Tema: Gdje početi

Pitanje je na kojoj stranici da krenem s online pokerom(s uplatom oko 80$)
da li da idem odmah na tilt,stars i party ili da prvo izgradim BR na nekoj malo losijoj stranici
gdje ima vise fisheva i takvih losiji igraca..?


i jos jedno pitanje u vezi HM,ima li  nacina da se dobije besplatno ?
i moze li se bez njega oupce dostici da vece limite
hvala

Zadnji popravljao ivan031 (10-04-2011 12:05:16)

00

Re: Gdje početi

svejedno ti je na kojoj stranici pocnes, na mikrolimitima su svugdje fishevi, gledaj si samo ko ti daje najveci rakeback

Zadnji popravljao ch1nch (10-04-2011 12:17:38)

00

Re: Gdje početi

Preporuku za sajt cu prepustiti igracima s vise iskustva od mene,ali cu ti zato dati savjet. Nemoj napravit gresku kao i ja i bezveze spiskat lovu. Prije uplate procitaj npr. Harringtona i obavezno prouci video fajlove koji su objavljeni na ovom sajtu. Drzi se BR i nemoj uslijed tilta radit gluposti. (najcesca greska koju sam i ja radio - kad me razivcira par uzastopnih bad beatova  ,otici na veci limit i nadati se kak ces povratit lovu s jednim dobrim handom ).

A kaj se tice HM-a,ne znam dal smijem to pisat,ali ja koristim krekanu verziju skinutu s Torrents.Ru i radi savrseno.

00

Re: Gdje početi

1. Što se kriterija za kuće tiče- ja ti preporučam da odeš igrati na one koje daju najbolje bonuse i ostale pogodnosti jer ćeš prije izgraditi roll.
2.HM- ja sam NL10 igrao bez HM, igrao sam i NL20 bez HM, ali u svakom slučaju ti preporučam da ga nabaviš. Sigurno da se i bez HM mogu igrati viši limiti, ali zašto si otežavati posao?!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Gdje početi

Jel moze konkretno neka stranica koja bi bila pogodna,da ima velik rakeback i dobre bonuse  big_smile

00

Re: Gdje početi

http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/
NoiqPoker ima 30% rakebacka + signup bonus + pokerpro rakerace

00

Re: Gdje početi

Hvala,
ako bi mi mogao samo kratko objasnit taj rakerace na noiq

00

Re: Gdje početi

Tko napravi više rejka taj je bolji. Ljestvica je ovdje: http://www.pokerpro.com.hr/natjecanje/1 … poker.html

00

9

Re: Gdje početi

A da ipak morate odabrati jednu od ove dvije stranice (noiq i nordica) kojoj bi dali malu prednost?

Planiram se sa 300$ koliko mi je ostalo na PS prebaciti na neku od te 2 stranice,pa sam neodlucan...mozda bolje nordica jer ima malo bolji software i 2 racea (ako uopce mogu sudjelovati u oba?)...

Zadnji popravljao Bile (11-04-2011 01:06:09)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

10

Re: Gdje početi

Sudjeluješ u oba race-a na nordici, ali dobivaš pare samo na jednom, na onom na kojem dobiješ više love...

Ak igraš cash, možda bi ipak manju prednost dao nordici. Ima više race-ove (pokerpro + njihovi) i rakeback je 35%.

00

11

Re: Gdje početi

Da li se kod upisuje prilikom prvog depozita? Sad sam instalirao nordicu i napravio account,ali nigdje nisam nasao di bi upisao kod...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

12

Re: Gdje početi

Mislim da da..

00

13

Re: Gdje početi

I time cu dobiti i rb i sign up bonus i sudjelovati u raceovima?

EDIT: Sad sam vidio one upute za deinstalaciju nordice i ponovnu instalaciju...e pa nisam instalirao preko toga vec sam uguglao "nordica",skinuo software,instalirao...je mozda u tome problem?

