Tema: STEJK...

Pozz...
Nisam novi na forumu i nisam do sada ovo radio....
Nemam samokontrolu kada igram za svoje novce i mijenjam igre non - stop, nikako da se na nekoj zadrzim malo duze i pokusam ju "specijalizirat"  smile ... ugl., jedine rezultate sam postizao kada sam igrao MTT i SNG, za koje smatram obzirom na av. BI i broj odigranih turnira da su sasvim ok. Tražim stejkera za ove 4,40$ 180ppl na starsima! U opciju dolazi i neki oblik polustejka tipa da prodajem 50% za 500turnira ili nesto sl. Neznam postat  rezz sa topsharka ili sharkscopea pa me mozete trackat pod nickom gi1985!!
Prijedloge, upite, ponude itd. mozete slati na PM....

yikes ..malo sam prenaglio s ovim polustejkom. Da imam toliko love za igur nebi nikog trazio sejk...lapsus  smile .... zapravo sam mislio neki oblik di ja dam pola, a stejker pola za recimo 100BI za turnire pa se profit malo samo drugacije raspodijeli!!

Zadnji popravljao gi85 (18-04-2011 13:49:22)

00

2

Re: STEJK...

P.s. Ako netko zna neki forum ili stranicu gdje bih mogao zatrazit takav jedan stejk neka bude slobodan i kaze...nebitno domaci, strani...ty

00

Re: STEJK...

http://forum.parttimepoker.com/index.php

00

4

Re: STEJK...

kako ja skupljam ove player points i stake points kod njih?? Svi traze odredjeni broj tih poena kako bi uzeli u obzir osobu za stejk!!

00

5

Re: STEJK...

Otvoris BAP i ako zavrsis u profitu dobijes onoliko player pointsa koliko si zaradio stejkerima. Stake pointse dobivas za svaki $ ulozen u stake 1 point

00