Re: tri turnira danas

Tilt napisao:

da to je super liga i sve je puno regova, ima strasno dobrih igraca, to bi ti moglo pomoc...

:card_heart  :card_heart

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

27

Re: tri turnira danas

ispao iz zadnjeg turnira, early double A. JJ vs KK i onda KQ vs AQ odmah sljedeći hand.

$5.5k GTD - 815/1507 i 303/1507
$8k GTD - 236/802
Early Double A - 65/740 $8.88
Early Double B - 352/387 (kasnije ih se još registriralo, jel, ispao sam vrlo rano)
+$3k GTD na moj račun - 457/1046, 530/1046 i 604/1046
$6.66 shippano brkiju.

relativno sam zadovoljan igrom jer su mi ovo prvi mttovi u 2011 godini, ali rezultatski je moglo i bolje. žao mi je jedino zbog $8k GTD, a izjebalo me ko nevinu guzicu u ovom $3k GTDu, svih 3 puta sam ispao a da sam bio 60%+ favorit preflop. jebiga, netreba gubit glavu zbog toga.

enivejz, kolko smisla ima ovak pisat progress tijekom igre ili je poželjno da se samo napiše rezultat nakon turnira?

puno hvala brkyu na povjerenju, uzeo si mi staking nevinost smile.

Zadnji popravljao zed (18-04-2011 01:25:20)

00

28

Re: tri turnira danas

np. ok mi je ovo updateanje bilo

00

Re: tri turnira danas

Tilt napisao:

da to je super liga i sve je puno regova, ima strasno dobrih igraca, to bi ti moglo pomoc...

jeli poznaješ neke igrace, jeli igra netko od vas tu ligu

00

30

Re: tri turnira danas

UrNotWorthPy napisao:
Tilt napisao:

da to je super liga i sve je puno regova, ima strasno dobrih igraca, to bi ti moglo pomoc...

jeli poznaješ neke igrace, jeli igra netko od vas tu ligu

nismo ludi igrat protiv tih sharkova

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: tri turnira danas

kiklop napisao:
UrNotWorthPy napisao:
Tilt napisao:

da to je super liga i sve je puno regova, ima strasno dobrih igraca, to bi ti moglo pomoc...

jeli poznaješ neke igrace, jeli igra netko od vas tu ligu

nismo ludi igrat protiv tih sharkova

je strasan je lineup brdo kockara i par pojedinca koji ok igraju

00

32

Re: tri turnira danas

ima jedan decko koji igra tu ligu, zove se boris
pogledaj film ''beautiful mind'', snimljen je po njemu samo su umjesto pokera ubacili matematiku kao glavni motiv filma

i taj tip ti jos nije ni u top3 najboljih u toj ligi

I na kraju bude " HARAŠO"
00

33

Re: tri turnira danas

ahahahahahahahahahahahahaha retaju big_smile

00

34

Re: tri turnira danas

butko napisao:

ima jedan decko koji igra tu ligu, zove se boris
pogledaj film ''beautiful mind'', snimljen je po njemu samo su umjesto pokera ubacili matematiku kao glavni motiv filma

i taj tip ti jos nije ni u top3 najboljih u toj ligi

smile  smile  smile

butko kralju!

Zadnji popravljao Svizac (18-04-2011 20:25:17)

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: tri turnira danas

jeli itko zaniteresiran da mu prodam ulaz za ovaj turnir dalmatinske lige 100 000 kn je fond je  27 igraca,sutra se igra u klubu u zadru...

