26

Re: NL25 hand

Kako to da netko calla 3bet oop sa 97o,87o, a ne calla sa AXs?

00

27

Re: NL25 hand

Tilt napisao:

Kako to da netko calla 3bet oop sa 97o,87o, a ne calla sa AXs?

Tonac napisao:

100bb deep uvijek. Range mu je sigurno jako sirok kao npr. svi FD, OESD, par +OESD, TP itd itd... a puno rijeđe setovi, 2 para, skale i sl. ali i da  uzmemo samo vrh villanovog rangea imamo oddse za call sto pokazuje koliko je instant call obv play.
Hand 0:     34.140%      { KcKs }
Hand 1:     65.860%      { 77+, AcQc, AcJc, AcTc, JTs, 97s+, 87s, JTo, 97o+, 87o }

Dao sam primjer samog vrha villanovog rangea na flopu, a 97o, 87o > AXs. Jer ako imamo eq za call i vs tog rangea onda ocito imamo i protiv pravog/realnog/cijelog villanovog rangea.

Stvarno imamo problema sa komunikacijom...

when you feel like quitting think about why you started..
01

28

Re: NL25 hand

stvarno imamo problema  u komunikaciji

Tonac napisao:

Pa vs 2 para imamo 30% eq a treba nam 40% za call, tako da easy fold...

EDIT: treba nam 33% eq za call

Tonac napisao:

100bb deep uvijek. imamo oddse za call sto pokazuje koliko je instant call obv play.

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

29

Re: NL25 hand

Tonac napisao:
Tilt napisao:

Kako to da netko calla 3bet oop sa 97o,87o, a ne calla sa AXs?

Tonac napisao:

100bb deep uvijek. Range mu je sigurno jako sirok kao npr. svi FD, OESD, par +OESD, TP itd itd... a puno rijeđe setovi, 2 para, skale i sl. ali i da  uzmemo samo vrh villanovog rangea imamo oddse za call sto pokazuje koliko je instant call obv play.
Hand 0:     34.140%      { KcKs }
Hand 1:     65.860%      { 77+, AcQc, AcJc, AcTc, JTs, 97s+, 87s, JTo, 97o+, 87o }

Dao sam primjer samog vrha villanovog rangea na flopu, a 97o, 87o > AXs. Jer ako imamo eq za call i vs tog rangea onda ocito imamo i protiv pravog/realnog/cijelog villanovog rangea.

Stvarno imamo problema sa komunikacijom...

Mislio sam da si ironican i da levelas obv, jer si sat vremena ranije napisao da je easy fold. Da se odlucis?

00

30

Re: NL25 hand

Tilt napisao:

Mislio sam da si ironican i da levelas obv, jer si sat vremena ranije napisao da je easy fold. Da se odlucis?

U prvom postu sam napisao "vs 2 para je fold" i to je istina! Cilj posta odnosno sta sam zelio rec sa tim sam vec obrazlozio. Mislio sam da je ocito sta zelim rec ali jasno mi je da se moj post (pogotovo prvi) mogao krivo protumacit i ako to nisam ocekivao. Ali sve ok sad smo se valjda razumijeli konacno  big_smile


Jedino sto me zasmetalo u cijeloj prici je podrugljiv komentar hendrixjimmia, zato sto nemam respecta prema njegovim komentarima u strateskoj raspravi jer ih iznosi kao cinjenice a nema (ni priblizno) dovoljno znanja za to! (usklicnik sam namjerno stavio), pa ugl lupeta gluposti a onda se tu pravi frajer i komentira "Tko o cemu Tonac o pokeru!" LOL  facepalm.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
06

Re: NL25 hand

Ti govoris za jimmy-a da nema dovoljno znanja!!
You got to be kidding me!!
Skoro sam pao s kreveta, a ležim.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

32

Re: NL25 hand

"Ovo stvarno nema smisla..."

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/cb/af/ce/bb/nxs-UP72.jpg

00

33

Re: NL25 hand

Tonac napisao:

U prvom postu sam napisao "vs 2 para je fold" i to je istina!

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/users/1000/598/tmp/thumb/p160hbkmrgksl12jg9qv6ue1kq51.jpg

Zadnji popravljao Tilt (24-05-2011 17:58:24)

00

34

Re: NL25 hand

Tilt napisao:
Tonac napisao:

U prvom postu sam napisao "vs 2 para je fold" i to je istina!

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/users/1000/598/tmp/thumb/p160hbkmrgksl12jg9qv6ue1kq51.jpg

http://img607.imageshack.us/img607/4975/faily.jpg


btw
Board: 7d 9c 8c
   
Hand 0:     30.303%  { KcKs }
Hand 1:     69.697%   { 9d8d }

za call trebamo:  pot 48,65$, preostalo za callat 16,1$ znaci 16,1/48,65=0,33
Znaci vs 2 para imamo 30% eq a treba nam 33% eq sto znaci da je fold ispravan play.

inb4 villana stavljamo na range, neznamo da ima 2 para, moramo ga stavit na range itd... itd...
http://img716.imageshack.us/img716/8039/donw.jpg

/thread

Zadnji popravljao Tonac (24-05-2011 18:34:25)

when you feel like quitting think about why you started..
01

35

Re: NL25 hand

ja se stvarno nadam da se zajebavas, al ozbiljno..

