Tema: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

za sve dosadašnje isplate sa ftpa koristio sam moneybookers, najviše jer sam mišljenja da državu treba držati što dalje od financija. međutim dosegao sam limit od 13000/3mj. kako pod hitno trebam još isplaćivat planiram isplaćivati direktno na visu. kroz tjedan dva isplatit ću cca 5000$. ima li itko iskustava sa ovakvim isplatama glede provizije ili bilo čega? osobito da mi se netko pojavi na vratima i kaže da pare od pokera moraju oporezit?

00

Re: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

Zašto ne povečaš limit na moneybookersu?

00

Re: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

jesam, 13k kroz 3mj. mislim da je to maksimum. tamo sa strane piše da se ne može više pvećati

00

Re: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

kak  nemre mislim da  mos  imat  neograniceno

   http://www.pokerpro.com.hr/moneybookers/

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

5

Re: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

ako verificiras karticu i bankovni racun (2 posebne stvari) limit ce ti se dic na 35-50k, ovisno koliko si do sad napravio transakcija.

00

6

Re: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

krang5 napisao:

jesam, 13k kroz 3mj. mislim da je to maksimum. tamo sa strane piše da se ne može više pvećati

Nema maksimuma.. Kad god potrosis limit lijepo ih zamolis da ti povecaju i oni ce to napravit.
Ja nisam nikad verificiro bankovni racun, samo karticu, adresu, i slao sam im neke dokumente kad su radili provjeru, i imam oko 25k $ limit..
Imas negdje na forumu i objasnjeno kako postat VIP clan, onda imas unlimited  sve transakcije. Mislim da jednostavno moras uplatit 5k $ na neku poker sobu i mozes postat VIP clan.

00

Re: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/8000/68201/thumb/p15t7fc59tmnf1jd6v6agmrsl11.png

hvala na odgovorima

pregledao sam cijelu stranicu i acc MB, nigdje ništa o poviisivanju limita osim koliko se sjećam da je bilo negdje u opsegu ove slike gore. i kako MB nema costumer suppot (?!?!?!)  situacija mi se čini prilično nezgodna


koliko se sjećam sve sam što se moglo verificirat verificirao sam osim vip članstva. zna li netko kako se to radi s obzirom da je Mb nemoguće kontaktirat

00

8

Re: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

pricekaj robu on ce znat

00

Re: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

@krang5
Jesi pročitao ovo: http://www.pokerpro.com.hr/moneybookers/?

Edited:
Kako nemaju support? Kad se logiraš lijevo ti piše 'Email Support'.

00

10

Re: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

roba59 napisao:

Edited:
Kako nemaju support? Kad se logiraš lijevo ti piše 'Email Support'.

roll zbilja sam sklon ovakvim stvarima, jednsotavno ne mogu postat ništa na ovaj forum da se ne osramotim smile

poslao sam im poruku pa ću vidit što kažu


hvala

Zadnji popravljao krang5 (13-04-2011 17:48:43)

00

11

Re: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

krang5 napisao:

roll zbilja sam sklon ovakvim stvarima, jednsotavno ne mogu postat ništa na ovaj forum da se ne osramotim smile

hvala

postaj malo svoje grafove pa se neces wink
p.s. sad si i mene zabrinuo ja oduvjek pravim isplate izravno na deviznu karticu al me nitko(banka,...) nikad nije pitao odakle stize lova..
jel moguce da bi mogel s vremenom naj.. ak to ne promjenim? i jel se moze zatvoriti moneybookers racun pa opet otvorit u dolarima?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

12

Re: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

deco99 napisao:

i jel se moze zatvoriti moneybookers racun pa opet otvorit u dolarima?

Mislim da mozes, pitaj njihov support.. A mozes i potat VIP clan i onda mozes imat na accountu vise valuta

00

13

Re: transfer s poker sobe direktno na credit/debit visu

Tilt napisao:

mozes i potat VIP clan i onda mozes imat na accountu vise valuta

preko pokerpro.hr? moram malo to proucit pa da si slozim..
tnx

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00