Tema: Hold'em coaching

Pozdrav svima.
Prvo i osnovno sve pohvale za stranicu i vrhunski posao koji iza nje stoji.

A sad, ono bitno.
Necu vas zamarat s time koliko igram hold'em i slicno, pocnimo od toga da kao da nisam nikad igrao.  smile
Nudim se kao ucenik za texas hold'em coaching.
Dakle, volio bih kad bi se nasla neka dobra dusa sa pokerpro-a da ima vremena i puno strpljenja.  smile
Jako volim igrat hold'em, uzivam u tome i naravno zelim napredovati.
Ne zelim brzati, niti imam sada "profi" aspiracije, znaci bilo bi lijepo kad bih bio u mogucnosti sa kojeg Freerol turnira odnjeti koji cent. big_smile  Za pocetak...

Dali ima netko ovdje tko je voljan i spreman mi pomoci?
Registriran sam na PokerStarsu i Full Tilt Pokeru, ako to pomaze.

Hvala unaprijed.

"...when they tell you not to panic, that's when you run!"

Re: Hold'em coaching

Pozdrav. Za pocetak procitaj neku knjigu. Recimo Harrington on Holdem.. imaš i na hrvatskom..

00

Re: Hold'em coaching

odma da ti kazem kako nitko ovdje ko je sposoban pomoc, to nece napraviti (tj. ne besplatno) ako te ne zna, nista osobno nego se jednostavno nikome ne isplati sjedit satima sa tobom dok su za isto vrijeme mogli igrat ili raditi nesto drugo za $$

internet ti je pun poker foruma i sajtova na kojima ces naci puno "guidova"za pocetnike, imas i na ovoj stranici: http://www.pokerpro.com.hr/strategija/

takodjer jedan od najpopularnijih je http://forumserver.twoplustwo.com - tu imas materijala za citat do kraja svog zivota

citaj i upijaj

00

Re: Hold'em coaching

Mozda se netko i nadje tko je voljen podijelit malo znanja.
Inace puno hvala na odgovorima.  smile

"...when they tell you not to panic, that's when you run!"

5

Re: Hold'em coaching

evo, ja cu ti besplatno pomoc...



KLIK

00

Re: Hold'em coaching

hvala... smile

"...when they tell you not to panic, that's when you run!"

Re: Hold'em coaching

Da ne otvaram novo.
Javili mi mailom iz pokerstarsa da za pokerpro 100$ freeroll treba nekakav password a ne ticket.
Jel to otvoreno za sve pokerpro clanove?
:card_club  :card_spade  :card_diamond  :card_heart

"...when they tell you not to panic, that's when you run!"

8

Re: Hold'em coaching

AbsentCrisis napisao:

Da ne otvaram novo.
Javili mi mailom iz pokerstarsa da za pokerpro 100$ freeroll treba nekakav password a ne ticket.
Jel to otvoreno za sve pokerpro clanove?
:card_club  :card_spade  :card_diamond  :card_heart

ne, nego samo za one koji su registrirani na starse preko pokerpro foruma... i treba ti ticket ne password...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Hold'em coaching

Osvojio sam danas na freerollu od Pokera770 - 11.mjesto i nekakav Place aux Circus.
Ima li netko tko zna tocno sta je to?
Nekakvo mjesto za turnir?
Netko igra Poker770 i zna sta je to?

smile

"...when they tell you not to panic, that's when you run!"

Re: Hold'em coaching

Koliko ja znam,preko tog freerolla si upal u turnir koji ce imati bogatije nagrade.  Sad samo moras otkrit kad ti turnir pocinje i koji je tocno. Kontaktiraj support za sve nejasnoce.

00

Re: Hold'em coaching

AcidBurrrn napisao:

Koliko ja znam,preko tog freerolla si upal u turnir koji ce imati bogatije nagrade.  Sad samo moras otkrit kad ti turnir pocinje i koji je tocno. Kontaktiraj support za sve nejasnoce.

hvala...
@ edit : kaze mi da ne mogu sudjelovat u t 200 E circus turniru jer mi ja account limitiran.
dali taj token ima kakav rok trajanja ili?
jer ga sad ocito ne mogu iskoristit... neutral

Zadnji popravljao AbsentCrisis (10-04-2011 00:07:59)

"...when they tell you not to panic, that's when you run!"

Re: Hold'em coaching

AbsentCrisis napisao:
AcidBurrrn napisao:

Koliko ja znam,preko tog freerolla si upal u turnir koji ce imati bogatije nagrade.  Sad samo moras otkrit kad ti turnir pocinje i koji je tocno. Kontaktiraj support za sve nejasnoce.

hvala...
@ edit : kaze mi da ne mogu sudjelovat u t 200 E circus turniru jer mi ja account limitiran.
dali taj token ima kakav rok trajanja ili?
jer ga sad ocito ne mogu iskoristit... neutral

Netko?  big_smile

"...when they tell you not to panic, that's when you run!"

