Tema: 3betani pot, OESD na wet boardu, line?

Villaion 17/11 na 282 hands, 3bet 1.1 WTSD 19. Ovaj session je igro jako loose, oko 35/32 na ~20ak hands zbog pozicije na ribetini koja je limpala ovaj hand. Nisam ga 3beto nijednom ovaj session, ali sam bio u dosta potova.

Koji line je najbolji?

____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.50
Big Blind: $1

BB ($101.5)
UTG ($59.45)
CO ($98.5)
BTN ($111.65)
SB (epskinick) ($170.85)

Dealt to SB (epskinick)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KH.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/QD.png

Preflop: (Pot is: $1.5)

UTG calls $1, CO raises to $4, BTN folds, SB (epskinick) raises to $12, BB & UTG fold, CO calls $8

Flop: (Pot is $26, 2 players)

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/TC.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JC.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8S.png

Turn: (Pot is $26, 2 players)


River: (Pot is $26, 2 players)


                                                                     
Total Pot: $26 | Rake: $26




00

2

Re: 3betani pot, OESD na wet boardu, line?

ja bi callao preflop da zadrzim ribu. ovak odigrano bi betao i s gadenjem foldao na rejz

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
10

Re: 3betani pot, OESD na wet boardu, line?

milac napisao:

ja bi callao preflop da zadrzim ribu. ovak odigrano bi betao i s gadenjem foldao na rejz

zasto zelis igrat oop sa KQ protiv dvojice? hmm

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
01

Re: 3betani pot, OESD na wet boardu, line?

zamorano11 napisao:
milac napisao:

ja bi callao preflop da zadrzim ribu. ovak odigrano bi betao i s gadenjem foldao na rejz

zasto zelis igrat oop sa KQ protiv dvojice? hmm

Zato jer bi trebao zadrzati ribu(UTG) u potu zbog toga sto od takvih igraca zaradjujes najvise,bez obzira sto smo ovdje OOP s KQo. Mislim da je to dovoljno jak hend protiv obojice jer ovdje CO ima siroki iso range.

20

Re: 3betani pot, OESD na wet boardu, line?

check /raise najjjstrong line

00

Re: 3betani pot, OESD na wet boardu, line?

yup, najveci folding equity

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: 3betani pot, OESD na wet boardu, line?

RufMichAn666 napisao:

Zato jer bi trebao zadrzati ribu(UTG) u potu zbog toga sto od takvih igraca zaradjujes najvise,bez obzira sto smo ovdje OOP s KQo. Mislim da je to dovoljno jak hend protiv obojice jer ovdje CO ima siroki iso range.

+1

I još ovog lika ne možeš 3betati za value s KQ...

00

Re: 3betani pot, OESD na wet boardu, line?

hendrixjimmi napisao:

check /raise najjjstrong line

boboman napisao:

yup, najveci folding equity

hmm meni to nema smisla. Na ovom drawy boardu valjda betas sve setove,sve overpairove. S kojim nut hendom tu ikad planiras c/r i dovodis se u opasnost da das besplatan turn kad je board usran ko septicka?

00

Re: 3betani pot, OESD na wet boardu, line?

Ma kaj pričate, pf je standard, kad netko počne često izoliravat fisha obv moram proširit 3bet value (i light) range, a KQ je sigurno jedan od tih handova. Ako fish calla, villain nikad neće foldat handove koje ja imam dominirane.

Zbunilo me što je prije bio nit, i ovaj flop totalno hita njegov calling range. Ja sam razmišljo o c/call c/ship lineu jer mislim da na check on beta ovaj board skoro pa stalno, a moj line izgleda ko scared overpair ili AJ,AT?

00

10

Re: 3betani pot, OESD na wet boardu, line?

Na 20 handova ti zaključuješ da je on superlight počeo izolirat fisha. I još da razmišlja da ćeš ga to light 3betati zbog toga, pa će on više toga callati. A prije toga je bio nit.

Sam sebe si izlevelao.

10

11

Re: 3betani pot, OESD na wet boardu, line?

bas to, neko ko igra 17/11 nece sigurno najednom pocet igrat ko lag, sigurno je bilo fisheva i do sada za stolom pa koje statse ima..

ja ovdje ne bi nikad x/c AJ osim ak je villian neki agro i izbarelat ce stack. kaj se tice x/r ili x/shipa, mozda se cini na 1. pogled jako (koliko cesto x/shipate jake ruke na ovom boardu?) al sumnjam da ce neki weak nit b/f ovaj flop

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: 3betani pot, OESD na wet boardu, line?

Moguće je da lik light izolirava fisha, al svejedno to nije razlog zašto bi ja 3bet-ao KQ. Kao što je već netko rekao, mislim da je KQo dovoljno jak za igrat OOP u ovoj situaciji i ja bi to žrtvovao, a da budem u potu s ribom.

Neki slabiji hand tipa TJ/QJ bi vjerojatnije 3betao, ali svejedno treba pazit... ak počnete s levelanjem gdje on zna da ti njega 3betaš čisto zato što on izolirava ribu jer je siguran da imaš hand pustio bi ribu u pot, onda to može bit sranje i nikad sa sigurnošću neznaš na čemu si.

Što se flopa tiče ja bi vrlo vjerojatno chekirao i ovisno o readu njegove snage i sizinga odlučio kako dalje. Mislim da sa betom mičemo jedino male PP koji su vjeroajtno najmanji dio njegovog range-a.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (31-03-2011 13:50:15)

00