Tema: Pozdrav iz Imotskog

Pozdrav, novi sam na forumu, da s predstavim, zovem se Ivica, 24 g iz Imotskog, igram online otprilike godinu dana igram samo na fultiltu, poceo sam s freerolovima onda su krenule prve uplate... Naravno u minusu sam, otprilike 3000 kn, uplatim po 300 kn u prosijeku... Moj najveći problem je u tome što se ne znam kontrolirati kad počnem gubiti sve izgubim; svaki put isto, upadnem pod tilt i želim vratiti izgubljeno i na kraju završim  na nuli i ode sav trrud koji sam uložio proteklih dana, a igram bar 4h dnevno. Čim izgubim veću svotu želim je na najbrži način vratiti. Sutradan žalim i u depresiji sam , mrzim taj osjećaj kad se nađem na nuli najrađe bi zaplakao a prije toga sam imao 100 dolara ili više, a to mi se dogodilo masu  puta(bar 30) onda se razočaram u poker i napravim malu pauzu pa se opet vratim igrat jer obožavam igrat, anikako se opametit. Zanima me koliko puta još moram sve izgubit da bi nešto naučio i kad se zaustaviti iprestati igrat.. Ima li ko kakav savjet da mi pomogne

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

2

Re: Pozdrav iz Imotskog

pozz. brm (bankroll management) je to sto trazis za ne bustat.

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ca/af/bj/bf/nxs-UP32.jpg

00

Re: Pozdrav iz Imotskog

pozdrav imenjače, dobrodošao.

Moj savjet ti je da ne uplaćuješ neko vrijeme ništa nego da pogledaš poneki video i pročitaš nekakvu knjigu za micro limite. To će ti se višestruko isplatiti . Nakon toga uplati malo veći iznos (npr. 150 ili 200$) , na taj način ćeš igrati u granicama bankroll managementa . Sa 60 $ možeš igrati isključivo NL2. Uplati 200$ kad budeš mogao i grindaj NL5 . sretno  big_smile

Zadnji popravljao ivica5261 (19-05-2011 21:03:45)

00

Re: Pozdrav iz Imotskog

Ma bankroll management mi je zapravo najveci problem.. Imenjače koju mi knjigu ti predlažeš znaš li neki torrent za download, a da je što jednostavnija za čitat. Ma sad igram čisto onako iz zabave freerolove i ako nesto zaradim preko freerola NL2 za pravi sitnis pa i to bustam, al sam shvatio da nema smisla vise uplacivat kad na kraju sve bustam.

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

Re: Pozdrav iz Imotskog

-Verneers' Crushing The Micros - to je NL25 , al vrijedi pogledat , nebitno koji limit igraš
- imaš na ovome forumu puno strategije i videa za sngo i za cash - korisnih savjeta itd.
- Razvij neki svoj stil igre. Nemoraš kopirati sve iz tih knjiga, video ili tutoriala . Nek ti to posluži samo kao smjernice .
- Postaj handove na forum , nabavi Holdem Manager , pogledaj tu i tamo hand history itd. itd.

p.s. ja ne igram previše casha . postaj handove pa će ti komentirat ljudi koji igraju ili su igrali taj limit . tako ćeš najbolje naučiti

Zadnji popravljao ivica5261 (19-05-2011 22:10:56)

00

Re: Pozdrav iz Imotskog

Prijatelju, zvučiš mi kao pravi kockar.. Moj savet ti je da više nikad ne igraš poker. Bez uvrede.

ksakaa napisao:

"..Sutradan žalim i u depresiji sam , mrzim taj osjećaj kad se nađem na nuli najrađe bi zaplakao.."


ksakaa napisao:

pa se opet vratim igrat jer obožavam igrat, anikako se opametit


THIS

Zadnji popravljao rademar (19-05-2011 22:26:51)

00

Re: Pozdrav iz Imotskog

rademar napisao:

Prijatelju, zvučiš mi kao pravi kockar.. Moj savet ti je da više nikad ne igraš poker. Bez uvrede.

ksakaa napisao:

"..Sutradan žalim i u depresiji sam , mrzim taj osjećaj kad se nađem na nuli najrađe bi zaplakao.."


ksakaa napisao:

pa se opet vratim igrat jer obožavam igrat, anikako se opametit


THIS


Ma ne smatram to uvredom, više mi je smiješan tvoj savjet.. To ne dolazi u obzir da više ne igram, ja se smatram početnikom kad mi se takve stvari događaju i zato sam se prijavio na ovaj forum da podijelim iskustva i zatražim pomoć

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

Re: Pozdrav iz Imotskog

druze procitaj ovde na forumu o beatanju micro limita i clanak o kockarskoj zabludi.i pogledaj neki video sa cardrunners.com i ja sam tako busto puno puta.onda sam poceo citat o strategiji i brm pa sada grindam na nl5 i imam negdje oko 150 dolara. wink