Zadnji popravljao Bile (11-04-2011 02:04:06)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

14

Re: Gdje početi

Ak nisi preko nas skinuo i instalirao, onda nisi trackan preko nas i nećeš sudjelovati u race-ovima. A neznam ni za rakeback.

00

15

Re: Gdje početi

Sad sam poslao mail supportu ako mi mogu izbrisati taj account koji sam napravio,pa da mogu napraviti novi...na Partyu su mi jednom to napravili,valjda ce i ovdje,ako ne onda cu ici na NoIQ...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

16

Re: Gdje početi

Bile napisao:

Sad sam poslao mail supportu ako mi mogu izbrisati taj account koji sam napravio,pa da mogu napraviti novi...na Partyu su mi jednom to napravili,valjda ce i ovdje,ako ne onda cu ici na NoIQ...

Pošalji mi nick, možda možemo mi kaj srediti...

00

Re: Gdje početi

BONUS    
Bonus:     €500    
Isplata Bonusa:     U cijelosti    
Vrijeme Bonusa:     30 dana    

na koji nacin se isplacuje ovaj bonus,na noIQ pokeru
i na koji nacin mogu provjerit jel moj account ivan031 ukljucen u vas bonus i to
mislim da sam upisao vas kod

Zadnji popravljao ivan031 (11-04-2011 16:12:28)

00

18

Re: Gdje početi

ivan031 napisao:

i na koji nacin mogu provjerit jel moj account ivan031 ukljucen u vas bonus i to
mislim da sam upisao vas kod

Kod nas si prijavljen...

ivan031 napisao:

na koji nacin se isplacuje ovaj bonus,na noIQ pokeru

Kad skupiš dovoljno bodova, dobiješ ga na account.

00

19

Re: Gdje početi

ivan031 napisao:

BONUS    
Bonus:     €500    
Isplata Bonusa:     U cijelosti    
Vrijeme Bonusa:     30 dana    

na koji nacin se isplacuje ovaj bonus,na noIQ pokeru

za svakih 100 VIP bodova koje skupis ( 100 bodova = 50€ rakea), ce ti oslobodit 10€ tog bonusa. Sve sto oslobodis ce ti isplatit kad taj bonus zavrsi (mjesec dana od depozita). Znaci ak danas depozitas 200€, imas mjesec dana da skupis 2000 VIP bodova da bi oslobodio svih 200€. Ak ih skupis recimo 1870, isplatit ce ti 180€

00

Re: Gdje početi

ako kreces s $80 bolji ti je izbor merge (nordica) ili goalwin(ongame) nego noiq.

bilo kako bilo samo se kloni jednog odredjenog networka smile


sretno

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Gdje početi

zamorano11 napisao:

bilo kako bilo samo se kloni jednog odredjenog networka smile

molim te podeli sa nama ako imas pouzdanu informaciju da je neka mreza rigged big_smile

00

Re: Gdje početi

ivan031 napisao:

Pitanje je na kojoj stranici da krenem s online pokerom(s uplatom oko 80$)
da li da idem odmah na tilt,stars i party ili da prvo izgradim BR na nekoj malo losijoj stranici
gdje ima vise fisheva i takvih losiji igraca..?


i jos jedno pitanje u vezi HM,ima li  nacina da se dobije besplatno ?
i moze li se bez njega oupce dostici da vece limite
hvala


posla sam ti pm za HM...pozz

00

23

Re: Gdje početi

N( .)(. )B napisao:
ivan031 napisao:

Pitanje je na kojoj stranici da krenem s online pokerom(s uplatom oko 80$)
da li da idem odmah na tilt,stars i party ili da prvo izgradim BR na nekoj malo losijoj stranici
gdje ima vise fisheva i takvih losiji igraca..?


i jos jedno pitanje u vezi HM,ima li  nacina da se dobije besplatno ?
i moze li se bez njega oupce dostici da vece limite
hvala


posla sam ti pm za HM...pozz

smijemo znat o cem se radi?
mislim besplatan HM... big_smile

00