Tema: coaching siteovi

odlucio sam se pretplatiti na neki od coaching sajtova (duecescracked, cardrunners, itd...)
zanima me koji je od tih sajtova najbolji (najbolji igraci, videi, najisplativije cijene) i na kojem bih mogao dobiti najvise kvalitetnih informacija za ono sto ja igram a to je trenutno NL10 6max na starsima i tu i tamo neke micro MTT-ove... ne zelim se pretplatiti na nesto od cega necu imati previse koristi... svaki savjet je dobrodosao...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: coaching siteovi

imam ti ja gro videa sa deucescrackeda i nes sa bluefirea po meni je najbolji bluefire... Imas i free trial pa to mozes iskoristit ako nisi vec....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

3

Re: coaching siteovi

nisam...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

4

Re: coaching siteovi

bluefire il cardrunners. mislim da ti je cardrunners bolji posto ima puno vise materijala za small limite

00

5

Re: coaching siteovi

e da odmah pitam kad je vec otvorena tema smile sta se za cardrunerse moze pogledati samo neki FREE vide-i cijeli ili samo par u danu ili kak to ide ?

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: coaching siteovi

na svim tim coaching stranicama imas 7dana free za pogledat koji god hoces video,nakon toga normalno trebas platiti...
ps. (imas mogucnost  downloada svih tih videa tako da ti je dosta tih par dana za to sve poskidati,iako vecinu imas vec skinutu tu negdje na forumu)

00

7

Re: coaching siteovi

mr. Air Jordan napisao:

na svim tim coaching stranicama imas 7dana free za pogledat koji god hoces video,nakon toga normalno trebas platiti...
ps. (imas mogucnost  downloada svih tih videa tako da ti je dosta tih par dana za to sve poskidati,iako vecinu imas vec skinutu tu negdje na forumu)

dakle hoces reci da mi se ne isplati to???

Zadnji popravljao kriss (25-04-2011 12:09:34)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: coaching siteovi

normalno da ti se ispati kad je free  big_smile  imas 7 dana za skinuti sve sto hoces tako da ne moras placati nista osim ako te ne zanimaju neki koji ce tek doci i sl.

00

9

Re: coaching siteovi

mr. Air Jordan napisao:

normalno da ti se ispati kad je free  big_smile  imas 7 dana za skinuti sve sto hoces tako da ne moras placati nista osim ako te ne zanimaju neki koji ce tek doci i sl.

zajebo sam se, htio sam napisat ne isplati  lol
sad sam edititao...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

10

Re: coaching siteovi

mr. Air Jordan napisao:

normalno da ti se ispati kad je free  big_smile  imas 7 dana za skinuti sve sto hoces tako da ne moras placati nista osim ako te ne zanimaju neki koji ce tek doci i sl.

cardrunners ima zastitu i svaki put kad pokrenes video te trazi user name i pass, iako si downloado taj video..
Sad druga stvar ako znate rjesit tu zastitu..

00

11

Re: coaching siteovi

većina coach su ameri, tak da bi ja na tvom mjestu malo pričekal jer je upitno kolko budu oni stavljali video ak se ova situacija nastavi

00

Re: coaching siteovi

CR je "već" propao što se tiče update-anja video-a...

00

Re: coaching siteovi

ak ti je dosadno..

http://www.bestpokertorrents.com/

i po meni valjda najbolji micro stakes videi: http://www.bestpokertorrents.com/torrents-details.php?id=10765

ispricavam se ak se nesmije postat linkove, u tom slucaju nek ih neko zbrise il samo kazite da ih nesmijem postat i maknut cu

00

Re: coaching siteovi

po meni je najbolji CR-ima masu videa s tim da imas 7 dana free trial u kojem mozes skinut video nakon cega te trazi user name i password..nakon što ih upises miran si 14 dana nakon čega će ti opet trazit te podatke..tako sam ja napravio nakon čega sam platio pretplatu za 1mj...nakon toga nisam nista uplatio jer sam se registrirao za besplatan način rada: "You can receive FREE CardRunners poker training when you sign up and play at our online poker room partners. You do not need a paid CardRunners membership, and you can quit and restart at any time. Simply earn points by playing at your favorite poker site. You can even get free CardRunners in weekly increments, just in case you don't play enough to earn free CardRunners for a whole month. "...tako da sam 1mj platio a zadnja 4 za đabe.

00

15

Re: coaching siteovi

lol, entuzijazam.

00

Re: coaching siteovi

Bluefire je cool.

00

Re: coaching siteovi

zasto meni kad se hocu regat na bestpokertorrents kaze ovo:  There are no surveys to your country at this time. Please try again later

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: coaching siteovi

Mogli bi odmah preporučit i instruktore na site-ovima. Što se CR-a za 6max NL tiče ja preporučam:

jballer88 (daleko mi je najbolje gledat njegove video-e). Neznam kako lik uspjeva igrat i tolko pričat u isto vrijeme.
nutedawg
citizenwind

Zadnji popravljao AlphaScorpii (26-04-2011 20:41:43)

00

Re: coaching siteovi

BugsBunnyD napisao:

zasto meni kad se hocu regat na bestpokertorrents kaze ovo:  There are no surveys to your country at this time. Please try again later

neam pojima mene nije nis bilo pitalo kad sam se rego, pogledaj malo okolo mozda se moze zaobic il nes..

00

20

Re: coaching siteovi

4ladX napisao:

lol, entuzijazam.

lol  lol
neko je negdje bio napisao, ti na forumu imas 1120 postova i ni jedan nema veze s pokerom...  kontam da nije daleko od istine  big_smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: coaching siteovi

Ima par analiza handova, ja se sjećam.

00

Re: coaching siteovi

esco pa da nema veze sa pokerom big_smile kriss mora da brljas smile

Zadnji popravljao BugsBunnyD (27-04-2011 16:58:54)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

23

Re: coaching siteovi

kriss napisao:
4ladX napisao:

lol, entuzijazam.

lol  lol
neko je negdje bio napisao, ti na forumu imas 1120 postova i ni jedan nema veze s pokerom...  kontam da nije daleko od istine  big_smile

moj prijasnji komentar je bio strogo vezan uz poker pa ga mozemo okarakterizirat kao poker post.
100% sam siguran da 9 od 10 ljudi koji igraju unl zele ili vec jesu nagomilali pun qrc videa koje nece nikad ni pogledat jer ce se svest na dvije stvari:
1) "imam 945 TB videa, od kuda da pocnem, wat, wat, wat?"
2) pocet ce gledat malo jedan, malo drugi, malo treci... kao da kuhas juhu pa se na pol posla odlucis na palacinke, onda pak na pizzu itd. pa sve to smixas u jednu nadasve interesantnu cjelinu.

ako i pocnu gledat nesto to ce bit ravno gledanju nekog random qrc na tvu, eto, 1h traje pa da vrijeme prodje... "aha, tu je ovo rejzao, da, zanimljivo..."

samo 1/10 ce znat kako gledat video (hint: jednina)... samo 1/10 ce i napredovat zahvaljujuci istom.
ovih 9/10 ostaju i dalje, kao sto sam zalolao prije, puni entuzijazma.

za kraj da citiram bruce leea “Knowing is not enough, you must apply; willing is not enough, you must do.”

/troll

Zadnji popravljao 4ladX (27-04-2011 17:11:32)

10

Re: coaching siteovi

http://humblemurderer.files.wordpress.com/2011/04/35funny.gif

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: coaching siteovi

Esco tvorac biblije za poker procitaj taj thread ak nisi kriss dobro ce ti doc ja ga dan dns procitam prejebeno napisano smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00