26

Re: full tilt 100 dolara bonusa

Freeshooter1 napisao:

sorry nisam vidio....jbg


nema veze sad je pass vec promijenjen big_smile

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

uredu onda.....sorry jos jednom....

znao sam!
00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

A vi ste mislili da će vam on dati roll za igru+ bonus. Ljepo zamišljeno, nema šta. A sad, back to reality! smile

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
30

29

Re: full tilt 100 dolara bonusa

sinisaT5 napisao:

A vi ste mislili da će vam on dati roll za igru+ bonus. Ljepo zamišljeno, nema šta. A sad, back to reality! smile

pa vjerojatno ne bi, al mislio sam da mozda ima roll i nema vremena odraditi bonus pa zato pita nekoga da mu odigra... a to sa rollom sto bi ostavio to bi bilo nesto tipa neki stejk za cash u kojem dijelimo lovu (bonus i profit) u nekom odredjenom %...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

30

Re: full tilt 100 dolara bonusa

za tih $100 moras napravit ja mislim $250 dolara rejka kome se isplati to odradit ak ce vise od rakebacka dobit na svojem accountu?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

31

Re: full tilt 100 dolara bonusa

deco99 napisao:

za tih $100 moras napravit ja mislim $250 dolara rejka kome se isplati to odradit ak ce vise od rakebacka dobit na svojem accountu?


kriva ti je matematika, treba napravit 100 dolara rejka

00

32

Re: full tilt 100 dolara bonusa

mislim da nije, evo frendu rjesavam bonus, incrementi po $2 za svaki increment treba skupit 50FTP kaj znaci svakih $5 rejka..ja sam dobil $500 bonusa incrementi po $20 svakih 500FTP tj $50 rejka dobim $20 od bonusa..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

33

Re: full tilt 100 dolara bonusa

da tako sam i ja dobio

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

jebe lud zbunjenog

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

35

Re: full tilt 100 dolara bonusa

evo nam pametnog

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

36

Re: full tilt 100 dolara bonusa

za cash se ne može tako gledati jer se rake dijeli za sve kojima su podjeljene karte:

    In a full-ring game, if nine players are dealt into a hand and a total of $1.80 is raked from the pot, 18 Full Tilt Points are awarded to the table. The 18 points are then split equally and all nine players receive two Full Tilt Points for that hand.
    In a 6-Max game, if six players are dealt into a hand and a total of $1.80 is raked from the pot, 18 Full Tilt Points are awarded to the table and each player receives three points for that hand.
    In a heads-up game, if two players are dealt into a hand and a total of $0.40 is raked from the pot, four Full Tilt Points are awarded to the table and each player receives two points for that hand.

a druga stvar je da se dobija i rakeback, ali umanjen za bonus oslobođen...
npr napraviš 500$ rake i oslobodiš 200$ bonusa, iznos rake-a za računanje rakebacka je 500-200= 300
i na tih 300 ide 27% --- 81$
- zato se isplati čistiti bonus, jer se dobiva oboje, samo umanjeno za oslobođeni bonus

assumption is the mother of all f ups

10

37

Re: full tilt 100 dolara bonusa

jesi siguran za ovo? tako je prije bilo na tiltu, to jest dealt metoda, onda su promjenili na contributed, tako da moras bit u potu da bi ti se racunao rb..

00

38

Re: full tilt 100 dolara bonusa

znam da su mijenjali, ali ovo je direkt
copy/paste danas sa sajta

assumption is the mother of all f ups

00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

deco99 napisao:

evo nam pametnog

:card_heart

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: full tilt 100 dolara bonusa

Za one koji imaju 100$ bonusa- treba skupiti 2500 FPPa sto je 125 FPPa dnevno. 1h dnevno 9 stolova na NL10. Stvarno nije teško. Jako dobar način da zadrže postojeće igrače   big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00