Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Liverpooooool!!!!!!!!!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Kero moj, svaka cast tvojoj barci, jer je trenutno najbolja momcad na svijetu, ali ako u ovoj zadnjoj tekmi nisi vidio da su bili losiji od reala, onda stavi naocale.
Bolji ne moze biti bolji svaki put.

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Svaka cast murinju, trebalo mu je vremena al uspio je poslozit Real. Navijac sam Barce otkad su Rivaldo i Ronaldo gazili(prije toga sam bio premal za nogomet), ali juce su bili losija ekipa.  Prvo poluvrijeme puno losiji, drugo su krenuli uraganom kakav samo Barca ima ali i to se brzo ispuhalo. Murinjo je odlicno zaustavio Messija , Xavia i Iniestu, Villu nije potrebe bilo zaustavljati,zadnje dvije tekme je odigrao kao panj. Marcelo spremio Pedra u dzep.

Vidjet cemo sto ce biti ove dvije tekme,al Barca ce morat naci novi nacin, jer Murinjo je uspio napravit od Reala Inter za tekme protiv barce sto je cudesno s obzirom na broj ofenzivnih igraca.

Takodjer,svaki put kad Messi krene mi se digne... svaka dlacica na tijelu.
Nadam se da ce Barca uspjet kroz ove dvije tekme proci dalje:)

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Zaboravio sam reci da me uzasno smetala pregruba igra, prljava igra i trikovi(tipa kad je realov igrac stao na nogu villi dok je lezao) i sudac koji je to pustio ,a nije kaznjavao. Podsjetilo me na derbije Dinamo-Hajduk(sve osim zadnjeg), gdje je bilo 50+ prekrsaja po tekmi.
Vjerojatno jedan od razloga zasto Barca nije uspjela raditi vise akcija karakteristicnih za svoju igru.
O ponistenom golu bi se dalo raspravljat,moje misljenje je da nije bilo zaledja.

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

navijaci barcelone o postenju i sudenju !!!

ahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahaah

00

31

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

kero1987 napisao:

evidentno je da nije bilo zaleđe

roll

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

ne navijam za real, ali smijesno je govorit o sudenju nakon sto se za barcelonu kralo protiv chelsea, arsenala...

10

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

ahaahahhahhahahahhaahhaahhahahahahahahahahha

kero1987 napisao:

a Real je navikao da igra po svojim pravilima pa mu je sve krađa, kartoni ne postoje kad oni igraju

tako je!! zbilja se nadam da nece biti pokradeni u ligi prvaka jer bi to bilo van svake pameti!!!

evo samo za tebe
http://picn.co/images/original/2018/gB8bbLTbC8wlZM.jpg


http://www.sporting-heroes.net/files_footballworldcup/PEPE_20090310_GH_R.jpg

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

malo si izostavio chelsea- barcelona , jeli ? ahahaha

i nadi jos jednu utakmicu lige prvaka di se daje drugi zuti karton ako igrac opali balun sekundu nakon sucevog zvizduka za offside.

cim je malo gusto da barcelona nece proci u ligi prvaka, odma proradi uefina sudacka masinerija

smijesan si.

Zadnji popravljao hrvoje07 (21-04-2011 20:38:33)

00

35

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

kero1987 napisao:

zapravo se nemam volje svađat na pokerforumu s nadobudnim navijacima

kero1987 napisao:

evidentno je da nije bilo zaleđe, pa Real je samo grubo i igrao nista drugo nije radio, Pepe 2 zuti cist ko suza, toliko prekrsaja i jos ponisten regularan gol, pa da nekog nadigras pobjedis posteno onda treba cestitati koliko god tuzan bio,treba fer i korektno cestitati,na ovom ne, na ovoj sramoti da se Realu da titula.Na terenu i igrom tesko mogu zaraditi, mogu lomit noge i ne dobiti crveni,a ako slucajno dobiju gol sudac ce ponistiti,da se ovo Mourinho dogodilo lik bi 3 godine pricao da je pokraden

kero1987 napisao:

Tko o cemu, kurva o postenju(Za Realovce) kradu titule daleko u povijest a sad su nasli prozivat nekoga.Protiv Arsenala se nije kralo ni 2010 ni 2011 Arsenal je inferiorna i slabija momčad da igraju 20 utakmice Barcelona bi dobila minimum 18, Van Persie je zasluzio 2 zuti po pravilima nogometne igre,tu opce nema zbora, a penal je cist ko suza na to nema i nije bilo ni prigovora ono wtf, a Real je navikao da igra po svojim pravilima pa mu je sve krađa, kartoni ne postoje kad oni igraju

kero1987 napisao:

Ako cete iskreno i realno, Real svaku utakmicu moze ostat bez Pepea, svaku tekmu koju taj tenkre zavrsi na travnjaku je krađa momčadi protiv koje Real igra.

kero1987 napisao:

koji kretenizam fakat, da je Barcelona ovako pobjedila 10 godina ne bi prestali srat, ali kad Real onda je ok, bas ste smijesni, slavite kup luzeri,a u Ligi Prvaka cete biti nadigrani za sva vremena, sjetite se 5-0 to znaci nekog nadigrati, a ne kad sudac ne da 2 zuti očiti, dopusti gazenje igraca koji lezi na podu i ponisti regularni gol TO JE KRAĐA,

roll

Zadnji popravljao CW (21-04-2011 20:40:59)

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Ovo kero sto pises je zalosno i ocito da si na NL2 sto se tice nogometnog znanja. Inace Barcelonu suci gotive ko mafijase u Pashi, masu primjera ima a i sinoc je bilo obostranih sudackih gresaka ne samo za Real...
Real je zasluzeno pobijedio iako je trenutno Barca najjaca ekipa na svijetu.