00

9

Re: Pozdrav iz Imotskog

MikiBeus napisao:

i pogledaj neki video sa cardrunners.com

kako ce pogledat sa navedenog sitea ako imaju drm protection pa mu free trial pada u vodu. bolje ic na deucescracked, uzet free trial i downloadat koliko zeli/moze.
torrente ne zelim spominjat jer je vise manje sve sto je tamo old...


  http://img237.imagevenue.com/loc399/th_849632574_UP44_123_399lo.jpg

00

10

Re: Pozdrav iz Imotskog

Ja bi htio postat discipliniran i znat vodit bankroll, veliki moj problem je u tome što kad imam solidnu svotu nije mi zanimljivo više igrat manje limite, npr ja kad imam 200 dolara pocnem igrat NL10 i ako me tu srusi par ruka želim to vratit što brže i odem na NL25, ako tu padnem sve ode u k... Jednostavno kad počnem gubiti ne mogu se zaustavit, gubim kontrolu i sve od kvragu...  Kako postati discipliniraniji?

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

Re: Pozdrav iz Imotskog

To ti je kompulzivno (patološko) kockanje  - http://www.kockanje.info/test_vazni_znaci.asp   . To je problem veći od discipliniranja.

Umjesto da ideš na manje limite kad počneš gubiti ti ideš na Nl25 . Trebaš sve promjeniti  big_smile

00

Re: Pozdrav iz Imotskog

ksakaa napisao:

npr ja kad imam 200 dolara pocnem igrat NL10 i ako me tu srusi par ruka želim to vratit što brže i odem na NL25, ako tu padnem sve ode u k...

pa svi tako rade. Dobro je kad uspije.


ksakaa napisao:

Ja bi htio postat discipliniran i znat vodit bankroll.

svi bi to htjeli

ksakaa napisao:

Kako postati discipliniraniji?

ovisi od covika do covika, ako nemoze nemozes jebat ga ..

Zadnji popravljao chillin (20-05-2011 18:47:13)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

13

Re: Pozdrav iz Imotskog

ksakaa napisao:

Pozdrav, novi sam na forumu, da s predstavim, zovem se Ivica, 24 g iz Imotskog, igram online otprilike godinu dana igram samo na fultiltu, poceo sam s freerolovima onda su krenule prve uplate... Naravno u minusu sam, otprilike 3000 kn, uplatim po 300 kn u prosijeku... Moj najveći problem je u tome što se ne znam kontrolirati kad počnem gubiti sve izgubim; svaki put isto, upadnem pod tilt i želim vratiti izgubljeno i na kraju završim  na nuli i ode sav trrud koji sam uložio proteklih dana, a igram bar 4h dnevno. Čim izgubim veću svotu želim je na najbrži način vratiti. Sutradan žalim i u depresiji sam , mrzim taj osjećaj kad se nađem na nuli najrađe bi zaplakao a prije toga sam imao 100 dolara ili više, a to mi se dogodilo masu  puta(bar 30) onda se razočaram u poker i napravim malu pauzu pa se opet vratim igrat jer obožavam igrat, anikako se opametit. Zanima me koliko puta još moram sve izgubit da bi nešto naučio i kad se zaustaviti iprestati igrat.. Ima li ko kakav savjet da mi pomogne


