Tema: Pokerstars početak

Pozdrav ekipi! Evo krenuo bih igrati na pokerstarsu (već sam prije igrao ali neslavno prošao). Sad sam prikupio dovoljno znanja i vještine da ponovno krenem. Zanima me imao bi za uplatiti oko 20$, pa kako bi bilo najbolje krenuti za podizanje bankrolla. Šta igrati, kada krenuti na veće limite itd...Znam da ima dosta o bankroll managmentu na netu, ali me zanima i vaša mišljenja i iskustva. Hvala.

00

2

Re: Pokerstars početak

ma samo se ti drzi brma... nemozes dobiti bolji savjet od toga...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Pokerstars početak

probaj igrat sngove 6max 1,20$ BI

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

4

Re: Pokerstars početak

kriss napisao:

ma samo se ti drzi brma... nemozes dobiti bolji savjet od toga...

Pda BRM rulezz ... a igraj ono što voliš ... što ti ide .... što možeš igrati satima na više stolova

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Pokerstars početak

20$ ti je preslab BR za bilo šta. No, s obzirom da raspolažeš sa tim šta imaš, najbolje bi ti bilo igrat cash 0,01$/0,02$, dakle NL2, 2 do 3 stola jer se tu brzo da poboljšati stanje na accountu, a i bankroll bi ti trebao preživjeti na tom limitu ili ko što ti je BugsBunnyD već rekao SnG od 1,2$, 6max, full ring, tak svejedno. Btw, 1,2$??? Kaj nema većina 1,1$ BI?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Pokerstars početak

Odi igrat na ongame ili neki slični eurosite, nema potrebe da sa 20 dolara pokušavaš nešto na starsu

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Pokerstars početak

Pokerstars je najbolji site preporučam da nastaviš igrat tamo, ali $20 je zbilja premalo za bilo šta hmm

Bolje ti je malo se strpit i uštedit još novaca pa uplatit bar $40-50 da imaš OK bankroll za NL2 ili za $1.10 SNG-ove

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Pokerstars početak

0.25c  45 man, 0.10c 360man ... Nešto u tom smislu

01

Re: Pokerstars početak

Ako vec imas nekakvo znanje ja ti savjetujem da igras nl2 s 50bb stackom za pocetak, tako sam ja poceo isto s oko $20 i kasnije kad sam imao oko 30BI sam presao na full stack.

Svizac napisao:

Pokerstars je najbolji site preporučam da nastaviš igrat tamo,

zasto?

00

10

Re: Pokerstars početak

Andre_787 napisao:

Ako vec imas nekakvo znanje ja ti savjetujem da igras nl2 s 50bb stackom za pocetak, tako sam ja poceo isto s oko $20 i kasnije kad sam imao oko 30BI sam presao na full stack.

tako sam i ja krenuo... samo sto sam imo 10$ i min buy in na NL2 big_smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Pokerstars početak

sinisaT5 napisao:

20$ ti je preslab BR za bilo šta. No, s obzirom da raspolažeš sa tim šta imaš, najbolje bi ti bilo igrat cash 0,01$/0,02$, dakle NL2, 2 do 3 stola jer se tu brzo da poboljšati stanje na accountu, a i bankroll bi ti trebao preživjeti na tom limitu ili ko što ti je BugsBunnyD već rekao SnG od 1,2$, 6max, full ring, tak svejedno. Btw, 1,2$??? Kaj nema većina 1,1$ BI?

A imas DONove tj Fifty50 ak hoces probaj to il nznm probaj si bar jos nes ustedjet love...
Delta sta si prije igrao ??

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Pokerstars početak

U biti trenutno igram na Poker770 site-u gdje igram NLH 6-max 1.20$ turnire i idemi mi vrlo dobro. Sada bi probao otiči na starse, ubiti htio bi probati napraviti svoju statistiku, pa se možda uključim u stejkanje big_smile , jer trenutno nemam šta pokazati a mislim da sam postao vrlo dobat igrač u zadnjih par mjeseci. A nažalost nemam trenutno baš love za neke veće uplate. Tako da zasda igram na Poker770 pokušavam nešto zaraditi. Tamo sam gotovo od nule došao zasad na 26$.

00

Re: Pokerstars početak

Ja sam uvijek igrao Nl10 minimalno i nikad nisam bankrotirao. Probaj i ti.

00

Re: Pokerstars početak

Moja preporuka ostani na poker770, nemoj uplacivat i napravi si tamo neki roll pa ga kasnije prebaci na starse wink jer sam igrao tamo pa znam kakvo je stanje do 5,50$ sngova je igra jako losa...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Pokerstars početak

BugsBunnyD napisao:

Moja preporuka ostani na poker770, nemoj uplacivat i napravi si tamo neki roll pa ga kasnije prebaci na starse wink jer sam igrao tamo pa znam kakvo je stanje do 5,50$ sngova je igra jako losa...

Hvala, to sam primjetio vrlo su loši, pa mislim da će onda tako i biti smile .
Preko čega je najbolje, kad želiš prebaciti lovu sa jednog na drugi site?

00

Re: Pokerstars početak

nista...
moneybookers si napravi wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Pokerstars početak

BugsBunnyD koliko si turnira igrao na dan na Poker770. Ja ih trenuto odigram 4 na dan. Sa 26$ bankrollom jel to dovoljno ili da probam sa više, iako ima dosta fisheva na tim turnirima i njima se posreći nekad, pa ispadnem.

00

Re: Pokerstars početak

sngova sam igrao u pocetku dosta dnevno nznm koliko tocno al nekih 20ak kasnije kad sam skupio roll sam otiso na nl2 pa nl5 pa nl10 onda imao trenutke tilta pa nes zdonko nes povuko i maknuo se od njih jer mi se ne svidja softver, tako da sagradi roll tamo i odi na starse smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

19

Re: Pokerstars početak

Andre_787 napisao:
Svizac napisao:

Pokerstars je najbolji site preporučam da nastaviš igrat tamo,

zasto?

najveći izbor cash stolova i turnira, dobar software, support brzo odgovara, nema problema s cashoutom... mogao bi ovako do sutra nabrajat tongue

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00