Tema: ipoker network

imam problem,  prije 2 tjedna sam instalirao mybet poker koji koristi ipoker network i radio mi je 2 dana i zatim je počeo štekati.
jučer sam promijenio windowse jer sam mislio da nešto ne valja s kompom pa sam instalirao william hill poker koji isto koristi ipoker mrežu i on mi je radio 2 dana.  Sad sam instalirao 770 poker koji koristi istu fucking mrežu i on mi isto šteka.
zanima me dali još netko ima problema s tom ipoker mrežom i dali netko zna kako riješiti taj problem jer nemam u planu svaka 2 dana mijenjati windowse na kompjutoru!!  :card_spade

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
20

2

Re: ipoker network

Meni zna izbacivat gresku samo kad izadem sa pokera ,ali inace se da igrat .

20

3

Re: ipoker network

koristis Vistu il 7
Iskljuci aero i radit ce ti

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
10

4

Re: ipoker network

Koristim windows xp

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
00

Re: ipoker network

jel ti se možda pokazivač miša trese?

00

Re: ipoker network

[ x ] rigged

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
30

Re: ipoker network

Ja sam do prije 2 mjeseca imao pentium4 iz 2002. godine i isto mi poker770 nije šljako, nisam ni u lobby mogao ući, sad sam kupio novi komp i radi bez problema tako da ako imaš stari i slabi komp možda je do toga. Hehe, sad sam se sjetio da sam na starom dok sam igrao na Hollywoodu mogao igrat samo 1 stol, kad bi drugi upalio sve bi se zamrznulo,lol! A igrao sam NL10 i 3$ turnire, bonus sam rješavao 2,5 mjeseca sa prosjekom igranja cca 25 dana mjesečno po 5 sati,uzelo mi godinu dana života. smile

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10

Re: ipoker network

ja imam xp 512 rama, 2,5GHz, 128rama-128 bitna graficka i radi bez ikakvih problema. Nikad nikakav problem nisam imao. probaj si updateat drivere za graficku (mreža, tj. povezanost nebi trebala biti problem), također ako imas malo rama mogao bi biti problem iako je 512 više nego dovoljno da vrtis 2 poker klijenta odjednom (ja vrtim partypoker odavno i odnedavno poker770 i pokerstars i nikad ni jednom zatiltalo nije)

Power is nothing without control !
10

9

Re: ipoker network

shacal napisao:

jel ti se možda pokazivač miša trese?

da baš to, imaš riješenje

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
00

10

Re: ipoker network

andro napisao:
shacal napisao:

jel ti se možda pokazivač miša trese?

da baš to, imaš riješenje

Taj se problem meni desio prije nekih mjesec dana i tako je i ostalo, ne znam zašto...

00

11

Re: ipoker network

mbozic3 napisao:

ja imam xp 512 rama, 2,5GHz, 128rama-128 bitna graficka i radi bez ikakvih problema. Nikad nikakav problem nisam imao. probaj si updateat drivere za graficku (mreža, tj. povezanost nebi trebala biti problem), također ako imas malo rama mogao bi biti problem iako je 512 više nego dovoljno da vrtis 2 poker klijenta odjednom (ja vrtim partypoker odavno i odnedavno poker770 i pokerstars i nikad ni jednom zatiltalo nije)

Pa ja isto mogu pokrenut tilt stars i party u isto vrijeme, samo ovi pokeri koji koriste ipoker štekaju

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
10

12

Re: ipoker network

shacal napisao:
andro napisao:
shacal napisao:

jel ti se možda pokazivač miša trese?

da baš to, imaš riješenje

Taj se problem meni desio prije nekih mjesec dana i tako je i ostalo, ne znam zašto...

žao mi je 60$ koji su mi ostali na njemu

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
00