Tema: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

Imam novu deviznu od PBZ-a i mislio sam ju sad koristit za withdrawanje sa MB-a, ali pošto mogu direktno s FTP-a onda bi rađe to da ne gubim lovu na transakciji FTP->MB. Ono što me zanima je dal netko tako redovito vadi? Najviše me brinu ovi iz PBZ-a/porezne... dal bu provjeravali od kuda ta lova stiže i tak to. Inače vadim lovu svakih ~mjesec dana.

Pretpostavljam da njima u PBZ-u neće pisat da ta uplata na moj devizni ima ikakve veze s pokerom pošto kad vadim sa FTP-a na MB piše da je uplatila firma Kolyma Corporation A.V.V.

Već sam imao problema sa poreznom jer sam vadio na žiro, ali to je bila moja greška. Sa deviznim nebi smjelo bit problema, al me zanima za svaki slučaj.

00

2

Re: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

ne bi smjelo bit problema ako ne vadis vise od 30k kn odjednom. Ali ne gubis nista na FTP->MB..

00

Re: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

pa kad vide da je uplatila firma kolyma sa sjedištem na bahamima, gibralataru il di već naravno da će im bit sumnjivo...samo za manje iznose nećeš imat problema jer sve ide automatski

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

sry sta tu postam al da ne radim novi topic bezveze..

kakvih si problema imo sa vađenjem na žiro?

00

Re: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

AlphaScorpii napisao:

pošto kad vadim sa FTP-a na MB piše da je uplatila firma Kolyma Corporation A.V.V.

googlaj "Kolyma Corporation"

Ali svejedno mislim da nebi trebalo biti ikakvih problema.

00

Re: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

žiro račun (to je valjda račun di ti dolazi plaća) je direktno povezan s poreznom upravom i oni to kontroliraju pa ono...

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

ma na devizni  od pbz, neka nisu prevelike cifre i nece bit problema

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

Sandrek napisao:

kakvih si problema imo sa vađenjem na žiro?

Baš kako je kiklop rekao... porezna provjerava. Ja sam konkretno imao problema da su staroj ukinuli poreznu olakšicu na mene jer su mi uplate na taj žiro račun prešle 12800kn (za sve uplate ispod toga se nemora plaćat porez). Olakšica joj je bila 600kn mjesečno što znači da mora dat (tj. ja) 7200kn za prošlu godinu. Žalila se tamo negdje prije nove godine, al još ništa nije došlo. Dal je žalba prošla ili još nije došla na red nemam pojma, al pretpostavljam da je ovo drugo pošto smo u HR.

Dakle do 15k kn mjesečno bi bilo ok? Svejedno me zanima jel ima netko tko redovito tako vadi lovu.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (30-04-2011 13:40:48)

00

9

Re: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

mislim da Dace vadi direkt..

00

10

Re: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

jel se zna mozda kad ce proraditi MB za FTP?

00

11

Re: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

ja tak vadim već duže vrijeme i nikad nisam imal problema..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

Dali banka uzme kakvu proviziju?

Ja sam isplatio sa Starsa, uopce nema provizije. Prije 10 godina  banke su ogromne provizije uzimale za slicne transakcije.

00

13

Re: withdraw sa FTP-a na deviznu od PBZ-a

nikakve,jedino dok mjenjas USD>HRK

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00