00

36

Re: tri turnira danas

UrNotWorthPy napisao:

jeli itko zaniteresiran da mu prodam ulaz za ovaj turnir dalmatinske lige 100 000 kn je fond je  27 igraca,sutra se igra u klubu u zadru...

ja sam zainteresiran ,za koliko

00

37

Re: tri turnira danas

ja sam zainteresiran

00

38

Re: tri turnira danas

UrNotWorthPy napisao:
kiklop napisao:
UrNotWorthPy napisao:

jeli poznaješ neke igrace, jeli igra netko od vas tu ligu

nismo ludi igrat protiv tih sharkova

je strasan je lineup brdo kockara i par pojedinca koji ok igraju

liga je prava katastrofa ja sam odigra par turnira, i ono igra je ocajna sami kockari, sasvim je normalno za njih igrati all in sa k X , zapravo nemogu rijecima opisati koliko je igra žalosna ... ljudi jednostavno ubijaju čari pokera sa svojom kretenskom igrom

Zadnji popravljao tonov (29-04-2011 15:03:44)

00

39

Re: tri turnira danas

tonov napisao:
UrNotWorthPy napisao:
kiklop napisao:

nismo ludi igrat protiv tih sharkova

je strasan je lineup brdo kockara i par pojedinca koji ok igraju

Zadnji popravljao tonov (29-04-2011 15:04:58)

00

40

Re: tri turnira danas

Prodaš i notese uz ticket?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: tri turnira danas

ulaz normalan za takav turnir bi bio  3700 cisto bez da racunamo rake kuci,  tako da bi da ja prodao za 2800 mislin da je to ok cijena...  ako je netko siguran cujemo se mobon novac bi mi trebao  dati sutra u zadru prije početka turnira

00

42

Re: tri turnira danas

uzimam

00

Re: tri turnira danas

dfable napisao:

Prodaš i notese uz ticket?

 
heheheh a moze dam ti sve podatke ovih iz makarske imas jednog eventualno dva dobra igraca ja san vec lanjsko godine igra sličan turnir di je fond bio 10 000e i ispadnem 10 AJs vc A6off all in preflop aaaaaa katastrofa

00

44

Re: tri turnira danas

salji mi broj moba na pm, novac dajem kad se vidimo obv..

00

45

Re: tri turnira danas

tilt jesi ti iz zadra

Zadnji popravljao tonov (29-04-2011 18:15:03)

00

46

Re: tri turnira danas

split, zasto?

00

47

Re: tri turnira danas

zato sto ces doci igrati u zadar pa sam mislija da si mozda iz zadra ili da studiras tu, jer ja sam iz zadra i cesto igram u tom klubu poker

00

48

Re: tri turnira danas

Ovaj kralj sto je prodavo seat ustvari nije jos ni osvojio upad na turnir, nego je ispo upravo na razigravanju..  roll  roll
Ili je prodao nekom drugom za vise para, nebitno, uglvnom da znate kakav je..

00

49

Re: tri turnira danas

Njegov pm:
ok aj cujemo se jos večeras moran vidit sa klubon dali mogu prodat da nebi bilo obostranog zajeba smile javim ti se oko 8

I sad maloprije:
pardon posla san ti nisan vidija da nije osla poruka, izgubija san ulaz na razigravanju za 5 mista tipa san snerva stalnim rejzanjen i onda sav stilitan plati moj ogroman all sa KQs kod mene AA ja chip lider i pada mu boja ...jebena katastrofa praktički nisan ni triba nista riskirat jer san ima dosta čipova i moga san čekat da samo ispadnu da ostanemo na 5 igraca koji ulaze u trunir

00

Re: tri turnira danas

Tilt napisao:

Njegov pm:
ok aj cujemo se jos večeras moran vidit sa klubon dali mogu prodat da nebi bilo obostranog zajeba smile javim ti se oko 8

I sad maloprije:
pardon posla san ti nisan vidija da nije osla poruka, izgubija san ulaz na razigravanju za 5 mista tipa san snerva stalnim rejzanjen i onda sav stilitan plati moj ogroman all sa KQs kod mene AA ja chip lider i pada mu boja ...jebena katastrofa praktički nisan ni triba nista riskirat jer san ima dosta čipova i moga san čekat da samo ispadnu da ostanemo na 5 igraca koji ulaze u trunir


jesi ti glup a??? jesan li ja tebi uzeo lovu  ili te zajeba nakako reka san da cu sa javit u 8 ako bude sigurno

00