Tema: Graf i statsi, komentari

http://img820.imageshack.us/img820/5909/bwinposition.png

http://img833.imageshack.us/img833/7880/gro.png

http://img813.imageshack.us/img813/5446/unledgos.png

Ono što mislim da bi trebalo popraviti je: 1. VPIP/PFR ratio- (23.8/16)  povećati,
                                                               2. 3bet povećati(3.6)
                                                               3.  flop i turn cbet povećati (56.7 i 25.7)
                                                               4. Za VPIP/PFR, 3bet sa SB ne znam jel bi trebalo smanjiti VPIP ili povećati PFR i 3bet ili je ok?
                                                               5. Non showdown winnings; jel bi trebala imati manji pad tj. jel ovo veći minus non SD-a od nekakvog prosjeka da ne kažem optimalne linije jer to očito nije?
                                                               6. Agg povećati +++++++ 
p.s. ova mala slika su detaljnija analiza po pozicijama za koju nemam baš nikakvu ideju kako bi statsi trebali izgledati, pa ako ima netko kompetentan da i njih prokomentira bio bih zahvalan.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Graf i statsi, komentari

Zašto bi išta mjenjao kad te tako dobro ide?

00

Re: Graf i statsi, komentari

roba59 napisao:

Zašto bi išta mjenjao kad te tako dobro ide?

Bas to... neznm koji je limit (predpostavljam neki mikro), al povecavat agresiju, barellanje i 3bet nema smisla posto su villiani obicno weak playeri bez handreading skilla. Radi to sto di donosi $.

Zadnji popravljao Bebach (14-04-2011 12:07:28)

00

Re: Graf i statsi, komentari

Idemo me dobro jer igram na bwin-u, jedan od najvećih ribnjaka u Europi, a i šire. smile
Za ozbiljno, mislim da bi mi igra bila kvalitetnija, a samim time i profitabilnija da promijenim neke od gore navedenih pokazatelja, a ja se ne smatram dovoljno kompetentnim da kažem: aha, ovo je toliko i toliko, trebam povećati npr. turn cbet jer.....
Ne želim curiti negdje gdje je iz statsa očigledno da previše curim samo zato što se nisam udostojio staviti statse na forumu i tražiti nekog da ih prokomentira, bolje spriječiti, nego liječiti!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Graf i statsi, komentari

Generalno su oke statsi, trebo bi povečat 3b sa blindova.

Po ovim dolje statsima turn cbet ti je 56, bet turn % nije isto što i turn cbet. Trebo bi možda manje 2barelat po tome, ali obv protiv ribetina na nl10 na bwinu možeš vbetat TPBK tako da to ima smisla.

Nonsd je nemoguće imat prema gore na nl10 tako da se ne zamaraj, 12bb wr je više nego dobar.

Premalo defendaš SB, probaj 3betat handove tipa AQo, AJo, nekad KQ i SC, pogledaj neki video o 3betanju.

00

Re: Graf i statsi, komentari

Ne popravljaj ono sto nije pokidano

00

Re: Graf i statsi, komentari

Hvala svima na komentarima. Okvirno ću pokušat, što Nivea kaže, povećat 3bet sa SB i pripazit malo više na 2nd barrelanje. A razlika VPIP i PFR je očito rezultat upravo tog manjka 3bet-a općenito.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00