Tema: Stick2CARNet

za carnet korisnike 100kn  - 20gb, a ako potrošiš tih 20gb ne naplačuju ti daljnji promet već ti smanje brzinu na 64kb/s, kao dosta za mail i sl...

Gledao sam onu njihovu kartu pokrivenosti i svi gradovi bi trebali imat HSDPA (do 14 Mb/s).

1. Zanima me dal tko ima iskustva s mobilnim internetom od T-mobile , vezano uz pucanje mreže, stabilnos itd...., ak da nek napiše koji grad, selo....

2. također dal zna netko jel moguće koristiti iste carnet podatke za dva ISP-a, npr uzet ovaj mobilni internet iz naslova, ali uzet uz to i npr. opticarnet adsl od optime?

pitam jer sam sad provijerio promet po mjesecima i 4mj imam 110gb  big_smile (ima više kompova/korisnika u kući), tak da jedino neke kombinacije bi došle u igru.... ili ostat na fixnom adsl-u, ali bi opet rađe da se mogu konektirat i kad odem nekamo.....

00

Re: Stick2CARNet

ja ti mogu odgovorit na ovo drugo..sto se tice carnet usera, oni te uopce ne pitaju dal ga ti imas il nemas..ti zatrazis carnet uslugu i dobijes carnet pristupnu tocku preko koje se spajas..da bi se uspjesno spojio moras unijeti carnet lozinku i pasvord.. a ta lozinka i pasvord mogu biti od bilo kojeg aktivnog carnet korisnika (znaci bilo koji ucenik ili student koji to ima)

mislim da bi jedino eventualno imao problema kada bi bas istovremeno se htio spojiti i na stick i na ovaj opticarnet..al nisam ni to siguran da ne bi funkcioniralo..

00

Re: Stick2CARNet

ja sam zatražio opticarnet prije par dana, i kad mi je lik pripremao papire koje će mi slat odmah je uneo user ime od carnet korisnika, koji će se trebat potpisat kao i vlasnik linije, e i odma je provijerio dal su podaci aktivni

ali brijem da štima ovo kaj si reko, da mogu na te iste podatke uzet i mobilni, ma budem nazvao i pitao da se nebi ......

hvala

00