Tema: 1/1€ Live FR

Večina za stolom deep bar 200bb, ja ima oko 150bb, igralo se jako pasivno pf.

9-handed, stradle do 4, UTG+1 limpa, ja sa 88 na UTG +3 isto, i još 3 igrača doplate. Ovaj što je na stredlu od 2€ rejza do 20, svi fold osim mene.

Najavio je hand prije da mu je to zadnji hand, igra solid tag igru, a kolko znam je u onom pokerica teamu pa sam mislio da je vjerojatno thinking al mu nisam davo nešto kredita, 3beto me sa AQo pf jednom i 2bar A865r, komito se turn. Limpo je QTs na UTG+1 što je valjda oke na liveu. Komentiro je sa nekim frendom do njega koji je par handova prije bio u potu sa mnom da me nikak ne može stavit na hand tj. da ne zna kaj imam.

Ja sam igro valjda sve igrivo (negdje 50%+ vpip) i uvijek openo ili izoliro, možda 2x limpo behind, dakle dobar image.

Flop se okreće Q42r, on beta 35 dosta brzo, ja call isto dosta brzo.
Turn T , check i ja nakon 10ak sec check.
River 5 ili 6 i on dosta brzo check, ja shipam ~95€

Mislim da je sve oke do rivera, ali jel bi shipali?

Zadnji popravljao niveaformen (12-03-2011 16:12:35)

00

2

Re: 1/1€ Live FR

qx ti vjerojatno nece foldat nikad tak da bi checkbackao jer imam sd value

I na kraju bude " HARAŠO"
20

Re: 1/1€ Live FR

butko napisao:

qx ti vjerojatno nece foldat nikad tak da bi checkbackao jer imam sd value

Ako se sa AQ komitao na Axxx onda mislim da će to isto napravit sa AQ i KQ. KQ može i checkirat turn, al neće river. Sa QJ nisam siguran da izolira i da će tak brzo checkirat turn i river, vjerojatno ću razmišljat na riveru.

00

Re: 1/1€ Live FR

showdown value ? nista a ? za svaki slucaj. A dobro.. Jel pokaza 44 ?

Zadnji popravljao chillin (12-03-2011 16:21:57)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

5

Re: 1/1€ Live FR

brijem da ovdje postoje ravno dva handa koji su bolji od tebe, a koje ce on u ovom spotu foldat
to su 99 i JJ (osim toga, 99 bi vjerojatno samo completeao sa straddlea i igrao ga za set value u 5way potu)


osim ako ne mislis da ovaj ship na riveru ima smisla i za value

I na kraju bude " HARAŠO"
00

6

Re: 1/1€ Live FR

mislim da ti premalo toga folda da bi bilo isplativo shipat.. Samo JJ i 99 i to ne uvijek

00

Re: 1/1€ Live FR

Mislim da je dobro odigrano.
On tu nebi trebao imati AQ ni set i mislim da bi ga s ovim betom na riveru trebao potjerati s handova koji te dominiraju iako ih bas nema puno.
Check je isto ok jer imas ok SD value, al bi bilo steta da ti pokaze JJ ili nest tako...

00

Re: 1/1€ Live FR

Tilt napisao:

mislim da ti premalo toga folda da bi bilo isplativo shipat.. Samo JJ i 99 i to ne uvijek

+1

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00