Tema: Projekat Sit&Go Fifty50

U ovaj projekat ulazim sa 21 dolar

Planiram u startu odigrati 4 stola 5.24 turbo, zbog toga u projekat i ulazim sa tacno 21 dolar jer mi toliko treba da odigram ova 4 stola, nakon sto pobjedim na ova 4 stola nastavljam dalje sa projektom smile))

Pozitivan dio ovog plana:

- moja dobra volja da uspijem smile

Negativan dio ovog plana:

- nemam nikakvog iskustva sa igranjem fifty50 niti sam imao sa igranjem DON-ova
- sve od programa sto imam je HM, nemam nista specijalno za Sit&Go

Svaki savjet i svaki prijedlog za neki program kao i sve ostalo sto mi moze pomoci je dobro doslo smile

Neka mi je sretno smile

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

bustat ces...
nadi neke s  manjim BI

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

3

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

[ ] BRM

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

odigraj 1 od 20$

ili jesi ili nisi

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
40

5

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

zamorano11 napisao:

odigraj 1 od 20$

ili jesi ili nisi

big_smile  lol  big_smile

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

zamorano11 napisao:

odigraj 1 od 20$

ili jesi ili nisi

Ili, samo sve uplatiš u Japan Relief Fund. Veća korist nego poklanjanje te love random regovima na Fifty50 (moja prognoza - s dobrim runom trebat ćeš oko 10 odigrati da to zdonkaš, s lošim runom gotov si s donacijama odmah poslije prva 4 odigrana).

Pukijev savjet ti je dobar, ne možeš uložiti 1/4 rolla na 1 SNG (tj. možeš, ali ne bi trebao).

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

zamorano11 napisao:

odigraj 1 od 20$

ili jesi ili nisi

this, štaš se bzvz zajebavat s 4 od 5.24....makes no sense.

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

cropoker500 napisao:
zamorano11 napisao:

odigraj 1 od 20$

ili jesi ili nisi

this, štaš se bzvz zajebavat s 4 od 5.24....makes no sense.

i onda jedan od 40 kad ovaj uzmes i onda jedan od 80 i cashout! I onda sve na rulet na crno, pa onda sve na nulu i boli te uvo.. The REAL bankroll management!

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

zamorano11 napisao:

ili jesi ili nisi

00

10

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

in before busto

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

11

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

ako imaš jako puno iskustva i da igraš neki regular speed sng s malo ljudi možda bi i mogel napravit čudo ali ovak to je čisti rulet, samo s ogromnom srećom možeš uspjet, to su i svi prije mene rekli samo na drugačiji način, a kod fifty50 regulari ti svi imaju mali ROI posebno na turbo, a to ti znači da automatski čim manje je ROI na 9man ili 10 man sng da je varijanca tim veća a s time šanse su ti tim manje a posebno jer ih neznaš igrat jer ih nikad nisi igral a komplicirani su dosta kaj znam iz iskustva, imal bi veće sanse da odigraš 4 9 man obična sng iako i to zvuci suludo, bilo bi ok da imaš barem 20 buy in za neke sng ako znaš igrat ili se možeš kockat kao sad ali moraš računat da ti bude uspijelo 1 od 10 puta i to ako budeš sretan i ako si dobar, uglavnom sretno wink

00

12

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

odi 2p2 i traži 21$ flip i rješi muke

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

Hvala svima na ukazanoj velikoj podrsci  tongue  ona mi puno znaci  tongue  big_smile

Prodje prvi dan mog velikog projekta i prodje ovako:

http://img231.imageshack.us/img231/7029/78451406.jpg

http://img189.imageshack.us/img189/108/12948924.jpg

http://img576.imageshack.us/img576/2439/27939824.jpg
http://img810.imageshack.us/img810/8153/35006659.jpg

