Tema: PCA

http://img148.imageshack.us/img148/4752/pcas.jpg

00

Re: PCA

Well done!

Ides ili ces iskesirat?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: PCA

lol, idem obv

00

Re: PCA

Svaka cast! Cestitam!

00

5

Re: PCA

gg

cool

00

Re: PCA

paziteDace napisao:

lol, idem obv


sta ja znan, ima nas svakavih big_smile

u svakom slucaju bravo smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

7

Re: PCA

Čestitam! Pošalji nam razglednicu !

00

Re: PCA

bravo puska, ljubim te u ćelo

00

Re: PCA

bravo puska...bas sam tu pisao o tebi,ne znam dal si vidio,sjecaam te se iz westina..tu je neki tip te pljuvao,ocito  je zavidan na tvojoj talentiranosti..mozda me se sjecas iz westina, igrali smo cash i ja sam imao KK pa sam ti dao da pogledas  ti si reko da moram platit all in,pa me onaj tip sa dugom kosom uzeo sa JJ..pa si mu rekao da prekrasno igra,onaj tvoj frend kaj je ucio od tebe i stalno isao za tobom..se sjecas?

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

10

Re: PCA

svaka cast wink

00

Re: PCA

gospon mitraljez rijeci su suvisne...  ugodan i sretan FT u kupacima!!

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

12

Re: PCA

svaka čast!

00

Re: PCA

NisiPazio napisao:

bravo puska...bas sam tu pisao o tebi,ne znam dal si vidio,sjecaam te se iz westina..tu je neki tip te pljuvao,ocito  je zavidan na tvojoj talentiranosti..mozda me se sjecas iz westina, igrali smo cash i ja sam imao KK pa sam ti dao da pogledas  ti si reko da moram platit all in,pa me onaj tip sa dugom kosom uzeo sa JJ..pa si mu rekao da prekrasno igra,onaj tvoj frend kaj je ucio od tebe i stalno isao za tobom..se sjecas?

sry, ne sjecam te se, al se sjecam ovog koji je iso stalno zamnom. to je Dace tongue

00

14

Re: PCA

to nisam ja jer nisam nikad JJ> KK

00

15

Re: PCA

Cuo sam da ce puska kupit novu trenirku samo za PCA

00