51

Re: Grafovi - travanj 2011

Andre_787 napisao:

Bebach svaka cast, u godinu dana od nl4 do 7k mjeseca, svaka cast, jos jedan dokaz da se ucenjem moze puno toga napraviti.
Ovo je nl200 i di sad igras?

+1

00

Re: Grafovi - travanj 2011

roba59 napisao:
cass1ni napisao:

roba, e možeš please staviti svoju statistiku po pozicijama iz hema?
tnx

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/500/70984/thumb/p15ulsd92o13u71qvj15idfpf1oc1.gif

AlphaScorpii napisao:

Možda si već pisao negdje ne forumu, al nisam vidio... Kako to da ne igraš neki veći limit s obzirom da pretpostavljam da imaš dovoljnu banku? Velika je razlika između 200 i 400?

Ima više razloga.

Na nl200 znam sve igrače i uništavam ih. Na nl400 je veća varijanca koju ne podnosim baš dobro. Ima puno manje stolova na nl400 i u prosjeku više regova na stolu. Moram raditi 50k vpp-a na mjesec, inače gubim SNE, a neću igrati nl400 pod tim pritiskom. Puno moram isplačivati zbog troškova života i još nekih ulaganja (pokerpik.hr, uskoro poker klub u čakovcu).

zanimljivo. definitivno cu si uzet taj HEM

zanima me kak to da ti je toliki minus na BB?

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Grafovi - travanj 2011

Uvijek cemo gubiti na blindovima, na nama je samo da ublazimo gubitke tako da naucimo kako defendat blindeova, protiv koga 3betat, sta cold callat itd...

00

54

Re: Grafovi - travanj 2011

Sick bilo mi zanimljivo i isao i ja pogledat na brzinu ovo po pozicijama i na sb imam jebacki wr  roll http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/500/70997/thumb/p15ulug54ik2c18kfaet13i81gg31.jpg

hvala andre i tilt, btw sada igran nl400 i svakako smatram da je uspjeh doc do ovamo u nesto vise od godine dana i to sa nl4, al isto tak ne mislim da sam nesto extra pretjerano ucio i radio na igri... smatram da imam jos punoooo posla i leakova za ispravit pogotovo u psihološkom aspektu pokera gdje najvise pažnje posvecujem


edit: isao sam provjerit za cijelu bazu sto je imam otrpilike u zadnja 2 mj od reinstal windowsa i nl100 , nl200 + nl400 sad. ovo je bolesno, izgleda da igram previse OOP.

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/500/70997/thumb/p15ulv41b71dc77aps0s5fs15hb1.png

Zadnji popravljao Bebach (01-05-2011 16:33:41)

00

55

Re: Grafovi - travanj 2011

ovo sa sb je zbog malog sampla imo. Mislim da je nemoguce bit u + sa bilo kojeg blinda, bar ja nikad nisam vidio takav primjer.

00

56

Re: Grafovi - travanj 2011

ThoNapalm napisao:
roba59 napisao:
cass1ni napisao:

roba, e možeš please staviti svoju statistiku po pozicijama iz hema?
tnx

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/500/70984/thumb/p15ulsd92o13u71qvj15idfpf1oc1.gif

AlphaScorpii napisao:

Možda si već pisao negdje ne forumu, al nisam vidio... Kako to da ne igraš neki veći limit s obzirom da pretpostavljam da imaš dovoljnu banku? Velika je razlika između 200 i 400?

Ima više razloga.

Na nl200 znam sve igrače i uništavam ih. Na nl400 je veća varijanca koju ne podnosim baš dobro. Ima puno manje stolova na nl400 i u prosjeku više regova na stolu. Moram raditi 50k vpp-a na mjesec, inače gubim SNE, a neću igrati nl400 pod tim pritiskom. Puno moram isplačivati zbog troškova života i još nekih ulaganja (pokerpik.hr, uskoro poker klub u čakovcu).

zanimljivo. definitivno cu si uzet taj HEM

zanima me kak to da ti je toliki minus na BB?


To je svima tako, jer ti se racuna taj 1bb kojeg si posto.. Mene vise zanima 3bet.. Kako to da ti je tako mal IP a velik sa blindova?

00

Re: Grafovi - travanj 2011

u biti da logično

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Grafovi - travanj 2011

@ bebach

lol, gratz za SB, probaj tako igrat i sa BB, ako znas sta to posebno radis sa sb  big_smile ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

59

Re: Grafovi - travanj 2011

Vjerojatno opena puno kad se folda do njega na SB-u. To je jako profitabilno jer protivnik mora braniti više od 40% handova, a to skoro nitko ne radi.

00

60

Re: Grafovi - travanj 2011

roba59 napisao:

Vjerojatno opena puno kad se folda do njega na SB-u. To je jako profitabilno jer protivnik mora braniti više od 40% handova, a to skoro nitko ne radi.

