Tema: aa u 4-way potu

Prvo isprika zbog moje informaticke nepismenosti i cinjenice da ne znam ovdje postavljati ruke iz  Hem-a.
NL100... nemam neki history sa ovim igracima, oko 100tinjak ruku...
39/16 limpa utg sa stackom od 70eura, 40/20 limpa sa CO sa full stackom...
Imam AA na btn-u i raiseam do 5e, sa stackom od 130e...
80/28 sa 200eura ispred sebe me calla sa bb kao i dvojica limpera.
Flop je K :card_club J :card_club 2 :card_heart
Sva trojica checkiraju, betam 16e i dobijam call od sve trojice...
T urn je 8 :card_diamond ...
Ponovno checkiraju sva 3...
Koji play je ovdje ispravan.. hvala...

00

Re: aa u 4-way potu

Bet. Neznam kak su stackovi i kolko ti je ostalo ali bet od 2/3 pota mi se čini ok.

00

Re: aa u 4-way potu

Napisao sam za stackove...
BB ima 200 eura,  Utg ima 70, CO ima 100, ja 130...
Nakon mog beta na flopu i 3 calla, pot je negdje oko 84e.

Zadnji popravljao check_fold (15-03-2011 00:24:59)

00

Re: aa u 4-way potu

turn je blank!
bet

00

Re: aa u 4-way potu

Bet ko kuća. Imaju svega u rangeu ovdje,a  nikako ne zelis dati free card na riveru, ak neko shova, jebat ga ovisi o ribi  i apsolutnim pozicijama makar si rijetko dobar u vecini slucajeva... imal bi close one

Zadnji popravljao Bebach (15-03-2011 01:31:37)

00

Re: aa u 4-way potu

Bet, moras zbog silnih drawova, to je prvo sto sam hteo da kazem, a drugo, ovakve fishy statse retko vidjam i na FTP na nl10, sta je ovo big_smile

00

Re: aa u 4-way potu

Ok, koliki bi trebao biti taj bet otprilike...
Pot je 84 e, meni ostaje behind 110e...
Pokriva me samo  BB kojem ostaje 180e, dok utg-u ostaje 50 a COffu 80e...
Da li je all in na turnu sa moje strane legitiman potez, jer bi (mada je to jako tesko govoriti) u slucaju mog beta od oko 55-65e, te eventualnim callom fisha sa BB na nekog kralja, on ovoj dvojici dao odse da me calluju na flush draw ili QT... Ili i jedno i drugo...

00

Re: aa u 4-way potu

A to ti je poker 5050, ali samo u periodu od 5-9 ujutro, kada na ovom limitu imas samo 3-4 otvorena stola, kao i na nl50 i nl40.

00

Re: aa u 4-way potu

pa bas zbog toga sto si naveo da bi imali oddse ovi ostali a tebi ne ostaje puno na riveru, mislim da tu mora all in, ako vec cekaju da naplatis maksimalno, jer promasene drawove neces naplatiti na riveru a ako neko ima slucajno ruku koja te vec dobija, uzece ti sve ako i betove podelis na turn i river, ili odes sad all in. Znaci, ruke koje te dobijaju ti uzimaju sve u oba slucaja, a drawove naplacujes maximalno sa turn all inom

00

Re: aa u 4-way potu

check_fold napisao:

Da li je all in na turnu sa moje strane legitiman potez,


To bi bio legitiman fish potez.

10

Re: aa u 4-way potu

Ok, pa koliko bi ti betao onda...

00

Re: aa u 4-way potu

56 - 62 evrića.

Zadnji popravljao salemetal (15-03-2011 02:19:41)

10

Re: aa u 4-way potu

Znaci da sam opet zajebao, a ja mislio da sam dobro odigrao. sad

00

Re: aa u 4-way potu

salemetal napisao:

56 - 62 evrića.

ali ostaje mu 50 iza za river, sta dobija time?

00

Re: aa u 4-way potu

Veći raise PF na ovakvom stolu.
Na turnu je u potu 80E. Tebi iza ostalo oko 110.
Ja bi vjerojatno b/f ~40 iz 2 razloga:

1. Prvi nakon tebe je BB koji ima najviše tako da ako te raise-a još uvijek možeš foldat i sejvat 10E.
2. Što se ostalih tiče nebitno je dal betaš 40 ili all in jer ako oni odluče uć komitani su tako da vrlo vjerojatno da će se sami zgurat ako odluče ostat u handu.

Moguće da sam nešto zeznuo, nepregledno je. Odi pročitao FAQ kako se handovi stavljaju.

00

Re: aa u 4-way potu

U biti betaš onoliko koliko misliš da bi BB platio s drawom ili lošijim made handom (rekli bi pokeraši sa svojim rangeom), ovu drugu dvojicu snapaš ionako nakon turn beta.



Don Stefanello napisao:
salemetal napisao:

56 - 62 evrića.

ali ostaje mu 50 iza za river, sta dobija time?

Reci ti meni šta dobiješ ako shipneš. Signaliziraš svima da imaš dobar hand ali se bojiš da te ne outdrawaju, a sa drawom neće nitko platit shove na turnu.

Zadnji popravljao salemetal (15-03-2011 03:18:09)

20

Re: aa u 4-way potu

Ja sam i zelio da se svi pobacaju.  big_smile

00

Re: aa u 4-way potu

check_fold napisao:

Ja sam i zelio da se svi pobacaju.  big_smile

Stari moj igrao si tamo neke potove od 4000 maraka a tu se bojiš da ti netko plati bet sa flush drawom.  big_smile

00

Re: aa u 4-way potu

Ok, betam 56 eura i dobijem call od BB koji je najveca riba u ovoj prici, sto ce pokrenuti lancanu reakciju i ova dvojica ce me callati i onda sam sigurno izgubio... zar nije tako...

00

Re: aa u 4-way potu

check_fold napisao:

Ok, betam 56 eura i dobijem call od BB koji je najveca riba u ovoj prici, sto ce pokrenuti lancanu reakciju i ova dvojica ce me callati i onda sam sigurno izgubio... zar nije tako...

Jedan ako calla je već all in, drugi ako calla je skoro all in.

Ako  na riveru dođe draw i BB shipa znaš da ima, jer ribe tako igraju drawove.

00

Re: aa u 4-way potu

Ne možeš ni očekivat da ćeš dobit puno 4 way potovaako svi idu do rivera.

00

Re: aa u 4-way potu

Nekako sam si zamislio da bb ima kralja...
I ubjedio se da ga nece baciti za 56e (Ali da hoce za 110) i da ce tim callom dati oddse ovoj dvojici za flush ili straight draw.
Svejedno, odigrao sam ruku totalno krivo sto je pokazao i showdown.

00

Re: aa u 4-way potu

A da li bi onda check na turnu bio ok potez.
To nitko nije razmotrio, usao sam samo 20bb...

00

Re: aa u 4-way potu

Čuj, board i akcija su je takvi da ima jako malo made handova koji su bolji od tebe, pa moraš betat za value od drawing ili lošijih made handova.

00

25

Re: aa u 4-way potu

cuj ako su fish igraci ispaltit ce te na Kx ili na flush draw, ja bi tu zgurao... nikako check ako vec cekaju tu yebenu boju nekaju i plate za draw... a 86€ nije malo buduci da ti je ostalo jos 109€ all in, po meni prihvatljivo...

I can hear what you're thinking,All your doubts and fears,And if you look in my eyes, in time you'll find,The reason I'm here.You know your days are numbered,Count them one by one,You can outrun the devil, if you try,But you'll never outrun the hands of my...
00