znas zasto ti se to desava? Zato jer si RIBETINA. hahahaha...bez ljutnje....evo ovo je moj prvi post, pa cu postati svoje misljenje i usput se predstaviti...
slicno se i meni desavalo na pocetku. Znas zasto? Zato jer sam (bio) RIBETINA! (sad sam RIBA) :-)))  Do prije godinu dana, karte me nisu pretjerano zanimale, osim bele u srednjoj skoli, nista vise, uglavnom sam se zadnjih 5-6 godina poluprofesionalno bavioo kladjenjem te sam zaradjivao na tome vise nego sto sam imao placu na stalnom poslu. I onda sam nagovorio frenda koji ne radi nis da se baci u teksas, jer ima afinitet prema stvarima tog tipa i tako sam uz njega i ja poceo. Onako riblje kako pocnes, zadivi te igra, i ucis igrajuci, callas off position, callas kad nemas odove, callas iz znatizelje itd. Nemas vremena za citanje literature i gledanje videa jer ti je igra super, i svaki slobodni trenutak koristis za donirat steku dve, onako RIBLJI kako volimo. Nekad uzmes, naravno jer i tebi se mora poklopit neki Nuts na koji ne mozes a da ne uzmes steku, al si uglavnom u minusu. Taj minus meni, a vidim i tebi, nije bio od nekog znacaja jer mi tih 4-5 dolara ili eura nije znacilo nista, jer bih na jedan par na kladjenju stavljao stotinjak puta vece iznose, uostalom od toga sam i zivio. E onda mi se nakon par mjeseci ucenja, iliti doniranja, poklopilo da odem zivjeti izvan HR, te sam imao i vise vremena za citanje literature, a usput sam i prestao s kladjenjem (nije mi vise donosilo profit jer su se bookmakeri na podrucju na koje sam se kladio jako popravili i vise nisam imao, kako bi pokerasi rekli EDGE). Tako da sam poceo detaljnije proucavati literaturu i time unaprijedio svoju igru, napravio sam pomak u hranidbenom lancu od RIBETINE (ustvari najsitnije ribice), prema vecim ribama :-)))  s tendencijom da jednog dana budem bar modrulj ak nemrem bit VELIKI BIJELI :-))). Malo sale, ali da nastavim, dakle, napravio sam klik u glavi di mi buy inn od 4, odnosno bankroll od 100 dolara nisu vise bili materijalni iznosi od cca 20 kuna odnonsno 500 kuna i gdje ih vise nisam usporedjivao s ulogom od 3000kn+MT na barcelona-unicaja under 146.5, znaci nisam vise tih 4 dolara omalovazavao, nego sve to gledam samo kroz profit u postoticma, bez obzira dal imao na banci jos 100 dolara ili 10 000 dolara. Znaci moj ti je savjet, ili da holdem shvatis ozbiljno, pocnes proucavat i startas s nekim rollom i krenes, i zaboravis sto imas jos u banci, jer ak neces zaboravit stavit ces 100 dolara, zdonkat ces ih u 2 dana jer ces mislit, ma sta je 100 dolara kad sutra mogu povuc iz banke jos 500 i tako dok ne zdonkas sve!!!
Evo usput, ja sam od 100 dosao na 225 u 3 tjedna igre, a igram 2 stola 6 max 0.02/004 i igram turnire s buy innom 2.20$ od 45 ljudi. I to sve bez holdem menagera i ostalih pomagala. I ta mala zarada, koja je zanemariva u odnosu na moju zaradu bavljenje kladionicom, me veseli jer sam si ipak dokazao da mogu.
Eto toliko za moj prvi post, nadam se da cu uskoro submitat neku ruku za diskusiju.

00

Re: Pozdrav iz Imotskog

esco pics plz!  roll

00

Re: Pozdrav iz Imotskog

DI TI JE KLIFANJE JEBOTE

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

16

Re: Pozdrav iz Imotskog

http://imageshack.us/m/690/8167/walloftextxerent.jpg


http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ca/af/ca/b-/nxs-UP45.jpg

00

17

Re: Pozdrav iz Imotskog

Jel to mene sve ide? Jesam nesto zeznuo?

00

18

Re: Pozdrav iz Imotskog

zm23 napisao:

Jel to mene sve ide? Jesam nesto zeznuo?

http://2.bp.blogspot.com/_xoosGkBROvM/TFl5WqvwipI/AAAAAAAAAJE/anDE3XRmwZY/s1600/not+sure+if+serious.jpg

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ca/af/ca/b-/nxs-UP34.jpg

00

19

Re: Pozdrav iz Imotskog

Ma znam ja da sam riba ili kao sto ti kazes Ribetina, al opet smatram da ima jos puno većih Ribetina od mene sto igraju na NL2i5, ma nema druge nego počet neku knjigu čitat i ozbiljnije prostudirat igru

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

20

Re: Pozdrav iz Imotskog

ksakaa napisao:

Ma znam ja da sam riba ili kao sto ti kazes Ribetina, al opet smatram da ima jos puno većih Ribetina od mene sto igraju na NL2i5, ma nema druge nego počet neku knjigu čitat i ozbiljnije prostudirat igru


nemoj da ti ego radi, nisi skuzio bit, ja sam ti na malo saljiv nacin htio reci da je takvo razmisljanje RIBLJE, naravno da ima i vecih ribetina od tebe, pa svi smo mi ribe u hranidbenom lancu, neki vece, neki manje

00

21

Re: Pozdrav iz Imotskog

http://www.najcena.si/images/products/large/6534/Eva_tuna_fileti____g_jpg.jpg

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ca/af/ca/be/nxs-UP30.jpg

10

22

Re: Pozdrav iz Imotskog

esco ko ti je ta butra???  yikes

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Pozdrav iz Imotskog

ko je esco?

4ladX - koliko ti placaju za podizanje kvaliete foruma ? big_smile big_smile big_smile big_smile (u make us happy tongue )

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

24

Re: Pozdrav iz Imotskog

cool  cool

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ca/af/ca/bj/nxs-UP46.jpg

00

Re: Pozdrav iz Imotskog

yikes  yikes  yikes  yikes 

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00