+1
tako i ja drzim sb u plusu... openam isti range kao sa btn-a...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Grafovi - travanj 2011

@roba:

Mene zanima cbet %, ako nije problem da malo prokomentiras. Flop cbet ti je dosta mali što mi je razumljivo jer nisam ni sam fan auto cbetanja svakog flopa bez obzira na protivnika i board, al mi je čudno da ti turn cbet nije veći s obzirom da ipak ne cbetaš prečesto flop. Također mi se AF čini dosta mali.

Ovako na prvu bi pretpostavio da voliš pustit protivnika da sam sebe izbarrela...

Zadnji popravljao AlphaScorpii (01-05-2011 21:49:10)

00

62

Re: Grafovi - travanj 2011

Kad sam OOP dosta rijetko bez handa cbetam. Jer večina igrača voli floatati i onda treba na turnu razmišljati dal se isplati barrelati ili ne, a za to nemam vremena na 16 stolova. A znam i nekad c/r protivnika za kojeg mislim da će betati 100% range-a kad mu chekiram.

Kad sam IP onda ne cbetam wet flopove i slabi TP, MP i BP.

A zna se i desiti da čekiram jer imam puno akcije na drugim stolovima pa ni ne skužim da sam bio PFR.

00

Re: Grafovi - travanj 2011

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/1000/71060/thumb/p15umm6n8fhno14cp15cr4c1q7k1.JPG

big_smile



ovo sam testirao HEM tongue

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10

Re: Grafovi - travanj 2011

pepy667 napisao:

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/1000/71060/thumb/p15umm6n8fhno14cp15cr4c1q7k1.JPG

big_smile



ovo sam testirao HEM tongue


jeben downswing, drži se.... wink

00

65

Re: Grafovi - travanj 2011

NL4(40%) NL10(60%) 6max @ Nordica
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/1000/71095/thumb/p15un0uhvr48v19jh1767rp2p251.jpg
+125-160$ handrace-a

Zadnji popravljao Maki (02-05-2011 02:15:12)

00

66

Re: Grafovi - travanj 2011

da openam dosta kad je tight igrac, ak je netko solidan onda imam jaci range jer je tesko igrat oop bvb... isto tako mislim da je zato jer 3betam lp openere dosta i  prilagođavam im 3bet range sa sb-a pazljivo... na bb dosta manje 3betam jer imam  komfor da samo flatam lp open bez straha od sqza. Uglavnom ciljam neke slabije igrace u lp i napadam ih jer jaci regovi igraju dobro IP pa je tesko igrat profitabilno. vjerojatno ima i variance u ovome... bas cu pogledat za koji mjesec dali ce ostati ovako makar je preoptimistično

00

67

Re: Grafovi - travanj 2011

ovdje ima siiick grafova...

00

Re: Grafovi - travanj 2011

roba59 napisao:

Kad sam OOP dosta rijetko bez handa cbetam. Jer večina igrača voli floatati i onda treba na turnu razmišljati dal se isplati barrelati ili ne, a za to nemam vremena na 16 stolova. A znam i nekad c/r protivnika za kojeg mislim da će betati 100% range-a kad mu chekiram.

Kad sam IP onda ne cbetam wet flopove i slabi TP, MP i BP.

A zna se i desiti da čekiram jer imam puno akcije na drugim stolovima pa ni ne skužim da sam bio PFR.

Gledao sam neki video o donk betanju sa bluefirera, mislim da je bio teorijski. Uglavnom lik donkbeta ponekad semi bluffove (draws), a ponekad bottom range, samo nisam shvatio kada je bolje donkat drawove, a kad ih c/r. Kakva su tvoja iskustva s tim pošto si odigrao tonu handova... Znam da je dosta opširna tema, ali ako bi mogao napisati rečenicu dvije o tom playu, thx

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Grafovi - travanj 2011

bishie napisao:

ovdje ima siiick grafova...

istina
http://i55.tinypic.com/yc7m0.gif

00

70

Re: Grafovi - travanj 2011

ShaneMacGowan napisao:

Gledao sam neki video o donk betanju sa bluefirera, mislim da je bio teorijski. Uglavnom lik donkbeta ponekad semi bluffove (draws), a ponekad bottom range, samo nisam shvatio kada je bolje donkat drawove, a kad ih c/r. Kakva su tvoja iskustva s tim pošto si odigrao tonu handova... Znam da je dosta opširna tema, ali ako bi mogao napisati rečenicu dvije o tom playu, thx

Ako mislis da ce pfr cesto rejzat tvoj donkbet s airom bolje je donkat drawove, i onda na njegov rejz mozes 3betat/shipat... Ako mislis da nece rejzat tvoj donkbet, a cbeta puno, onda bolje c/r..

To sam cuo u nekom videu, pa samo prenosim...

00