Tema: rush NL100- river?

rush je pa nemam nikakve posebne statse ni notse o njemu, mislim da je to bio tek prvi hand s njim...

pitanje je naravno, dali callati ovo.Lako moguće da ima jači set, i da je pogodio neku backdoor boju sa 9 :card_spade x :card_spade pa sam se odlučio na fold.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: rush NL100- river?

Ja bi callao. Da, može imati te handove koje si naveo, ali više puta će imati ili blef ili nešto s čime misli da je monster tipa AK ili 2 para.

00

Re: rush NL100- river?

roba59 napisao:

monster tipa AK ili 2 para.

na ovom lvlu igrači AK u večini slučajeva 3betaju to pf, a na ovakav flop sa AK ili 2para uvijek također rade c/r...zato mi jednostavno neide u glavu taj njegov ogroman AI overbet na riveru, jednostavno čini mi se kao da želi da ga platim što više i zato sam foldao.

Zadnji popravljao PocketRockets (25-04-2011 16:32:42)

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

4

Re: rush NL100- river?

call, random fish ovdje valueshovea slabije, i blefa nekad puno missanih drawova

00

Re: rush NL100- river?

PocketRockets napisao:

a na ovakav flop sa AK ili 2para uvijek također rade c/r.

Kao što Tilt kaže, random fish je i može to raditi s bilo čime kolko god tebi to nema smisla. Možda te s AK ili 2 para htio check/shipat na turnu, pa si onda turn chekirao.

00

Re: rush NL100- river?

Dobro,nisam neki izvrstan cash igrač, ali općenito po meni takav ogroman overbet znači za value.Ali vi imate više iskustva i znanja u cashu,tako da bi po tome vi trebali bit u pravu.Za ubuduće znam  big_smile

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: rush NL100- river?

prvi ti je hand s njim, ima 80bb stack...

za mene je ovo fishpump snapcall.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00