Text results appended to pokerstove.txt

  61,642,944  games     0.064 secs   963,171,000  games/sec

Board:
Dead: 

    equity     win     tie           pots won     pots tied   
Hand 0:     18.054%      17.82%     00.23%           10986372        142614.00   { KK }
Hand 1:     81.946%      81.71%     00.23%           50371344        142614.00   { AA }

znaci da foldamo KK svaki put preflop?

01

Re: NL25 hand

Tilt napisao:

znaci da foldamo KK svaki put preflop?

ne svaki put ali moras prvo flop vidjeti i ako je opasan baciti

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
00

37

Re: NL25 hand

dunjari1965 napisao:

ne svaki put ali moras prvo flop vidjeti i ako je opasan baciti

sto je opasan flop? kakav je dobar? na kakav se moze betat bez straha? KKx opet ima opciju backdoor royala pa ne znam koliko je pametno prije turna radit ikakve agresivne poteze sa quadsima  hmm

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/cb/af/ce/bc/nxs-UP97.jpg

00

Re: NL25 hand

Ma tonac samo pokusava reći da su dva para bolja od jednog.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: NL25 hand

Iako je dosta wet board dobro je odigrano... Puno puta ce on tu semi bluffat i gurat sa TPTK...
Ps mos rec sl. frendu da je ciciban smile
http://img196.imageshack.us/img196/5250/21081520903752578307612.jpg

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

40

Re: NL25 hand

evo jednog dosta jakog rangea vilana s obzirom da voli sc i flip je....

MP2  47.73%  46.33%  1.40% KsKc
MP3  52.27%  50.87%  1.40% QQ-77, JTs, T9s, 98s, 87s, AcQc, AcJc, QcJc, AcTc

00

41

Re: NL25 hand

Tilt napisao:

ja se stvarno nadam da se zajebavas, al ozbiljno..

I ja se stvarno nadam da se zajebavas jer ako nakon svega jos ne kuzis sta zelim rec onda stvarno roll

A ubiti Rear je dobro rekao

Rear_Admiral napisao:

Ma tonac samo pokusava reći da su dva para bolja od jednog.

hahahaha  lol

when you feel like quitting think about why you started..
01

42

Re: NL25 hand

big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: NL25 hand

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/cb/af/ce/b-/532.gif

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: NL25 hand

Rear_Admiral napisao:

Ti govoris za jimmy-a da nema dovoljno znanja!!
You got to be kidding me!!
Skoro sam pao s kreveta, a ležim.

Tonac napisao:

A ubiti Rear je dobro rekao

this  cool

12

Re: NL25 hand

ne kužim zaš napadate dečka za bezveze pa taman i da je krivo napisao šta sad, mjesečno se na forumu napiše 3 puta više gluposti pa nikom ništa... totalno  bez potrebe... pomalo i jadno jer ovim samo "tjerate" ljude sa foruma i osiromašujete ionako malu zajednicu, postoje argumenti za sve što se napiše u strateškoj raspravi i koristite ih jer tu smo da naučimo jedni od drugih, a i na tuđim greškama...jer nekom tko nije upućen u vaše osobne razmirice ovaj thread izgleda glupo i besmisleno, a za mjerenje ku*ca i vaganje jaja postoji PM... one love <3

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
30

Re: NL25 hand

ok, da vas pitam (upilam), skinuo sam stove nedavno pa se učim koristit ga....
znači stavio sam villaina na range (QQ-66,AcKc,AcQc,AcJc,A9s,KcQc,KcJc,KTs,QcJc,JTs,T9s,98s,A9o,JTo,T9o,98o).....pa me zanima biste li ga vi stavili na sličan range, ili je ovaj moj malo preambiciozan big_smile, po njemu ispada da nam je equity protiv takvog rangea 47%, znači to je call??? zanima me još zašto većina igrača napiše da je call ako je equity poviše 40%, iako po njemu smo u gubitku jer je ispod 50% (ili to ovisi koliko novca moramo nadoplatit još za call).....malo sam zbunjen, neman di pitat takve stvari pa sam odlučio u ovoj temi....:S

Zadnji popravljao N( .)(. )B (24-05-2011 23:55:15)

00

Re: NL25 hand

e i ako san štagod glupo napisa, nemojte me ubit, ipak sam noob...

00

48

Re: NL25 hand

N( .)(. )B napisao:

e i ako san štagod glupo napisa, nemojte me ubit, ipak sam N( .)(. )B...

fyp

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/cb/af/ce/bh/nxs-UP103.jpg

00

49

Re: NL25 hand

ma netribaš stavljat ni razmišljat o ikakvom rangu u ovakvim spotovima...ovdje samo klikneš call i ostalo se samo izvrti

When you got nothing, you got nothing to lose
00

50

Re: NL25 hand

N( .)(. )B napisao:

zanima me još zašto većina igrača napiše da je call ako je equity poviše 40%, iako po njemu smo u gubitku jer je ispod 50%

Zato sto je u potu vec nesta $$ i tebi je super isplativo ako imas 50%. Recimo da je pot na flopu 10$ i on gura all in 5$ znaci moras dat jos 5$ za dobit 15$ sto je 3:1.
Podjelis 1:(3+1)*100 i dobijes koji % ti treba equtyja, u ovom slucaju ako imas 25% call ti je BE.
Nadam se da sam ok sve objasnio, stalno me jebe ta matematika.

00