Tema: Bodog - ponuda low buy in i sl. turnira

nek mi pomognu ljudi upoznati sa bodogom

razmisljam o uplacivanju 50 dolara da bi dobila "besplatni" tournament indicator.
caka je biti novi igrac tamo  i skupit 1500 ruku da bi indicator bio otkljucan za ostale stranice.

ja volim turnire igrat, low buy in, a da ima dosta igraca, po mogucnosti guarantee-

ima li bodog toga cesto dnevno, trebam igrat barem velika 3 dnevna turnira.
to je jednini poker program u tournament indicator ponudi u kojem vec nemam korisnicko ime. sad sam skinula program da vidim ponudu i jadno mi se cini totalka na guarantee turnirima. da li sam propustila nesto?

Zadnji popravljao bassetbaby (26-04-2011 21:48:50)

00

Re: Bodog - ponuda low buy in i sl. turnira

Napravi si acc na nekom drugom poznatijem sajtu na brata/sestru/dečka/mamu/tatu....etc. Isto ti je kad ti licenca za TI ide samo preko serijskog broja programa.

00

Re: Bodog - ponuda low buy in i sl. turnira

cropoker500 napisao:

Napravi si acc na nekom drugom poznatijem sajtu na brata/sestru/dečka/mamu/tatu....etc. Isto ti je kad ti licenca za TI ide samo preko serijskog broja programa.

ne moze bit dva racuna na poker stranici ak su oboje u istom kucanstvu. a sve ostale, mada su šira obitelj ne mogu i ne želim obvezat na tak nest jer, ocito bi uplata morala biti sa kartice istog imena ko sa racuna, znaci ja ne bi mogla uplatit sa moje kartice nego bi on/ona.

00