Re: NL25 ko predsjednik

Joj pa ovo smo raspravili prije mjesec dana,kad su svi govorili da sve ovisi o radu i zalaganju a talent,dar i osjecaj nemaju nikakve veze.Pa ako ste ikada bavili kakvim sportom ili znate ista o sportu znali bi odgovore na ovakve glupe diskusije

00

Re: NL25 ko predsjednik

croman19 napisao:

Joj pa ovo smo raspravili prije mjesec dana,kad su svi govorili da sve ovisi o radu i zalaganju a talent,dar i osjecaj nemaju nikakve veze.Pa ako ste ikada bavili kakvim sportom ili znate ista o sportu znali bi odgovore na ovakve glupe diskusije

naravno croman da je tako,evo procitaj od pocetka pa vidi da me 3 stranice idu uvjeravati u ono što ni sami ne vjeruju al nece da popuste,osim gmika za kojeg sam siguran da ce i dalje ustrajati na tezi SVATKO MOŽE  samo je rad bitan!

00

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:
croman19 napisao:

Joj pa ovo smo raspravili prije mjesec dana,kad su svi govorili da sve ovisi o radu i zalaganju a talent,dar i osjecaj nemaju nikakve veze.Pa ako ste ikada bavili kakvim sportom ili znate ista o sportu znali bi odgovore na ovakve glupe diskusije

naravno croman da je tako,evo procitaj od pocetka pa vidi da me 3 stranice idu uvjeravati u ono što ni sami ne vjeruju al nece da popuste,osim gmika za kojeg sam siguran da ce i dalje ustrajati na tezi SVATKO MOŽE  samo je rad bitan!

Ma nije ni vazno,prije sam se zivcirao sto im ne mozes objasniti ali sad mi je samo smijesno.

00

Re: NL25 ko predsjednik

moze se ovde svima sve objasnit, samo u svakoj temi pocne jebat lud zbunjenog i onda se svi uvate jedne recenice i/ili rijeci i vuku na svoju stranu

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: NL25 ko predsjednik

zamorano11 napisao:

moze se ovde svima sve objasnit, samo u svakoj temi pocne jebat lud zbunjenog i onda se svi uvate jedne recenice i/ili rijeci i vuku na svoju stranu

Dobro si to objasnio,svi imaju velika ega i nitko ne zeli priznati da je drugi u pravu.

00

Re: NL25 ko predsjednik

zamorano11 napisao:

moze se ovde svima sve objasnit, samo u svakoj temi pocne jebat lud zbunjenog i onda se svi uvate jedne recenice i/ili rijeci i vuku na svoju stranu

ne bih se baš složio,tvrditi nešto i inzistirati bez ikakvog uporišta a nadasve uvjeravati nekog u potpunu besmislicu je kriminalno za pocetnika u pokeru.

00

82

Re: NL25 ko predsjednik

http://forumserver.twoplustwo.com/54/po … ad-208939/

00

Re: NL25 ko predsjednik

što s tim?

00

84

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:

1. gmiko mislim da previše banaliziraš stvari,nemaju svi iste šanse u nijednom poslu na svijetu iz prostog razloga što ljudi nisu klonovi nego zasebne jedinke i bolje da je tako,život sam po sebi svakodnevno milijunima godina to potvrđuje.

2.uzmi recimo primjer da čovjek živi full time samostalno i da mora platiti svaki mjesec sljedece: stanarinu,režije,telefon,hrana,odjecu,benzin,bar 2-3 puta u mjesecu izaci vani to ti u grubo iznosi oko 1000eura bez ikakvog luksuza,na nl25 istodobno napredovati i živjeti kako kažeš predsjednicki je utopija.

3. na siguran poker su stavljeni navodnici(ne moram valjda objašnjavati što oni znace)

4.postoji bazicni poker sa svojom unaprijed zadanom strategijom,postoji postflop igra i bezbroj varijacija na nju,postoju wining grinderi i wining playeri koji ne grindaju,postoji velika kolicina stresa pogotovo ako si na vecim limitima i NE grindaš a  pogotovo ako MORAŠ prvog ili petog u mjesecu iskeširati X novca jer te mama i tata ne hrane da ne govorim ako je još netko recimo ovisan o tebi,postoju ljudi koji imaju djecu,nisu svi fakultetlije ili srednjoškolci.

na kraju samo sam htio reci da ljudima koji ulaze u svijet pokera koji može biti itekako okrutan i stresan nije dobro govoriti kako ce vec na micro limitu predsjednicki živjeti!

Ajme, 4 stranice? Idem po redu smile

1. Nemaju svi ISTE šanse, ali isključivši bolesne ljude (invaliditet, mentalna retardacija etc.) svi imaju mogućnost biti uspješni u svemu.