Re: Hold'em coaching

Moras napravit uplatu na sajt ,na taj nacin ce ti se skinut sva ogranicenja i onda nema frke.

00

Re: Hold'em coaching

AcidBurrrn napisao:

Moras napravit uplatu na sajt ,na taj nacin ce ti se skinut sva ogranicenja i onda nema frke.


eee  big_smile  kolega, ne igraju se freerollovi ako imas love za uplate... smile

"...when they tell you not to panic, that's when you run!"

Re: Hold'em coaching

Ako si se registriral prek pokerpro-a,onda ces za uplatu od 20$ dobit jos 20$ na poklon. Plus skinut ce ti se sva ogranicenja.
Medutim,ak nemas tih 100kn,onda igraj samo cash prize freerollove,jer ovo ti nema smisla zezat se par sati za mjesto na turniru u kojeg ne mozes upast. (sto je po meni totalna glupost,onda nisu ni trebali dat mogucnost ljudima koji nemaju depozit da igraju te satelite)

00

Re: Hold'em coaching

AcidBurrrn napisao:

nisu ni trebali dat mogucnost ljudima koji nemaju depozit da igraju te satelite)

agreed.

"...when they tell you not to panic, that's when you run!"

Re: Hold'em coaching

rademar napisao:

Pozdrav. Za pocetak procitaj neku knjigu. Recimo Harrington on Holdem.. imaš i na hrvatskom..


daj prika, di mogu nabavit tu knjigu (naravno besplatno, jer jaca mi radi probleme u zadnje vrime)...?

i ima li još koja dobra poučna knjiga na hrvatskom?? pozz...:)

00

18

Re: Hold'em coaching

N( .)(. )B napisao:
rademar napisao:

Pozdrav. Za pocetak procitaj neku knjigu. Recimo Harrington on Holdem.. imaš i na hrvatskom..


daj prika, di mogu nabavit tu knjigu (naravno besplatno, jer jaca mi radi probleme u zadnje vrime)...?

i ima li još koja dobra poučna knjiga na hrvatskom?? pozz...:)

besplatnu nemas na hrvatskom... samo na engleskom (mislim na harringtona)...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Hold'em coaching

kriss napisao:
N( .)(. )B napisao:
rademar napisao:

Pozdrav. Za pocetak procitaj neku knjigu. Recimo Harrington on Holdem.. imaš i na hrvatskom..


daj prika, di mogu nabavit tu knjigu (naravno besplatno, jer jaca mi radi probleme u zadnje vrime)...?

i ima li još koja dobra poučna knjiga na hrvatskom?? pozz...:)

besplatnu nemas na hrvatskom... samo na engleskom (mislim na harringtona)...


koliko košta ta na hrvatskom i di je ima za kupit?  i postoji li ikakva šansa da gradska knjižnica u splitu ima koju knjigu o pokeru? :S :S :S

00

20

Re: Hold'em coaching

N( .)(. )B napisao:
kriss napisao:
N( .)(. )B napisao:

daj prika, di mogu nabavit tu knjigu (naravno besplatno, jer jaca mi radi probleme u zadnje vrime)...?

i ima li još koja dobra poučna knjiga na hrvatskom?? pozz...:)

besplatnu nemas na hrvatskom... samo na engleskom (mislim na harringtona)...


koliko košta ta na hrvatskom i di je ima za kupit?  i postoji li ikakva šansa da gradska knjižnica u splitu ima koju knjigu o pokeru? :S :S :S

vjerojatno ima ta knjiga (bar u osijeku ima u knjiznicama)... cijena neznam kolika je, ja sam ju citao na engleskom... ali imas nekakav popust ako knjigu narucis preko pokerpro-a (ako traje jos ta punuda)...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Hold'em coaching

gle, ti tokeni su za cirkus turnire
te turnire možeš igrat s tom ulaznicom, no mora bit bas predviđen za to.  a na cashieru nađi listu tokena koje imas i pise ti za koje su turnire.
ili cekaj da se online support upali tj oslobodi pa pitaj, ili im pisi na mail, brzi su s odgovorom
pazi na datum tokena, itice ti. i pazi da nisi koji turnir propustio. jer ako istekne a nisi ga iskoristio jer jednostavno nisi imao gdje, zamoli ih na mail i zamijenit ce ti token/ulaznicu.
pitaj me sto god hoces u vezi toga na pm.
i dam ti savjet bez problema.

