Tema: PLO HU SnG

Ovak, nakon što sam osvojio $25 (1. mjesto na pokerpro freerollu), počeo sam igrati gore navedenu igru - Turbo, BI $3.20.
Imam već dosta iskustva s Omahom, tako da sam se odlučio probati tu formu.
Ovako za sada ide (od 40 i neke igre sam počeo, prije sam igrao neke gluposti i to loše uglavnom):
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/60000/9500/69598/thumb/p15tu4lnlao1r40a5q911ja1eg1.png

Zadnja partija je samo jedan zalutali NL Holdem HU. Trenutna banka je oko $110.
Dosad, koliko igram, mi je uglavnom najveći problem bio BR management pa bih trebao savjet kada i kako ostvariti prijelaz na više limite ($6.25).

Igram na PS-u, nick napumpajse01

EDIT: Glup sam i ne znam stavit sliku...

Zadnji popravljao kraljevicmarko (22-04-2011 10:19:39)

00

Re: PLO HU SnG

$200 za omahu ako oces igrat na sigurno, al mislim da ti je za taj level sasvim dovoljno i $150, naravno uz dobar "tilt management"  wink

00

Re: PLO HU SnG

Ok, opet trebam savjet.  big_smile
Nakon 2 dobra PLO turnira i još nešto HU SnG i PLO cash game-a, banka je sada na oko $900 (uz isplaćenih $500).
Problem je sljedeći: pošto se dosta smanjio broj igrača (pogotovo onih jako loših) na HU SnG, a i nova struktura blindova mi baš ne odgovara (sad je normal speed brži nego što je prije bio turbo...), htio bih prijeći u potpunosti na cash game.

Preferiram HU, ali snalazim se i na 6-max stolovima, no porblem je što su najmanji nivoi na kojima se igra HU 0.25/0.50, a to mi je, još uvijek malo puno, pogotovo jer se s nekim većim gubicima još uvijek ne znam najbolje nositi.

Da prijeđem na neki drugi software, gdje ima HU na manjim limitima, da igram te nivoe koji se nude, da se koncentriram samo na 6-max, šta od toga? Ako netko ima neki pametni savjet...

00