2. Pa eto, to je moj primjer. Samostalnost i NL25 prije 2 godine. Lijepo je čuti da netko misli da je moj život utopija.

Ostalo ti je roba lijepo odgovorio.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

85

Re: NL25 ko predsjednik

paziteDace napisao:

lol, 25k kn mjesecno na nl25 je skoro nemoguce

Toliko sam zaradio prvi mjesec kad sam počeo igrati poker profesionalno na NL25.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: NL25 ko predsjednik

ništa nisi odgovorio kao ni roba samo ustrajete na neodrživom braneci jedan drugog.
odgovori na pitanje:

Pitanje jednom zauvijek glasi:

Da slucajnim odabirom skupiš 1000 ljudi sa ceste dali ce oni SAMO UZ RAD I ZALAGANJE zarađivati predsjednicku placu na nl25 i to još uz samo 3-4 sata dnevno??????

to je tvoja konstatacija

DA ILI NE?

00

87

Re: NL25 ko predsjednik

pepsi07 napisao:
magic26v napisao:

evo da se i ja malo ubacim..
moguce je da se na nl25 zaradi predsjednicka placa mjesecno.. iako je realnije reci da se zaraduje oko 10-20k kn mjesecno bez problema uz dosta grindanja.. kao ja npr. sto je puno vise od bilo koje prosjecne hrvatske place.. i da, svatko to moze.. onih 2-5% uspijeva samo zato jer si daje dovoljno vremena i truda za igru i stalno rade na njoj, dok recimo ostali ne rade na poboljsanju svoje igre nit se trude jer vecina njih igra radi zabave.. ovih 2-5% navedenih su regular igraci kojima je to primarni posao od kojeg zive..
Navest cu kao primjer sebe, robu, gmika, a mogu i druge koji smo se poceli bavit tim kao totalni amateri i nitko nije imao nista bolje predispozicije da uspije u tome.. sve sto je bilo bitno je puno truda i konstantno ucenje.. tj. poboljsavanje vlastite igre, uklanjanje leakova etc., a danas smo profesionalci koji zivimo od tog posla. ne bih mogao se zamislit da zivim s placom od oko 5-6 tisuca kn mjesecno jer nam to obicno ode samo na izlaske big_smile .. poanta svega je da svatko tko ulozi dovoljno volje i truda moze uspjet u tome, a ne da odustane ko vecina njih cim dozivi mali downswing

moguce je naravno da se zaradi mjesecno, ali konstantno kroz recimo 5-6 mjeseci ja mislim da je skoro nemoguce
jer moramo uzeti u ubzir i downswingove i kad se pogleda prosjek tesko da ce biti 20k+ kn mjesecno u zaradi kroz neku srednji period kao sto pola godine recimo

sa zadnjom recenicom se potpuno slazem, ali treba biti realan kad su brojke u pitanju

Kakvi downswingovi? Winning player sa solidnim volumenom handova to neće ni osjetiti, pogotovo sa dovoljnim bankrollom. Evo, ja zadnja 3 mjeseca nisam dulje od dva dana bio u minusu.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: NL25 ko predsjednik

croman19 napisao:
gmiko napisao:
paziteDace napisao:

lol, 25k kn mjesecno na nl25 je skoro nemoguce

Toliko sam zaradio prvi mjesec kad sam počeo igrati poker profesionalno na NL25.

Daj sta se glupiras bezveze covjece.Ti nisi nikakav igrac,ti si ROBOT.

A joj da sam bar ja takav robot big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: NL25 ko predsjednik

perozelina napisao:
croman19 napisao:
gmiko napisao:

Toliko sam zaradio prvi mjesec kad sam počeo igrati poker profesionalno na NL25.

Daj sta se glupiras bezveze covjece.Ti nisi nikakav igrac,ti si ROBOT.

A joj da sam bar ja takav robot big_smile

Shvacam te,netko bi zelio biti robot.Nazalost nema niceg zanimljivog,uzbudljivog i sexy kad si robot

00

90

Re: NL25 ko predsjednik

croman19 napisao:

Na ovom forumu samo su dvojica u pravu a ostali se samo muce bezveze izjasnjavati svoja misljenja.Sto se tice ovog pitanja samo cu reci da taj veliki gmiko zaraduje manje od 25k mjesecno na nl50 igrajuci 8 sati dnevno.Kad pogledas radi ko crnac a zaraduje smijesnu lovu.

Ja na NL50:

http://img215.imageshack.us/img215/2311/nl50170sati.jpg

21 radni dan.

+3500$ bonusa

Hoćeš li sad jednom zauvijek začepiti?

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: NL25 ko predsjednik

gmiko napisao:
pepsi07 napisao:
magic26v napisao:

evo da se i ja malo ubacim..
moguce je da se na nl25 zaradi predsjednicka placa mjesecno.. iako je realnije reci da se zaraduje oko 10-20k kn mjesecno bez problema uz dosta grindanja.. kao ja npr. sto je puno vise od bilo koje prosjecne hrvatske place.. i da, svatko to moze.. onih 2-5% uspijeva samo zato jer si daje dovoljno vremena i truda za igru i stalno rade na njoj, dok recimo ostali ne rade na poboljsanju svoje igre nit se trude jer vecina njih igra radi zabave.. ovih 2-5% navedenih su regular igraci kojima je to primarni posao od kojeg zive..
Navest cu kao primjer sebe, robu, gmika, a mogu i druge koji smo se poceli bavit tim kao totalni amateri i nitko nije imao nista bolje predispozicije da uspije u tome.. sve sto je bilo bitno je puno truda i konstantno ucenje.. tj. poboljsavanje vlastite igre, uklanjanje leakova etc., a danas smo profesionalci koji zivimo od tog posla. ne bih mogao se zamislit da zivim s placom od oko 5-6 tisuca kn mjesecno jer nam to obicno ode samo na izlaske big_smile .. poanta svega je da svatko tko ulozi dovoljno volje i truda moze uspjet u tome, a ne da odustane ko vecina njih cim dozivi mali downswing

