Re: 200bb deep, AKs, river play

Znao sam!  big_smile

00

Re: 200bb deep, AKs, river play

roba59 napisao:

Solidan reg.

Imaš loš read o sebi big_smile

teško je ovako komentirati hand kad imaš ograničeno informacija.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: 200bb deep, AKs, river play

Rear_Admiral napisao:
roba59 napisao:

Solidan reg.

Imaš loš read o sebi big_smile

teško je ovako komentirati hand kad imaš ograničeno informacija.

U pokeru uvijek imaš ograničeno informacija. Kakve ti još trebaju informacije, ja ne znam.

00

Re: 200bb deep, AKs, river play

nikad ga nebi stavio na AK.... nice try anyway

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: 200bb deep, AKs, river play

Kako bi vi ljudi odigrali taj AKs preflop s obzirom na 200bb dubinu?

00

Re: 200bb deep, AKs, river play

Kupiš moje fore, a?  big_smile

Zanimljiv hand u svakom slučaju i čini mi se da je liku s AK ovo bila više-manje breakeven situacija, tj. da će s callom u ovoj situaciji dobiti u 50% slučajeva i u isto toliko izgubiti. No nisam nikad igrao tako visoko pa se neću praviti prepametan.

00

Re: 200bb deep, AKs, river play

kraljevicmarko napisao:

Kupiš moje fore, a?  big_smile

Zanimljiv hand u svakom slučaju i čini mi se da je liku s AK ovo bila više-manje breakeven situacija, tj. da će s callom u ovoj situaciji dobiti u 50% slučajeva i u isto toliko izgubiti. No nisam nikad igrao tako visoko pa se neću praviti prepametan.

Ovdje ti je breakeven situacija ako si nekih 31.3% dobar. Malo koncentracije ubuduće.

00

33

Re: 200bb deep, AKs, river play

salemetal napisao:

Kako bi vi ljudi odigrali taj AKs preflop s obzirom na 200bb dubinu?

Mislim da je call preflop najgora opcija. 4 way će biti postflop i to OOP. U potu je 72$ koje može pokupiti 4betom (nije da ja 3betam samo AA i KK).

00

Re: 200bb deep, AKs, river play

roba59 napisao:

Stavio sam onako hand da vidim prave reakcije. Jer da sam ga ovako stavio, večina bi rekla da ništa ne predstavljam i da protivnik ima easy call. Protivnik je razmišljao do zadnje sekunde timebanka i callao. Meni je izgledalo ko da je callao iz očaja jer nije znao što je ispravna odluka, a nije htio baciti taj hand.

Moje razmišljanja:
Preflop:
Riba na CO je postala dead blind. Mislim da je preflop squeeze +EV tu jer će često oni tu foldati, a UTG će igrati straightforward jer smo deep.

Flop:
Prvo sam htio čekirati jer teško da u 4way potu nekog nije nešto pogodilo. Ali mi je onda palo na pamet da bi betom od 1/5 pota mogao dobiti dosta foldova i informacija. SB bi trebao foldati sve što nije TP+ (jer ima dvojicu iza sebe), UTG-a sam stavio na neki par s kojim je setmine-ao i pretpostavio da najčešće folda. A protiv ribe bi onda lako... smile

Turn:
Najmanje sam očekivao call od UTG-a. Kad je callao stavio sam ga na AQ,  KQ ili flush draw. Plan je bio betati dovoljno da mogu zgurati river a da nebude overbet, a da opet nebude previše kad ću morati foldati dok rejza.

River:
idealna karta za moj blef. Nisam ni sekunde razmišljao, jedino sam malo pustio vrijeme da ne pokupi nekakav read.

AK mu nikad nisam stavio u range jer sam mislio da bi u jednom trenutku taj hand agresivnije odigrao (ili preflop, ili na flopu ili na turnu).

