Tema: full tilt 100 dolara bonusa

dobio sam bonus na full tiltu u iznosu od 100 dolara. Problem je sto uopce tamo vise ne igram pa ak ima zainterisiranih da ociste taj bonus nek se jave. Bonus istjece 13.5. ko voli nek izvoli bonus mozemo podijelit po dogovoru nek se svako izjasni kako bi dijelio

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

evo ja mogu odigrat svakom malo neki mali cash i sng turbo HU ili od 9 igrača jedno 5 takvih dnevno vikendom i kad stignem , znači bez obaveza

00

3

Re: full tilt 100 dolara bonusa

crothunder mislis da si u stanju rijesit taj bonus do 13.5. mislim da bi ipak trebalo malo vise igre da bi se ocistio bonus..... evo za one kojima nije jasno ja im posaljem svoj nick na tiltu i password i igraju na mom acc samo kaj moraju svoje pare prebacit nakon sto se ocisti bonus prebacite svoje novce a meni ostavite na acc koliko mislite da bi mi trebalo ostavit

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

ma neću ne , ne želim obaveze

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

a sta ako ti zdonkamo bonus..??

znao sam!
00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

trc...evo ja sam zainteresiran...mozes mi poslat username i password u private massage...

znao sam!
00

7

Re: full tilt 100 dolara bonusa

ajd mi daj svoj msn ili facebook nemrem jos slat pm

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

evo ti moj mail...freeshooter1@live.com..
Ako oces mogu ti poslat plan kako cu i sto ci igrati...

znao sam!
00

9

Re: full tilt 100 dolara bonusa

moze ostavi plan tu i ja saljem nick i pass

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

ovako...plan mi je odigrati dnevno izmedju 10 i 15 sit n go, uglavnom HU, jer sam tu najjaci..igrao bi u pocetku 5$ HU, i ocekujem da bi dnevno trebao biti u profitu minimalno 20$... kada skupim malo veci bankroll, i dalje igrati HU ali sa vecim ulozima...
I odigrati nekoliko turnira ( guaranteed tournaments )..eto i to bi u kratko trebalo biti to...

znao sam!
00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

nećeš moći tako da očistiš bonus.. da očistiš 20$ bonusa treba da odigraš oko 300 tih hu sngova od 5$, a za čišćenje imaš manje od 20 dana.. ovo može da se očisti samo na cashu i to min nl50, da bi se odradilo za 20 dana..

00

12

Re: full tilt 100 dolara bonusa

rademar napisao:

nećeš moći tako da očistiš bonus.. da očistiš 20$ bonusa treba da odigraš oko 300 tih hu sngova od 5$, a za čišćenje imaš manje od 20 dana.. ovo može da se očisti samo na cashu i to min nl50, da bi se odradilo za 20 dana..

na nl 10 rushu bonus ocistis za 4-5 dana...

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

da, na rushu može.. još upališ 4 stola i loodnica.. samo što to baš i nije poker.. al ajd..  wink

00

14

Re: full tilt 100 dolara bonusa

imas mail

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

rademar napisao:

da, na rushu može.. još upališ 4 stola i loodnica.. samo što to baš i nije poker.. al ajd..  wink

onda cemo tako kako kazes....

znao sam!
00

16

Re: full tilt 100 dolara bonusa

rademar napisao:

da, na rushu može.. još upališ 4 stola i loodnica.. samo što to baš i nije poker.. al ajd..  wink

Zasto mislis da Rush nije poker? Rush je kao multitabling, i kad se priviknes na rush mozes igrat jako profitabilno,jer je prepun riba koje su zeljne brze zarade......a za ciscenje bonusa je kao stvoren...Jedino oblik sto nije poker je shortstacking...

Da ne spamam, uglavnom ako vam je cilj ocistiti bonus moj prijedlog je rush...najbrze i najefikasnije...

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

http://www.fulltiltpoker.com/the-added-bonus

tko god igra na tiltu nek si checkira mail... mislim da su svim igracima dali bonus... i nije fixno 100$ nego moze biti i vise, bar u mom slucaju

Zadnji popravljao iamlegend (24-04-2011 12:33:44)

00

18

Re: full tilt 100 dolara bonusa

nogalo svi prijedlozi su dobro dosli uglavnom moja ponuda je dodijeljena freeshooteru, pa kad ocistis javi se...... sretno

00

19

Re: full tilt 100 dolara bonusa

nogalo svi prijedlozi su dobro dosli uglavnom moja ponuda je dodijeljena freeshooteru, pa kad ocistis javi se...... sretno

00

20

Re: full tilt 100 dolara bonusa

koliki je roll na tiltu??? ako imas dovoljan roll za bar NL10 ja bi probao, jer htio bih vidit kako je igrati cash na tiltu...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: full tilt 100 dolara bonusa

trc...nema problema, evo ako oce kriss neka on proba...

znao sam!
00

22

Re: full tilt 100 dolara bonusa

kriss napisao:

koliki je roll na tiltu??? ako imas dovoljan roll za bar NL10 ja bi probao, jer htio bih vidit kako je igrati cash na tiltu...


nemam tamo nista jer ne igram na tiltu vec jako dugo, igram trenutno na jednoj drugoj stranici no da ne reklamiram bonus je dodijeljen freeshooteru jer se prvi javio

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

hahaha...ja sam isto mislio da imas neki bankroll, jer ni ja ne igram na tiltu, tako da nemam kako prebacit novce na tvoj account.....

znao sam!
00

24

Re: full tilt 100 dolara bonusa

Freeshooter1 napisao:

hahaha...ja sam isto mislio da imas neki bankroll, jer ni ja ne igram na tiltu, tako da nemam kako prebacit novce na tvoj account.....



pa jesam ti poslao sve detalje u mailu cak i nick i pass....... o bože daj ljudi citajte znaci svoje novce uplatite ocistite bonus meni ostavite na acc 40 dolara a svoje povucite

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

sorry nisam vidio....jbg

znao sam!
00