Tema: Omjer srece i znanja

Evo nisam znal kam bi postavil ovo pitanje, ali to ide ekipu koja igra omahu stud badugi i ove sotale vrste igra, pa me zanima dal bi se moglo ugrubo odrediti u kojoj od tih svih igri najmanje utjece sreca, znaci gdje se ima prednost  sa znanjem.

00

Re: Omjer srece i znanja

nebreš to mjeriti, svigdje je više manji isti omjer, razlika je u tome da je kod nekih igri veća varijanca a kod drugih manja varijanca

00

3

Re: Omjer srece i znanja

50:50

00

Re: Omjer srece i znanja

Ako mislis igrati nest sta je znanje drastican favorit u odnosu na srecu, igraj preferans ili remi.

00

Re: Omjer srece i znanja

nema to veze s igrom, ak si sretan išlo bu te a ak ne ......

00

Re: Omjer srece i znanja

lol

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

7

Re: Omjer srece i znanja

Rodman napisao:

nebreš to mjeriti, svigdje je više manji isti omjer, razlika je u tome da je kod nekih igri veća varijanca a kod drugih manja varijanca

+1

00

Re: Omjer srece i znanja

Znam omahu uz texas, ove druge nisam ni proucio kak se igra, pa cisto pitam dal je svigdje isto, samo se drugacije igra.

Ok tnx smile

00

9

Re: Omjer srece i znanja

ja sam naucio badugi jucer, fora je igra smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

10

Re: Omjer srece i znanja

rounder1984 napisao:

Ako mislis igrati nest sta je znanje drastican favorit u odnosu na srecu, igraj preferans ili remi.

binakula je meni puno jaca od remija s obzirom da su slicne igre

00

11

Re: Omjer srece i znanja

deco99 napisao:

lol

+1

00

12

Re: Omjer srece i znanja

rounder1984 napisao:

Ako mislis igrati nest sta je znanje drastican favorit u odnosu na srecu, igraj preferans ili remi.


bridz ftw

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Omjer srece i znanja

sve je relativno. svi dugorocno neka dobiu jednako flipova u pokeru, karte neznaju koliko je koji flip bia vrijedan, neko moze dobit tri flipa zaredom za osvojit DNG i dobit 50k, a neko ce doc na ft dng-a  i sa chip leadon izgubit 4 flipa ostat na 2 blinda, i onda prisilno flipat i dobit 5 zaredom te potom zdonkat.
Oboj su dobili jednako flipova, i tu su karte postene. Koliko je koji flip bia vrijedan karte neznaju, tako da je to taj faktor srece ja bi reka..

Zadnji popravljao chillin (26-04-2011 20:40:44)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

14

Re: Omjer srece i znanja

cgreen napisao:

nema to veze s igrom, ak si sretan išlo bu te a ak ne ......

to...  big_smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

15

Re: Omjer srece i znanja

4ladX napisao:
deco99 napisao:

lol

+1

+1

00

Re: Omjer srece i znanja

Poker ciijeli ide na sreću.

00