Tema: Analiza igre

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/9000/69414/thumb/p15tqit5m6hd21lsh12v3fkr1nu1.PNG
Tisućiti post  smile
Budući da nemam što pametnije za napisati, zanima me kolko iz ovih statsa možete vidjeti u čemu girješim.
Handovi su od nl50 do nl100 (10k na nl100) i nešto malo na nl25. Trebalo mi je jedno vrijeme da se priviknem na 6max jer sam do sada uvijek igrao 5max na ongameu.
meni se čini da sam nekad non believer, ali to je obično od flopa situacija kad ne znam procjeniti da li netko ima hand ili ne.
Ajde neka puki i hendrix kažu ako su skužili neke leakove u igri, budući da oni igraju sa mnom.
To bi bilo to, čujemo se za dvijetisućiti post big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

2

Re: Analiza igre

općenito, prevelika razlika ti je između flop i turn cbeta, to je vrlo exploitable za floatanje
sad to može možda i ovisit o protivnicima na mreži na kojoj igraš, ako su uglavnom pasivni da dobiješ river bez betanja, al svakako je leak

možeš još proširit raising range sa CO i BTN
i povećat 3bet u poziciji

ovo ostalo sve solidno, neloš winrate gg wink

KOCKA!
00

3

Re: Analiza igre

popravi EV

10

Re: Analiza igre

Brky napisao:

popravi EV

hehe +1

00

Re: Analiza igre

imao bi 8-9 bb/100 da runas po ev, ne znam sta oces vise od toga smile

00

Re: Analiza igre

Vice napisao:

općenito, prevelika razlika ti je između flop i turn cbeta, to je vrlo exploitable za floatanje
sad to može možda i ovisit o protivnicima na mreži na kojoj igraš, ako su uglavnom pasivni da dobiješ river bez betanja, al svakako je leak

možeš još proširit raising range sa CO i BTN

To nikad nisam pratio kolko bi mi trebao biti turn cbet s obzirom na flop cbet. kolko je negdje normalna razlika (znam da malo glupo zvuči i da se ne može generaizirat, ali ako bi netko mogao napisati nešto malo o tome)?
Koliko je vama CO range (navedite i BTN range pa da usporedim).
Da napomenem, igram oko 6 stolova zadnjih 20k handova, ostalih 25k je bilo oko 11 stolova.

A hoću samo da si popravim leakove, briga me koliki mi je winrate ako znam da ne igram maximalno dobro kako bi mogao igrati. plus tome je što ne mislim prestati napredovati s NL100 pa tako trebam biti maximalno spreman za veće limite.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Analiza igre

W$WSF ti je dosta nizak sto govori da ne bluffas koliko bi mozda trebao. Samim time bi ti winrate jos porastao.

Takodjer malo precesto cbetas i vjerujem da oop gubis dosta love na turnu i/ili riveru zbog toga. S obzirom da ces na NL100 i vise redovito dobivat floatove od igraca koji su IP, ja bih smanjio cbet i implementirao lineove kao check-raise i check/call - lead. Naravno i kao value i kao (semi)bluff.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Analiza igre

boboman napisao:

W$WSF ti je dosta nizak sto govori da ne bluffas koliko bi mozda trebao. Samim time bi ti winrate jos porastao.

Takodjer malo precesto cbetas i vjerujem da oop gubis dosta love na turnu i/ili riveru zbog toga. S obzirom da ces na NL100 i vise redovito dobivat floatove od igraca koji su IP, ja bih smanjio cbet i implementirao lineove kao check-raise i check/call - lead. Naravno i kao value i kao (semi)bluff.

Za taj stat nemam opće pojima što znači i kako bi se mogao objasniti...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

9

Re: Analiza igre

ako misliš na W$WSF to znaći won $ when saw flop

00

10

Re: Analiza igre

ako ti imaju W$WSF  negdje  oko 37-43 znaci da  uglavnom igraju svoje  karte  i da  se  ne  bore  dovoljno za  potove

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Analiza igre

Rear_Admiral napisao:

Koliko je vama CO range (navedite i BTN range pa da usporedim).
Da napomenem, igram oko 6 stolova

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Analiza igre

35-40%

00

Re: Analiza igre

Pa kakve statse imas da ti je CO range 35%

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Analiza igre

omaklo. to mi je s BTN. CO je 23%

00

Re: Analiza igre

btn 100% co 35%

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Analiza igre

big_smile hahaha, dobro si me nasmijao, kaj sam drugo mogao očekivati od tebe  tongue

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Analiza igre

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/9500/69647/thumb/p15tuv7jmbect1d5p1dp615tqcf1.PNG
evo poslušao sam vaš savjet i popravio EV, samo razmišljam kak dobim kad je coinflip i funkcionira odlično, čak sam i dva puta natkupio. Trebam to češće...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

18

Re: Analiza igre

eto vidis, easy game

00