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

lol barcina nogometna mafija u družbi sa platinije drma nogometom zadnjih 5 godina. preloše, najmafijaškiji klub ikad, prevaranti i lopovi, ciganlija najveca ikad. tko navija za barcu taj ce bit ljut na svoju djecu kad ih cigani otmu bombone na ulici, mjesto na male cigane

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Zadnji popravljao ShaneMacGowan (21-04-2011 21:45:28)

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
10

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

kero1987 napisao:

i ja pricam gluposti, IQ ovog foruma je fascinantan, ja fakat ne zelim biti  dio ove zajednice samo ne znam da li mi admin moze izbrisat account, kretenizam najveci, nisam u zivotu pročitao vise gluposti od raznih opskurnih likova kao tu

ajde odi vise, vec 10 puta si rekao da ides big_smile

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

40

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

ShaneMacGowan napisao:

ajde odi vise, vec 10 puta si rekao da ides big_smile

+1

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

Kero jos si tu? Daj si pokrij glavu i odleprsaj... Ako neznas primit kritiku i cut tudje misljenje onda ti niti nije mjesto na ovom forumu...
Aj bok...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

lol  big_smile  lol  big_smile  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

to se trazilo samo tako.

Sa dosta toga napisanih se slazem.  Osim onog da nije bilo zaledje ROFL. predobro big_smile  ono jasan snimak vidi se zaledje.

I stvarno iritira koliko barcelona ima navijaca od doba ronlandihna i sad messia koji ih je prigrmia jos puno vise. To su sve kvazi navijacio koji ce nakon jos dvi tri izgubljene utakmice navijat za real madrid ili neki drugi klub koji je u modi.

I da nadodan za ligu prvaka, pomalo braćo pomalo, zivi bili pa vidili a ne se odma tu kurčit OCEEE DOBICE BARCA . pa cemu to. koda iko zna ko ce dobit jebo ga ja. Sta ste barcaši tako nadrkani.

Tipujen na murinha naravno.. smile

bas dobra vecer sinoc


real madrid  :card_heart

Zadnji popravljao chillin (21-04-2011 23:17:07)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

44

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

BugsBunnyD napisao:

Kero jos si tu? Daj si pokrij glavu i odleprsaj... Ako neznas primit kritiku i cut tudje misljenje onda ti niti nije mjesto na ovom forumu...
Aj bok...

Evo, obrisao si je postove i odlazi... Očito ga je bilo sram onog što je napisao. big_smile big_smile big_smile

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

roba59 napisao:
BugsBunnyD napisao:

Kero jos si tu? Daj si pokrij glavu i odleprsaj... Ako neznas primit kritiku i cut tudje misljenje onda ti niti nije mjesto na ovom forumu...
Aj bok...

Evo, obrisao si je postove i odlazi... Očito ga je bilo sram onog što je napisao. big_smile big_smile big_smile

opet moram odgovorit, nista na ovom forumu nisam napisao cega bi me bilo sram niti na jednom kojem sam clan(dva),vecina postovao na ovom forumu su bila vezana uz transakcije, jednostavno nisam vise i ne zelim biti dio ovog foruma tako da sam uklonio i sve postove.

Zadnji popravljao Montana (01-03-2012 13:07:23)

Infinite experience will push  poker player toward  perfect play.
10

46

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

cya

00

47

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

kero1987 napisao:

?? lol opet moram odgovorit, nista na ovom forumu nisam napisao cega bi me bilo sram niti na jednom kojem sam clan(dva),vecina postovao na ovom forumu su bila vezana uz transakcije, jednostavno nisam vise i ne zelim biti dio ovog foruma tako da sam uklonio i sve postove.

Obrišem ti i ovaj post?

00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

pobrisi i svoj koji je potpuno nepotreban i provokatorski  i onda moram pisat odgovore.

Zadnji popravljao Montana (01-03-2012 13:08:50)

Infinite experience will push  poker player toward  perfect play.
00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

nikak da ode.....

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Tekma večeras - za nas bez max-tv

PocketRockets napisao:

dojmovi su da će ih Barca rasturit u LP

uopće nisam zakuhao hahahhaha  big_smile

Inače sam fan barcelone odavno, i stvarno kad netko odigra bolje od njih to mogu priznat i to mi ništa ne smeta...bodrim ih uvijek, bez obzira gubili oni ili pobjeđivali...ovu zadnju tekmu oboje su igrali podjednako, casillas je tu i tamo izvukao real, real fulao neke zicere i tako. Uglavnom na kraju su imali nešto malo više sreće i zabili taj gol i uzeli kup i trofej, i svaka im čast na tome.Netko če spominjati sudce ovo ono, iskreno boli me kurac za njih.Vidit ćemo sad u LP- 2 su tekme pa nek se bolji iskaže i prođe dalje  wink

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00