Tema: PokerStars stejk...

Planiram odigrati ova dva turnira(danas), ako budem stejkan...pa eto ako je netko zainteresiran.
                                                                                   
                                                                                   $2.20 NL Holdem(6 max., $5K Guaranteed)-------20.30h
                                                                                   $1.10 NL Holdem(6 max., $2.5K Guaranteed)----18.30h

-ako je netko zainteresiran za stejk, uzima cjeli turnir a ne u %....moguce je da jedna osoba uzme oba turnira
80-20% u korist stejkera
PokerStars nick--RamooooRS
........
igrat cu i ako budem stejkan samo za jedan turnir....
na formumu cu objaviti rezultate turnira za koje budem stejkan

P.S. mogu odigrati i ova dva turnira u nekom drugom vremenoskom roku.( poslje 20.30h), ako je netko zainteresiran , a ne moze poslati novce u ovo periodu..!

znao sam!
00

Re: PokerStars stejk...

Daj bolje uzmi negdje besplatan bankroll npr na poker770 i napravi roll za neke normalne limite. ovako nit ces ti nesto zaraditi nit te tko misli stejkat za dva po dva turnira jer  su to donkamenti di je varijanca velika i cak ako luckboxas neces se ti obogatit a ni stejker.

00

Re: PokerStars stejk...

Sto se tice besplatnog bankrolla na poker770, vec sam ga uzeo, i tamo igram cash NL 2, a samo to i mogu igrati iz razloga sto mi je sve ostalo zakljucano dok ne napravim 1st depozit.....
Upravu si da se niti ja niti onaj ko me stejka necemo obogatiti, ali cilj mi je napraviti makar jedan dobar rezultat na tim donkamentima, kako bi imao bilo kakav bankroll da mogu samostalno igrat( bez da trazim stejk)...Stoga misli da je sasvim uredu traziti stejk za ova 2 turnira, a i neznam zasto me netko ne bi stejkao( npr za ovaj od $1.10 mozes i Ti, meni bi to jako puno pomoglo, jer mislim da sam sposoban napraviti neki dobar rezultat, a ti tu ne bi izgubio nista... ) tongue

znao sam!
00

Re: PokerStars stejk...

+1
ja sam te stejko tek tolko posto vidim da ti se igra pa da probas jer vidim da si pocetnik smile
uzmi tamo free BR i gradi ga wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: PokerStars stejk...

big_smile

BugsBunnyD napisao:

+1
ja sam te stejko tek tolko posto vidim da ti se igra pa da probas jer vidim da si pocetnik smile
uzmi tamo free BR i gradi ga wink

znao sam!
00

Re: PokerStars stejk...

BugsBunnyD napisao:

uzmi tamo free BR i gradi ga

gdje tamo??PokerStars??

znao sam!
00

Re: PokerStars stejk...

znaci nitko ne zeli??? niti ovaj od $1.10 da barem nesto love pokusam pokupiti??

znao sam!
01

Re: PokerStars stejk...

Za početak - go from there:

http://www.pokerpro.com.hr/free-bankrol … er770.html

EDIT:

or/and there:

http://www.pokerpro.com.hr/free-bankrol … poker.html

Zadnji popravljao Rexonja (17-05-2011 13:38:05)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: PokerStars stejk...

pogledaj gore tj.prijasnje postove...vec sam uzeo freebankroll, ali tamo ne mogu igrati turnire tongue

znao sam!
00

Re: PokerStars stejk...

ak nemas za depozit, imas brdo freerolova na starsu pa peri...kvaliteta mora isplivat! cool

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: PokerStars stejk...

Što bi igrao? ja ću te stejkat.

01

Re: PokerStars stejk...

Planiram odigrati ova dva turnira(danas), ako budem stejkan...pa eto ako je netko zainteresiran.
                                                                                   
                                                                                   $2.20 NL Holdem(6 max., $5K Guaranteed)-------20.30h
                                                                                   $1.10 NL Holdem(6 max., $2.5K Guaranteed)----18.30h
-ako je netko zainteresiran za stejk, uzima cjeli turnir a ne u %....moguce je da jedna osoba uzme oba turnira
80-20% u korist stejkera
PokerStars nick--RamooooRS

salemetal napisao:

Što bi igrao? ja ću te stejkat.

znao sam!
00

13

Re: PokerStars stejk...

Freeshooter1 napisao:

PokerStars nick--RamooooRS

20

Re: PokerStars stejk...

Tilt napisao:
Freeshooter1 napisao:

PokerStars nick--RamooooRS

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: PokerStars stejk...

btw to ti 20 kn jebemu, pa ne kuzim bolje pitaj starce da te stejkaju, ak ubodeš neces morat im placat 80% njima lako baciš grbu

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: PokerStars stejk...

lol

Tilt napisao:
Freeshooter1 napisao:

PokerStars nick--RamooooRS

znao sam!
00

17

Re: PokerStars stejk...

ShaneMacGowan napisao:

btw to ti 20 kn jebemu, pa ne kuzim bolje pitaj starce da te stejkaju, ak ubodeš neces morat im placat 80% njima lako baciš grbu

+1

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: PokerStars stejk...

da ali nije problem u novcima, nego tek sam nedavno napunio 18g., i jos uvjek idem u skolu, a i nemam karticu tako da nemam kako uplatiti novce, a i starci mi jos ne znaju cime se bavim u slobodno vrijeme.. tongue

ShaneMacGowan napisao:

btw to ti 20 kn jebemu, pa ne kuzim bolje pitaj starce da te stejkaju, ak ubodeš neces morat im placat 80% njima lako baciš grbu

znao sam!
00

Re: PokerStars stejk...

ak hoces kupit $ odes u banku uplatis mi kn ja tebi sibnem na starse wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

20

Re: PokerStars stejk...

ShaneMacGowan napisao:
Tilt napisao:
Freeshooter1 napisao:

PokerStars nick--RamooooRS


00

Re: PokerStars stejk...

BUMP !

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: PokerStars stejk...

Ako nisi našao nikoga za stejk ja ću te pogurat!!

00

Re: PokerStars stejk...

poguralo je njega neboj se

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10