Tema: unutarnji tilt

Evo ovako, posljednjih 10 dana(noci) imam neki cudan osjecaj.
Naime, sjednem igrati i sve krene, uglavnom, ok.
Za relativno kratko vrijeme sam u plusu stack ili dva, ali jednostavno osjetim neki tilt duboko u sebi, ono igras a ne igra ti se, ali ipak igras i zanemarujes taj osjecaj jer konstantno dobijas i mislis da mozes igrati i sa tim, iako si ubjedjen da je pitanje trenutka kad ce se sve to zavrsiti katastrofom.
I to se desilo preksinoc, kada sam (svojom krivicom) vrlo brzo izgubio 2 stacka na nl 100, a onda sjeo na HU sng od 100eura sa nekim regularom i konacan rezultat je bio 6-0 za njega, a moj minus te noci 800 eura.
Koji je lijek za ovu vrstu tilta, lov-ribolov, setnja, dijeta, suicid, visemjesecni odmor ili sta vec...
  Hvala...

20

Re: unutarnji tilt

..pa nauci malo bolje HU igrat  lol

...sala mala hahha...ovaaaj...prestanes igrat cin osjetis da tiltas,prestani bar na 10 15 min....ako nemos duze

00

Re: unutarnji tilt

Ok je ta kratka pauza, ali ja tih 10ak dana cini mi se jos nisam ni sjeo igrati a vec tiltam na neki nacin.
Stalno sam na tiltu, nebitno da li dobijam ili gubim...

00

4

Re: unutarnji tilt

yup meni se to cesto desavalo, identicna situacija.. Moras prestat igrat dok bas ne osjetis onu zelju da igras, meni je obicno dost par dana pauze

00

5

Re: unutarnji tilt

Zasitio si se,najbolje da se par dana skroz maknes od pokera i svega vezanim uz poker(pa i foruma)...ne znam koje interese inače imaš,ali npr. pročitaj neku knjigu(ne o pokeru),instaliraj FM2011 i probaj sa Notts Countyem doći u premier ligu ili pak nešto treće...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: unutarnji tilt

Bile napisao:

Zasitio si se,najbolje da se par dana skroz maknes od pokera i svega vezanim uz poker(pa i foruma)...ne znam koje interese inače imaš,ali npr. pročitaj neku knjigu(ne o pokeru),instaliraj FM2011 i probaj sa Notts Countyem doći u premier ligu ili pak nešto treće...

Ili sa Chavesom iz 2 portugalske nakon 5 sezona kup Uefa osvojit big_smile

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

Re: unutarnji tilt

odes na play money i igras 100/100 / 30
tongue

10

Re: unutarnji tilt

hendrixjimmi napisao:

odes na play money i igras 100/100 / 30
tongue

Ili odeš na omahu 2 i isto igraš 100% handova, ali usput prcaš reg sharkove na chatu.

00

9

Re: unutarnji tilt

kupiš set tanjura i odeš razbit negdje.

10

10

Re: unutarnji tilt

nazovi kurve obv smile

00