Tema: Mala pomoc,za mene velika :)

Posto su mi sve pare na Pay No Rake pokeru,a oni me jebu sa isplatom,kazu da MB odbija  roll nemam trenutno nista na MB.Maloprije sam prosao neki kviz na skoli pokera (PS) i trebao bi neko da mi prebaci na mb oko 7.20eura da ja to depozitam na Starse i uzmem te tokene.Cim bi depozitao,odmah bi vratio na Starse,samo ne znam koliko mi se to isplati jer cu ubrzo pocet grindat NL2 24 stola na PS pa ne znam da li da to uzimam? roll

Congratulations slavobre,

As a reward, you are eligible to receive five $3.40 tourney entry tickets. Remember that if you play all five of these events in a calendar month, you are already halfway to earning the 20 VPPs required to be considered 'Active' for the PSO Skill League!

In order for the tickets to be credited, within 18 days of passing the quiz, you need to make a real money deposit of $10 or more into your PokerStars account. To make a deposit, from the PokerStars Lobby screen, select:

'Cashier -> Buy Chips'

For detailed information about the available deposit options, please visit this page at PokerStars.

You will receive your $3.40 tourney entry tickets within 72 hours after your first deposit.

Poker is life!
12

2

Re: Mala pomoc,za mene velika :)

moj ti je savjet da ne radis taj deposit blesavi jer je neisplativo... bolje sacekaj jos neko vrijeme pa skupi neku normalnu cifru i napravi deposit sa onim "1st time deposit bonusom" gdje mozes dobiti i do 600$ od njih ako vec planiras pocet cash igrat na starsima... btw. okani se ideje da igras 24 stola na pocetku, zdonkat ces roll bezveze...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Mala pomoc,za mene velika :)

Hvala na savjetu!
Tako cu i uradit...Zasto mislis da mi je preblem igrat 24 stola NL2? IGrao sam skoro 16 na Ipokeru i nikakav problem islo mi solidno.
Necu na pocetku odmah 24,ali brzo cu sigurno smile

Poker is life!
00

4

Re: Mala pomoc,za mene velika :)

jer neces igrat dobro, nije problem igrat 24 stola, problem je igrat 24 stola dobro smile
znam iz iskustva, trenutno igram 24 stola na starsima samo zato jer zelim stici gold status do kraja mjeseca i vrtim se non stop oko 0, malo gore malo dolje, a dok sam igrao 8-10 sam bio u plusu konstantno smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Mala pomoc,za mene velika :)

ako ces uplatit 600 zasto bi igrao nl2?
24 stola na micro limitima bez da si prije beatao microse i da znas tocno sta radis te nece daleko dovest

00

6

Re: Mala pomoc,za mene velika :)

Andre_787 napisao:

ako ces uplatit 600 zasto bi igrao nl2?
24 stola na micro limitima bez da si prije beatao microse i da znas tocno sta radis te nece daleko dovest

ne mora odmah uplatit 600, moze kao i ja uplatiti 100 i od toga podici roll za sljedece 2 uplate (ima 3 mjeseca vremena da digne roll)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Mala pomoc,za mene velika :)

A sta ja znam,na 16 sam igrao ok,bio u malom+,vidjet cu pa cu probat.

ako ces uplatit 600 zasto bi igrao nl2?
24 stola na micro limitima bez da si prije beatao microse i da znas tocno sta radis te nece daleko dovest

A beatam ih nego pocinjem sa NL2 pa cu mozda nakon dooosta handova na NL5.
Vidjet cu kako cu jos,600$ za uplatu bi imao tek na ljeto,a ne da mi se cekat  big_smile

Poker is life!
00

8

Re: Mala pomoc,za mene velika :)

pa zato ti i kazem da zasad uplatis 100 sa tim bonus kodom i ako te bude islo ok lako napravis jos 1 ili 2 deposita od 500$... a steta da ne iskoristis taj bonus kad mozes...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub