epic.

01

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

dfable napisao:
roba59 napisao:

S vremenom se navikneš na sve... Na početku najviše boli, al kasnije kad se privikneš puno manje boli.

Roba, teška iskustva, ha?  lol   big_smile

big_smile big_smile    LAJK !

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
01

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

roba59 napisao:

S vremenom se navikneš na sve... Na početku najviše boli, al kasnije kad se privikneš puno manje boli.

+1

Svima je tako u početku, kasnije to shvačaš kao normalu, varijanca radi svoje...pa normalno je kod svakog kada je u upswingu da je radostan i voljan igrat, a dok ga jebe downswing da je bezvoljan, tilta i ne igra svoju igru.
Mene kad primi tilt, ostavim se pokera na neko vrijeme dok ne 'ohladim' malo od sveg toga, i kasnije kad krenem ponovo igrat nema straha da ću učiniti neku glupost.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

PocketRockets napisao:

+1
Svima je tako u početku, kasnije to shvačaš kao normalu, varijanca radi svoje...pa normalno je kod svakog kada je u upswingu da je radostan i voljan igrat, a dok ga jebe downswing da je bezvoljan, tilta i ne igra svoju igru.
Mene kad primi tilt, ostavim se pokera na neko vrijeme dok ne 'ohladim' malo od sveg toga, i kasnije kad krenem ponovo igrat nema straha da ću učiniti neku glupost.

Pravi se nasa govorit, cili zivot te curi

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

chillin napisao:

Pravi se nasa govorit, cili zivot te curi

hahahhaha, a čuj... moram malo pametovat  big_smile

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

roba59 napisao:

S vremenom se navikneš na sve... Na početku najviše boli, al kasnije kad se privikneš puno manje boli.

Ko da slusam ispovijest donedavne djevice..

I'm so broke, I can't even pay attention.
40

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

Dr.Greenthumb napisao:
roba59 napisao:

S vremenom se navikneš na sve... Na početku najviše boli, al kasnije kad se privikneš puno manje boli.

Ko da slusam ispovijest donedavne djevice..

djevca ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
02

12

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

PocketRockets napisao:

Svima je tako u početku, kasnije to shvačaš kao normalu, varijanca radi svoje...pa normalno je kod svakog kada je u upswingu da je radostan i voljan igrat, a dok ga jebe downswing da je bezvoljan, tilta i ne igra svoju igru.
Mene kad primi tilt, ostavim se pokera na neko vrijeme dok ne 'ohladim' malo od sveg toga, i kasnije kad krenem ponovo igrat nema straha da ću učiniti neku glupost.

kad si ti to ono imao losing session?

OMGUIDIOT
00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

Odličan topic. Stres zna biti strašan u našem poslu. Sjećam se da kad sam imao najgori dan, izgubio sam oko 35k eu u nekoliko sati. Isključio sam kompjuter, mama mi je pricala kako je kupila super lubenicu za 30ak kn. Izašao sam na zrak ispred zgrade i razmisljao koliko sam upravo takvih lubenica izgubio. smile smile

Što se tice odnosa sa bliznjima, nisam tip koji je onda ljut na cijeli svijet. Ali znam to dosta dugo drzati u sebi, bilo bi mi pametnije da se vise bavim nekim sportom, da izbacim svu tu negativnu energiju.

Nisam nikad gledao na cijene artikala, kupim si sto volim i ne gledam na cijenu, jer sam toliko novaca podijelio, potrosio u svom zivotu da me zivo zaboli sto je neki sok 2 kn skuplji. i uvijek ostavljam tips, cak i u trgovini. smile

100

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

Ovo sa lubenicama je prejako  big_smile

00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

Čovječe, trebalo mi je vremena da izračunam. smile A onda sam zamišljao tu gomilu lubenica, hehe.

30

16

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

moremore napisao:

..... mama mi je pricala kako je kupila super lubenicu za 30ak kn.....

lol  lol  lol odmah mi je sjela slika tebe stiltanog (hebote ja nečujem nikog oko sebe kad izgubim 300$ a kamoli 35k) i kak ti mama govori o lubenici od 30kn....

puko sam od smijeha

00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

u pocetku je malo zeznuto al posle se opustis. al opet kad sam puko na live nekako sam se cudno oseco dok na netu nekad puknem mnogo vise pa nista.
cene ne gledam, uzmem sta ocu pa na kraju platim koko treba, one gvozdene im ostavim

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

Mama mislila da je obitelj uštedjela taj dan. E pa nije.

20

19

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

moremore napisao:

izgubio sam oko 35k eu

Sick. Nezz koliko ti je bio roll u tom trenutnku, ali sick. Treba izać čitav iz takvih situacija.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

nuns napisao:

kad si ti to ono imao losing session?

Ono kad si me ti ubio u HU-ovima  big_smile

...inače izvrsna priča ovo sa lubenicama  big_smile

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

oko 300k, nešto sam bio u 100 akcija što se tiće nekih drugih stvari, ali tako nešto. sjećam se da nisam ukljucio poker par tjedana. ali nisam nikad ništa razbio. obićno nastrada jastuk. bio sam slomljen, ali bilo mi je drago ako se to već moralo dogoditi, da sam izgubio od boljeg. par mjeseci kasnije sam bio na vecem tiltu 10x, kad sam izgubio puno manje, ali od  ribetine. e tad sam bio na J. tiltu. prokleta ribetina, a nisam mu mogao uzeti hand. strašno.

ali da se vratimo na temu, mislim da ljudi koji neigraju poker, nemaju pojma pod kolikim smo stresom, totalno nebitno koji limiti, stres je isti.  jel ima tko za preporuciti neku dobru tabletu za smirenje? smile

00

22

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

8160 big_smile

00

23

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

moremore napisao:

ali da se vratimo na temu, mislim da ljudi koji neigraju poker, nemaju pojma pod kolikim smo stresom, totalno nebitno koji limiti, stres je isti.  jel ima tko za preporuciti neku dobru tabletu za smirenje? smile

Ovo se slažem u potpunosti.
A za tablete ima negdje temu, neke droge, guarana ili tako nešto  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

ma mislim da je eu bio veci onda, bilo je blizu 8300, hahaha. a ona meni o jednoj lubenici, omg.

00

Re: stres, vrijednost novca i ostalo

ili odem na tenis nakon lošeg dana, nekad mi se činilo da tad imam brži servis nego Ivanišević, hehe.


dfable napisao:
moremore napisao:

ali da se vratimo na temu, mislim da ljudi koji neigraju poker, nemaju pojma pod kolikim smo stresom, totalno nebitno koji limiti, stres je isti.  jel ima tko za preporuciti neku dobru tabletu za smirenje? smile

Ovo se slažem u potpunosti.
A za tablete ima negdje temu, neke droge, guarana ili tako nešto  big_smile

00