Tema: koji site

jel goal win ok site, (nl20/nl50)

vidim da je rb 40%, al sam našo neku staru temu oko onoga ako si wining da ti je manji rb i obrnuto, pa ne kužim je 40% ili ne?

i kaj to znači na opisu stranice da imaju veći rake nek drugi, se to osjeti ili to nije ništ bitnoga.

Ak netko ko igra može reć jel opčenito zadovoljan.

Takđer ako ima netko dobru preporuku s dobrim RB dealom, slobodno nek kaže, sam da nije ipoker/stars/tilt.

Eto ako se nađe netko za odgovorit unaprijed puno zahvaljujem.

00

Re: koji site

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/1000/71111/thumb/p15unprjn41330hopvf4nfk1di81.gif

Evo kako se rejka na ongame-u. To piše valjda zbog ovih 5$ na limitu.

O ongame essence načinu rb-a se raspravljalo ovdje: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=3108

00

Re: koji site

Igraj na ongameu, jako su soft igre, imas brdo dobrih modova na 2p2 ako ti je gadan ( a je) ovaj orginalni sa sitea, je da ti je rb manji, ali ako si wining igrac bit ce ti isto tipa da igras na nekom siteu sa brdo rb profica i na ongameu, sto se tice winratea

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: koji site

Ja ti ne preporucujem ongame, imaju los softwer i taj rakeback ti je 27% sto je malo.
Imas nordicu, sve ko ongame samo bolji softwer i bolji raceovi.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: koji site

pa ako cemo bit iskreni nije bas da je nordica najbolji sajt na merge networku.

sta se ongame tice, ima dosta losih igraca, ali rb ti je kao sta je rear napisa, dosta daleko od tih 40%, softver nije toliko los kad se naviknes.

merge ima dobar deal, dobar softver, ali i dosta rb grindera. takodjer, povecan je promet tamo posto su ftp/stars zatvoreni za usa, a merge to jos uvik nije.

u svakom slucaju, sretno smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00