gle, evo ti i moj post od ranije, mozda i u njemu nađeš nešt korisno.

mogu ti rec sta sam ja radila u pocetku i sto sad radim

1. stotine sati youtube videa, no to sam gledala vise iz zabave, jer se uvelike razlikuje live high stake igra od mini dolarčića na online stranici.
no nece ti skodit. preporucujem ti wsop 2009, 2010 na youtubeu. ima sve u partovima. samo napises wsop 2010 episode 1 part 1 i sl

2. gotovo cetiri knjige sam procitala, preporucujem brunsona, tj. određene odjeljke,tamo ti je objasnjena doslovno svaka kombinacija, a od novijih preporucujem "harrinson on poker jer je modernija knjiga.
a i gledaj članke na netu, pa si izvuci nabitnije.

3. prati svoju igru, ja sam u pocetku zapisivala sve sto radim, isprintala sam si formularičić i gledala u cemu grijesim

4. kad posnes za lovu igrat, pazi na bankroll managment. nemoj ga uzeti za doslovno, ali nemoj prelaziti "dozvoljenu" granicu daleko,stvori disciplinu

5. prati protivnike, kategoriziraj neke, prilagodi se određenim protivnicima.

6.  ispuši se nakon loše i nesretne situacije  i ne igraj pod tiltom.

7. izbjegavaj turnire koji su turbo dok ne budes potpuno siguran/sigurna u sebe, tamo je potrebno brzo razmišljanje i blic odluke. mora ti flop biti očit u sekundi, šo nemaš, što bi mogao/mogla imati, postotci i sl.

8. nemoj da te očaraju karte poput aa i kk, nikad nemoj samo dati prije flopa i pustit velikog blinda da checkira. zapamti, svaka karta ima svoj postotak, a asevi cesto mogu biti ranjiviji nego sto izgledaju.

9. u mnogo slucajeva zamjeni bet sa raisom. vjeruj mi, to čini čuda.

10. rana faza u turnirima neka bude laksa, kasna i bubble faza agresivna

ostalo je sve iskustvo. nakon nekoliko mjeseci postat ce ti jasnije kada možež izaći izvan okvira preporučene igre, jer i to je potrebno.

mogu ti jos rec da je poker 770 stvoren za pocetnike, ima hrpa dnevnih frerolova koji vode do dobrih novcanih turnira.

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=5790

10

Re: Hold'em coaching

Postoji li sansa da mi se account na Poker770 odblokira barem za mjesta na turnirima osvojena ticketom?
Jer sam osvojio vise tih ticketa i ne mogu sudjelovat u turniru jer mi se kaze da je account limitiran za lower stakes turnire, logicno.
Ne mislim to ni igrat zasad, ali bi barem htio odigrat te turnire sa ticketom kad sam ga vec osvojio... big_smile

Zadnji popravljao AbsentCrisis (24-04-2011 14:21:10)

"...when they tell you not to panic, that's when you run!"

Re: Hold'em coaching

AbsentCrisis napisao:

Postoji li sansa da mi se account na Poker770 odblokira barem za mjesta na turnirima osvojena ticketom?
Jer sam osvojio vise tih ticketa i ne mogu sudjelovat u turniru jer mi se kaze da je account limitiran za lower stakes turnire, logicno.
Ne mislim to ni igrat zasad, ali bi barem htio odigrat te turnire sa ticketom kad sam ga vec osvojio... big_smile

ne kuzim sta je blokirano, ne sjecam se da samm ja imala nekre probleme sa tokenima kad sam tek pocela.

token za neki turnir ti moze otvoriti samo taj turnir, nista drugo. reci mi koje tokene imas i ja cu ti tocno rec za sta je to i kad  ga imas za igrat.

00

24

Re: Hold'em coaching

Cijeli onaj gornji tekst mi je super ali ipak najbolji mi je dio pod  br. 9

bassetbaby napisao:

9. u mnogo slucajeva zamjeni bet sa raisom. vjeruj mi, to čini čuda.

Sa ostalim se manje vise slazem (vise manje), ali volio bi procitat "Harrinson on poker" jer bi moglo bit epic
http://img847.imageshack.us/img847/1776/najk.jpg tongue

when you feel like quitting think about why you started..
30

Re: Hold'em coaching

Ovo sa stotinu sati youtube filmica je bez uvrde najgluplji savjet ikad. To preskoci. Na wsopu je hrpa losih igraca cije ce poteze jos losije kkopirat. Ja ti savjetujem da odrais neki sitni posao zaradis 1200 kn, depositas i igras nl 5 na nekom euro siteu

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
20