Tema: pomoc za pocetnika :D

registrirao sam se na pokerstars nedavno i dobio pozivnicu za turnir za nove igraće...tamo sam dobio 170 dolara i naknadno jos nekih 130...sad me zanima jel mogu tražiti isplatu tog novca kad prethodno nisam imao nikakvih depozita ili prvo moram uplatit neke novce?

00

Re: pomoc za pocetnika :D

moras prvo izvrsiti uplatu da bis mogao podizati lovu...

00

Re: pomoc za pocetnika :D

hvala na brzom odgovoru...pretpostavljam da je onda neka minimalna uplata tipa 10$ dovoljna...a što se kartice tiće, jel mogu uplatit deposit i isplatit pare sa karticom od poznanika kojem vjerujem il mora bit isključivo moja...trenutno imam samo onu studenstku VISU, pretpostavljam da je ta beskorisna za ove stvari, a 300tinjak dolara i nisu neki novci zbog kojih bi mi se isplatilo za****vat sa nasom birokracijom big_smile

00

Re: pomoc za pocetnika :D

robir10 napisao:

hvala na brzom odgovoru...pretpostavljam da je onda neka minimalna uplata tipa 10$ dovoljna...a što se kartice tiće, jel mogu uplatit deposit i isplatit pare sa karticom od poznanika kojem vjerujem il mora bit isključivo moja...trenutno imam samo onu studenstku VISU, pretpostavljam da je ta beskorisna za ove stvari, a 300tinjak dolara i nisu neki novci zbog kojih bi mi se isplatilo za****vat sa nasom birokracijom big_smile

Odes u Erste ili PBZ banku,otvoris devizni racun s kojim dobijes Visu Electron i s tom Visom napravis depozit od 10 dolara i na tu Visu isplatis i miran si.Mislim da mora biti iskljucivo tvoja kartica.

00

Re: pomoc za pocetnika :D

ako pod studentsku VISU mislis onu visa electron od ziro racuna, onda mozes i s tim raditi uplate i isplate..

00

Re: pomoc za pocetnika :D

da, na tu sam mislio...iako neznam jel onda novce koji se isplate na karticu vode kao ˝studentski rad˝ i ubrajaju u onaj limit (ak se nevaram limit je 10 800 kuna), a buduci da radim prek servisa nebi baš bilo zgodno da mi nabiju PDV big_smile

no u svakom slučaju hvala na odgovorima, ode iskušat sreću na onaj The big $22 na pokerstarsu pa možda kapne još poneki dolar tongue

00

Re: pomoc za pocetnika :D

robir10 napisao:

da, na tu sam mislio...iako neznam jel onda novce koji se isplate na karticu vode kao ˝studentski rad˝ i ubrajaju u onaj limit (ak se nevaram limit je 10 800 kuna), a buduci da radim prek servisa nebi baš bilo zgodno da mi nabiju PDV big_smile

Prek student servisa ti gledaju samo one prihode koje koje si primio na temelju studentskih ugovora.
Taj račun tj banka nema veze sa student servisom tako da možeš bit miran što se toga tiče.

Potpis.
00

Re: pomoc za pocetnika :D

da, ali roditelji ti mogu imat ''problema'' ako te koriste kao poreznu olkašicu ako pređeš tih 10800 kn godišnje(bilo studentski ugovor, poker...)

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: pomoc za pocetnika :D

Ali moras imat PBZ Visa Electron karticu jer ZABA ne podrzava E-Gaming transakcije

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

10

Re: pomoc za pocetnika :D

Ma odi si napraviti novi devizni racun i gotovo...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00