Tema: Neteller

posto mi pederi ne  zele  promjenit  MB iz kn u $ , odlucio sam se  nac  neki dugi nacin za  upaltu i isplatu ( da  preduhitirm robu nemam 5k e  za  transakciju da  postanem VIP big_smile )
ono sto me  zanima  dal je  neteller isto sto i MB, dali se sve  iste  transakcije  mogu raditi.
dali se  kod njih moze  isto isplacivati na devizni racun bez verifikacije kartice i sl.

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Neteller

Ja sam to radio prije 2 godine  na nacin da zatvorim postojeci racun te nakon cca tjedan dana otvorim novi sa zeljenom valutom!
Problem mi je bio kao i tvoj, imao sam MB u kunama, a htio sam €!

00

Re: Neteller

da  ali onda  moram s  drugim mailom a  kak cu onda  isplatit sa  starsa i nordice ak imam drugi MB

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

4

Re: Neteller

promijenis mail tamo?

00

Re: Neteller

ja sam promijenio mail na noridci i nije bilo nikakvih problema  smile

00

Re: Neteller

nisam znao da  se  moze smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Neteller

ja imam neteller u $ i prezadovoljan sam..ne moras se zajebavat ko s MB, samo im posaljes kopiju kartice i osobne i onda te oni jednom nazovu i odmah dobijes extended account koji je vecini nas i vise nego dovoljan..

00

8

Re: Neteller

kakav je fee na netelleru kad vuces na banku?

00

Re: Neteller

ja sam se regao i zatrazio extended acc, al nemrem nigdje  nac koliki je  fee..
hicpra  jesi ikad  povlacio na  devizni ili samo na  karticu?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

10

Re: Neteller

a nisam jos povlacio pare..novi mi je acc..al sad citam da je sjebano povlacenje i moram priznati da nisam to provjerio prije..

jer po ovome sto citam moze se pare povlaciti samo cekom ili na onu njihovu karticu koju ne mozes dobiti kod nas  yikes

00

11

Re: Neteller

Ne bi li bilo malo čudno što nitko ne koristi neteller, ako imaju iste pogodnosti ko moneybookers?

00

12

Re: Neteller

sick , morat cu zgrindat  5k ojra

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

13

Re: Neteller

za nas koji smo sjebali s MB, trebala bi postojati neka alternativa big_smile

00