moguce je naravno da se zaradi mjesecno, ali konstantno kroz recimo 5-6 mjeseci ja mislim da je skoro nemoguce
jer moramo uzeti u ubzir i downswingove i kad se pogleda prosjek tesko da ce biti 20k+ kn mjesecno u zaradi kroz neku srednji period kao sto pola godine recimo

sa zadnjom recenicom se potpuno slazem, ali treba biti realan kad su brojke u pitanju

Kakvi downswingovi? Winning player sa solidnim volumenom handova to neće ni osjetiti, pogotovo sa dovoljnim bankrollom. Evo, ja zadnja 3 mjeseca nisam dulje od dva dana bio u minusu.

ne moras biti u minusu, ali neces biti ni u dovoljno velikom plusu za 25k kn mjesecno ako imas downswingove
a ds-ove moras imati , ne prevelike ali dovoljne da ti uspore zaradu

edit : ne govorim o tebi, nego opcenito

Zadnji popravljao pepsi07 (31-10-2009 00:24:22)

00

Re: NL25 ko predsjednik

gmiko napisao:

Kakvi downswingovi? Winning player sa solidnim volumenom handova to neće ni osjetiti, pogotovo sa dovoljnim bankrollom. Evo, ja zadnja 3 mjeseca nisam dulje od dva dana bio u minusu.

tko tebe uopce spominje?
ajmo reci da je tome tako u tvom slucaju(iako bih o tome mogli diskutirati) što je za pohvalu i sve 5,al to ne znaci da svi mogu jer NE mogu!!!

00

93

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:
gmiko napisao:

Kakvi downswingovi? Winning player sa solidnim volumenom handova to neće ni osjetiti, pogotovo sa dovoljnim bankrollom. Evo, ja zadnja 3 mjeseca nisam dulje od dva dana bio u minusu.

tko tebe uopce spominje?
ajmo reci da je tome tako u tvom slucaju(iako bih o tome mogli diskutirati) što je za pohvalu i sve 5,al to ne znaci da svi mogu jer NE mogu!!!

Pa ja nisam nikakav genije niti sam posebno talentiran niti išta. Ako mogu ja, može i bilo tko drugi. Samo što su ljudi općenito lijeni idioti koji bi htjeli sve samo nebi prstom maknuli za to.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

94

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:

što s tim?

jedan od supersick grindera nije uspio ni pola od potrebnog ostvarit, eto sto s tim. tako da te gluposti da SVI koji zele ucit i radit ne drze vodu, a ne drze jer jednostavno ima glupih, prosjecnih i pametnih. glupi ne mogu, prosjecni mozda mogu, a pametni mogu. ez game.

00

Re: NL25 ko predsjednik

Hvala dragom Bogu da je tako,nisu svi za sve s razlogom.

gmiko može li tvoje visocanstvo priznati da si se istrcao i odgovoriti mi na pitanje?

00

96

Re: NL25 ko predsjednik

Prestanite se pozivat na i postat tuđe pokertableratingse. Podaci nisu točni, ni približno. Točni su +/- 10k-100k.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

97

Re: NL25 ko predsjednik

4ladX napisao:
makisplit napisao:

što s tim?

jedan od supersick grindera nije uspio ni pola od potrebnog ostvarit, eto sto s tim. tako da te gluposti da SVI koji zele ucit i radit ne drze vodu, a ne drze jer jednostavno ima glupih, prosjecnih i pametnih. glupi ne mogu, prosjecni mozda mogu, a pametni mogu. ez game.

WCGRider je ribetina.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

98

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:

Hvala dragom Bogu da je tako,nisu svi za sve s razlogom.

gmiko može li tvoje visocanstvo priznati da si se istrcao i odgovoriti mi na pitanje?

Odgovorit ću ti na originalno pitanje.
Da uzmeš nasumce 1000 ljudi sa ulice i izbaciš one sa ispodprosječnom inteligencijom (<100), u roku 4-5 godina (koliko traje prosječni faks) da slijede moje upute svi bi zarađivali MINIMALNO 20000kn mjesečno.
Amen.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: NL25 ko predsjednik

evo opet briše,postaješ pristran gmiko i bezobrazan a to nebi trebale biti odlike moderatora

00

100

Re: NL25 ko predsjednik

ja rekoh supersick grinder, ne dobar igrac. a to kolika je ribetina i ne znam bas... http://forumserver.twoplustwo.com/54/po … nd-583010/

in b4: nije lova bitna, riba je.

00