Tema: VIDEO: HU sng by mile88

00

Re: VIDEO: HU sng by mile88

Bez zamjere ali ovo je klasični primjer kako se ne igra Heads Up...
Ne zato jer je izgubio nego jer uopće nema strategiju za igru...
Ovako - NE IGRATI ...

00

Re: VIDEO: HU sng by mile88

Sto se tice ovog prvog videa, losiji je jer sam snimao live tako da nije sve najbolje objasnjeno kako bi moglo bit.
Ubuduce cu snimat prvo video a onda zvuk tako da mogu sve detaljnije i bolje objasniti jer live nemam vremena rec sve sto sam mislio i detaljnije objasnit, a i nemogu se skroz skoncentrirat na igru.
Sto se igre tice kasnije sam skuzio da sam napravio jednu vecu gresku a to je J2 na 54AK3 boardu (19:30), river sam definitivno trebao foldat. Kod tog handa sam objasnjavao onaj HUD i tamo sam fulao za 2B, nije na flopu nego turnu.

Ovo mi je prvi video pa vas molim za razumjevanje smile
Siguran sam da ce drugi bit puno bolji i kvalitetniji jer cu snimat prvo video pa onda zvuk tako da cu moc sve detaljnije i bolje objasnit!

00

Re: VIDEO: HU sng by mile88

mile88 napisao:

Sto se tice ovog prvog videa, losiji je jer sam snimao live tako da nije sve najbolje objasnjeno kako bi moglo bit.
Ubuduce cu snimat prvo video a onda zvuk tako da mogu sve detaljnije i bolje objasniti jer live nemam vremena rec sve sto sam mislio i detaljnije objasnit, a i nemogu se skroz skoncentrirat na igru.
Sto se igre tice kasnije sam skuzio da sam napravio jednu vecu gresku a to je J2 na 54AK3 boardu (19:30), river sam definitivno trebao foldat. Kod tog handa sam objasnjavao onaj HUD i tamo sam fulao za 2B, nije na flopu nego turnu.

Ovo mi je prvi video pa vas molim za razumjevanje smile
Siguran sam da ce drugi bit puno bolji i kvalitetniji jer cu snimat prvo video pa onda zvuk tako da cu moc sve detaljnije i bolje objasnit!


MA super, samo ti to posloži... smile Moja podrška je tu, ali svejedno stojim kod toga da svaki igrač HU treba imati svoju strategiju po kojoj igra...
lijep pozdrav i sretno ... smile

00

Re: VIDEO: HU sng by mile88

Good Day napisao:
mile88 napisao:

Sto se tice ovog prvog videa, losiji je jer sam snimao live tako da nije sve najbolje objasnjeno kako bi moglo bit.
Ubuduce cu snimat prvo video a onda zvuk tako da mogu sve detaljnije i bolje objasniti jer live nemam vremena rec sve sto sam mislio i detaljnije objasnit, a i nemogu se skroz skoncentrirat na igru.
Sto se igre tice kasnije sam skuzio da sam napravio jednu vecu gresku a to je J2 na 54AK3 boardu (19:30), river sam definitivno trebao foldat. Kod tog handa sam objasnjavao onaj HUD i tamo sam fulao za 2B, nije na flopu nego turnu.

Ovo mi je prvi video pa vas molim za razumjevanje smile
Siguran sam da ce drugi bit puno bolji i kvalitetniji jer cu snimat prvo video pa onda zvuk tako da cu moc sve detaljnije i bolje objasnit!


MA super, samo ti to posloži... smile Moja podrška je tu, ali svejedno stojim kod toga da svaki igrač HU treba imati svoju strategiju po kojoj igra...
lijep pozdrav i sretno ... smile

vjerujem da je na igru utjecalo to sto je morao komentirati, da nije komentirao igrao bi sigurno puno bolje
bit ce bolje sljedeci put

00

Re: VIDEO: HU sng by mile88

Good Day napisao:

svejedno stojim kod toga da svaki igrač HU treba imati svoju strategiju po kojoj igra...

kakvu strategiju bi trebao imat?

00

Re: VIDEO: HU sng by mile88

Svaka kritika je dobrodosla, cak dapace jer cu se sljedeci put potruditi da to napravim jos bolje.

Moja strategija je je na pocetku pokusat nametnut svoju agresivniju igru, ako to ne ide onda cu se prilagodit protivniku... To ste mogli vidjet i u videu. I mislim da je to najbolja strategija.
Po meni je glupo reci npr igrat cu tight pasivno. I ako naletis na igraca koji igra isto tako, sta cete onda cekat da vas pojedu blindovi? NE! Nego ces ti igrat LAG i polako i sigurno mu uzimat chipove.
Ili ces rec igrat e ja cu igrat LAG i ako naletis na nekog manijaka po meni je bolje postat malo pasivniji i "docekat ga".

00

Re: VIDEO: HU sng by mile88

Jedva čekam nastavke... a i komentar ProTeama.
Naime, daleko sam od specijaliste za HUSNG, ali čini mi se da je ovo igrano jako loše. Stalni call-ovi bez ijednog 3beta i sl.  S druge strane, znam da je Mile winner igrač na levelima do 50$ tako da sam u biti nakon ovog videa zbunjen neutral

00

9

Re: VIDEO: HU sng by mile88

paziteDace napisao:
Good Day napisao:

svejedno stojim kod toga da svaki igrač HU treba imati svoju strategiju po kojoj igra...

kakvu strategiju bi trebao imat?

Stvarno, to nema smisla.
Nemaš nikakvu strategiju dok ne vidiš protiv koga igraš i kako on igra. I to vrijedi za bilo koju vrstu pokera.
Općenita strategija ne postoji i to što vidiš na intervjuima prije final stola i slično kad pitaju "koju strategiju ćete koristiti" su gluposti.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00