Re: opet malo o asevima...

i neznam šta ste se uvatili tog 20BB...radi se o jednoj situaciji od sigurno 10 000 odigranih ruku zadnjih par dana  neutral

00

27

Re: opet malo o asevima...

4ladX napisao:
robir10 napisao:

al kad mene kao početnika solidno odigrani asevi samo ovaj mjesec stoje skoro 500 $ onda se već zapitam...

lol

robir10 napisao:

pa rejz 20BB ili petinu ukupnog stacka ne čini mi se kao neki pretjerano loš potez

lmao

+1

Zadnji popravljao 4ladX (12-05-2011 14:35:40)

00

Re: opet malo o asevima...

vidim da neke jako zabavlja analiziranje svake riječi koju ja KAO POČETNIK (koji to otvoreno priznaje) napišem...pretpostavljam da sam gurnio all in aseve u toj situaciji svi bi napisali nesta tipa: a jbg, to je poker...ili da sam ih odigro polako (što je dosta teško unatoč tri kare na stolu i bez izglednih karata za skalu) onda bi rekli pametno si procjenio i izgubio minimalno...
ja sam pitao šta mislite o tom potezu...ok, kažete nevalja, pa nisam tu da me isprdavate neg da kažete šta treba napravit, tj. kako vi inače odigravate aseve i kako bi ih odigrali s ovim flopom da vas neko gurne all in (pri čemu opet napominjem da se radi o turniru u kojem je cilj što dalje dogurat, a ne jedva zaradit koji dolar)...

i još nešta u moju obranu...igram taj krvavi poker svega mjesec dana, i to bez ikakvog depozita, već sam svojih prvih tisuću dolara zaradio odreda na freeroll turnirima, a svi se valjda sjećaju početaka i kolko zajebancije treba da se do toga dođe...tako da valjda ponešto i znam  hmm

00

Re: opet malo o asevima...

steta pa playmoney nemos cashoutat hmm

00

Re: opet malo o asevima...

jako smijesno...

00