Eto zavrsio sam u plusu sa okruglo 33,99 dolara nakon odigranih 40 stolova, ono sto jos ove slike ne prikazuju je to da sam nakon skupljenih 235 FPP odigrao i jedan Sit&Go za onaj sunday strom gdje od 6 igraca 2 ulaze u turnir od 11 dolara, i to sam uspio, onda sam se od registrovao i tih 11 dolara iskoristio za igru smile

21 + 33,99 + 11 = 65,99 je BR s kojim danas startam

Vidio sam da je kod ovih Sit&Go bitan ovaj neki ROI, to sam vidio i u nekim temama ovdje na forumu, sva se prica vrtila oko ovog ROI-a, posto to meni nije trebalo nisam ni obracao paznju na to.

Ako sam dobro skontao, ovaj ROI valjda procenutalno pokazuje razliku izmedju mojih pobjeda i poraza? Kod mene je bio 9,1% jel to dobar, prosjecan ili los ROI?

Eh sad pitanje za vas ROI-ste, da li je ROI upravo ovo sto ja mislim da jeste, nakon kojeg procenta se smatra da igrac ima dobar ROI, koji je to prosjecan ROI a koji ROI je los ?

00

14

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

ROI = return on investment....kako jednom reče jedan igrač sve preko 0% je dobro...hehe!!
Npr. odigras 100 turnira s BI od 5,24 i imas taj tvoj ROI od 9,1%...znači da ces na 100 turnira zaradit 47,68$!!

Zadnji popravljao gi85 (05-04-2011 11:03:55)

00

15

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

LoL BRM big_smile

6BI big_smile

00

16

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

A na grafu se lijepo vidi da ti je samo trebao loš run na 14. turniru pa bi bustao.

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

Max_VZ napisao:

A na grafu se lijepo vidi da ti je samo trebao loš run na 14. turniru pa bi bustao.

Ne znam kako si dosao do toga, i nakon 14 turnira sam imao plus nekih 10 dolara i jos onih 21 dolar je znacilo da i tad imam 31 dolar tako da sam trebao ispasti iz love na nekoliko stolova da bih bustao, a to kako vidis nije plan mog projekta smile

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

hmmm... s tobom bi i chuck imal probleme.... cool

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

[ x ]   fancy projekAt

[  ]   odrziv ROI

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

Evo_i_mene napisao:
Max_VZ napisao:

A na grafu se lijepo vidi da ti je samo trebao loš run na 14. turniru pa bi bustao.

Ne znam kako si dosao do toga, i nakon 14 turnira sam imao plus nekih 10 dolara i jos onih 21 dolar je znacilo da i tad imam 31 dolar tako da sam trebao ispasti iz love na nekoliko stolova da bih bustao, a to kako vidis nije plan mog projekta smile

Ma zajebo je, mislio je da je graf od ukupnog BR-a, a ne od profita.

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

GG. Upali sad 3 stola po $22 i kao što zamorano kaže - ili jesi ili nisi. Nemoj opet bez potrebe igrat 40 komada, kad u 3 moš zaradit više  lol

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

Tako je ,ili sve ili ništa......... cool  cool

01

23

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

tako je, a što se rolla tiče, bit će - sad ga vidiš, sad ga ne vidiš  :card_club

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

stu napisao:

tako je, a što se rolla tiče, bit će - sad ga vidiš, sad ga ne vidiš


Pa jbg,tak je zanimljivije!!! :card_club  :card_heart

00

Re: Projekat Sit&Go Fifty50

Ne zelim da vam kvarim zadovoljstvo koje valjda dobijate ismijavanjem BR-a i djeljenjem "cool" ideja za igranje vecih limita, tako da slobodno nastavite, meni ne smeta  tongue

Ja imam svoje razloge sto sam ovo zapoceo bas ovako kako sam zapoceo i to je to  big_smile

Projekat ide dalje  big_smile  jucerasnji dan nije bio bas sjajan, zavrsih ga sa minusom od 0,99 centi

http://img30.imageshack.us/img30/5108/65201267.jpg

Valjda danas bude bolje smile

00