Kako bi odigrao na
1) blank turnu
2) blank riveru

Bas me zanima. Inace zanimljiv hand jako

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

35

Re: 200bb deep, AKs, river play

na blank turnu:
blank turn mi više odgovara nego ovaj. Jer ovaj daje AQ 2 para, Ax :card_diamond TP i FD, JT je dobio str8...
Znači, betao bi sigurno. Neznam sad koji bi mi sizeing bio.

Na blank riveru:
vjerojatno bi odustao

00

Re: 200bb deep, AKs, river play

salemetal napisao:

U pokeru uvijek imaš ograničeno informacija. Kakve ti još trebaju informacije, ja ne znam.

znaš i sam da nije isto kad na forumu netko pokušava odigrati hand s informacijama koje ti daješ i kad ti pokušavaš sa svim informacijama koje imaš odigrati hand.
za ovaj hand bi mi primjerice dobro došla informacija da je BTN reg koji zna što radi jako dobro i da je UTG reg koji definitivno nije na robinom nivou igre.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: 200bb deep, AKs, river play

roba59 napisao:

na blank turnu:
blank turn mi više odgovara nego ovaj. Jer ovaj daje AQ 2 para, Ax :card_diamond TP i FD, JT je dobio str8...
Znači, betao bi sigurno. Neznam sad koji bi mi sizeing bio.

Na blank riveru:
vjerojatno bi odustao

nisi se bojao da na riveru često ima str8? JT može ovako odigrati. A nema puno ostalih kombinacija koje su došle do rivera.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

38

Re: 200bb deep, AKs, river play

Mislim da nema često str8 na riveru. JT mislim da bi na turnu rejzao jer ne želi da mu neka karta ubije akciju, a večina mog range-a će mu callati rejz.

00

39

Re: 200bb deep, AKs, river play

da ali nemaš ni ti često, njegov call na riveru je stvarno težak, puno je bliži foldu, river je dobar za maksimalni pritisak na protivnika ali ako je mislio da je dobar na turnu vrlo vjerojatno je i na riveru

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: 200bb deep, AKs, river play

baš me zanima na što bi ga ti stavio da te rejzao na turnu?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

41

Re: 200bb deep, AKs, river play

meni se svidja call preflop s AKs, ok igra hand..

00

42

Re: 200bb deep, AKs, river play

Nije da je loš hand za callati, ali ima 72$ dead moneya u potu. To je trečina buyina koje može odmah pokupiti.
A ako calla mora pogoditi nešto, a i ako pogodi vjerojatno će callati u mraku i nadat se da je dobar. Jer večina igrača neće blefati u 3betanom 4 way potu 3 streeta.

00

Re: 200bb deep, AKs, river play

nakon svega river moras opalit tocno to.

Da si std sizinge radio po streetovima mozda bi i dobio fold na riveru, ali line ti jest jako blufy..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

44

Re: 200bb deep, AKs, river play

Mislim da onda baš nebi dobio fold. Jer bi river betao pola pota i imao bi easy call.

00

Re: 200bb deep, AKs, river play

roba59 napisao:

Mislim da onda baš nebi dobio fold. Jer bi river betao pola pota i imao bi easy call.

yep da.

a nista onda nemoze riba bacit top 2 sta se moze   roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: 200bb deep, AKs, river play

chillin napisao:
roba59 napisao:

Mislim da onda baš nebi dobio fold. Jer bi river betao pola pota i imao bi easy call.

yep da.

a nista onda nemoze riba bacit top 2 sta se moze   roll


Tko kaže da je riba?  roll

00

Re: 200bb deep, AKs, river play

sarcastic ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: 200bb deep, AKs, river play

Nisam sarkastičan. River call nije loš po meni.
Dalo bi se rapravljat o check-rejzu na flopu ili turnu, ali onda roba baca sve blefove i gura samo jače.

Najčešće je zajebano igrat OOP.

Zadnji popravljao salemetal (28-04-2011 14:39:49)

00

Re: 200bb deep, AKs, river play

fold preflop

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
00

50

Re: 200bb deep, AKs, river play

dunjari1965 napisao:

fold preflop

AKs? OBV, slažem se. Nema ni par, neznam kaj je ulazio u pot.

00