Tema: NL25: kako bi ste vi odigrali

http://www.pokerhand.org/?6121800

Mislim da sam jako lose odigrao ovu ruku pa bi zeleo da cujem na koji nacin bi je vi odigrali, na riveru sam u principu i hteo da dobijem njegov all in ali ovako bi zeleo da cujem vasa misljenja za odigravanje pre rivera. UTG je 25/22/2 na 64 ruke, cbet 50%, UTG+1 20/8/2 na 400 ruku

Zadnji popravljao Don Stefanello (26-05-2011 18:30:31)

00

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

ne valja link! Meni nista ne otvara

00

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

raise pf
raise flop


as played fold na allin

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

Ne trebas raizat pf.
Ali raizaj flop.
Ako to ne onda betaj turn, pol pota je dosta.
Ako ni to onda betaj vise river jer placaju i 3/4 ako placaju 1/2.
As played call river, cooler ako je jaci.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

po meni kako si odigrao je ok sve do turna..
turn bi trebo betat oko 7$..
da si 3beto prije flopa onda bet/bet/shove na ovakvom boardu..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

6

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

@Rear
Zašto misliš da ne treba 3bet? Nekako ne volim JJ u multiway potovima...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

7

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

jel se volis stackat s JJ 150bb deep UTG vs MP?

00

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

nije nuzan 3b, ja sam za flet(sto ces napravit na 4bet od utg opena),  bet turn, imas easy game na riveru, ovakva situacija, b/f river utg je vjerovatno thininkg player sumnjam da ce ovako odigrati 9 ili T T!

00

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

ja bi 3beto, čisto radi izolacije utg+1, mislim da će on s dosta rangea s kojim je calo utg open nastavit, da je utg više nit onda možda ne al ovak mi izgleda idealno (mali sample al hebiga)

postflop smrdi na cooler 99/77, jači pp ne vidim zakaj bi chekiro turn osim ak je neki fancy freek

brijem da ti fali raise kak je rear reko, ovak ne bi imo pojma di sam....

00

10

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

3b ovisi o tome kolko opena  utg iz EP ( imas popup i pogledas)
bez tog statsa ja bi 3b iz razloga sta ce ti se cesto desit upravo ovo sta ti se desilo da ce uc skoro svi za stolom zbog "pot oddsa" , i dobit ces  u 99,9% slucajeva ruzniji flop od ovog multivej sa JJ sta je sranje

as played rejz flop ;check turn !?!????? roll
zaboravio sam za river napisat, callao bi samo zbog ovog ch na turnu ,rvr izgleda kao da krades i zbog toga snap !

daj postaj rez

Zadnji popravljao puki86 (26-05-2011 23:07:03)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

11

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

ovak kak je odigrano...

pf ok;
flop raise;
turn bet;
river fold... ne vidim sta tu beatas...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

Ja bi definitivno 3bet PF i to prvenstveno da izoliram ovog UTG+1 koji je pretpostavljam neka ribica zbog stacka i da mi ne uđu ovi iza što je vrlo vjerojatno. Lako se hitim na 4bet. Ne vjerujem da će na ovom limitu UTG ili itko drugi blefat.
Flop bi raise/f, dijelom zbog value-a, dijelom da protectam equity. Turn b/f.
As played river b/f.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (26-05-2011 22:29:38)

00

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

Ne bi raiseao flop, ali bi definitivno betao turn. Ne razumijem logiku onih koji bi raiseali flop za value, a nakon što je (u ovom slučaju) turn bio check/check na river 7 bet foldali.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

14

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

Ja bi 3b pf do recimo 3.25,pa lako fold na 4b...ovako nemajmo pojma na čemu smo...
I kao sto puki kaže često ćemo se naći u 4-5 way potu s Q,K ili A na flopu i onda smo usrani...

As played ne vidim šta beatamo osim TT ili blef...:/

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

Nemam puno informacija osim iz HUD-a o igracima jer igram 24 stola i akcija je dosta brza pa ne moze da se prate lepo igraci, u pocetku nisam zeleo da igram veliki pot jer mi je malo smrdela situacija, board se lepo otvarao za mene i na riveru sam vec shvatio da sam jaci te sam uradio ovakav bet bas da bi izgledalo kao kradja na sta sam dobio ono sto sam i zeleo, njegov all in. Iz mog vidjenja jedino sto bih sada promenio jeste turn bet, mozda 3b pf da izolujem utg+1 ako je moguce. I dalje sam za river call all ina, jer ovako kako je utg odigrao ruku ne vidim sta moze da ima a da me dobija, na flopu sam i dalje samo za call jer raisom ne ostavljamo u igri slabije protivnikove ruke. Rezultat ne bih da postavim jer ne zelim da se neko rezultatski orjentise, ovako su kvalitetniji komentari ako se neko nadje u slicnoj situaciji.

Zadnji popravljao Don Stefanello (27-05-2011 04:13:37)

00

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

Don Stefanello napisao:

Nemam puno informacija osim iz HUD-a o igracima jer igram 24 stola

lol zasto?

00

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

3-bet preflop i cili bi hand bia drukciji..ja bi obavezno beta turn jer znas da si tu dobar u 90% slucajeva...

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

Andre_787 napisao:
Don Stefanello napisao:

Nemam puno informacija osim iz HUD-a o igracima jer igram 24 stola

lol zasto?

Don Stefanello napisao:

Nemam puno informacija osim iz HUD-a o igracima jer igram 24 stola i akcija je dosta brza pa ne moze da se prate lepo igraci

Zadnji popravljao Don Stefanello (27-05-2011 13:09:57)

00

19

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

mislio je vjerojatno zasto igras 24 stola...

00

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

da definitivno smanji broj stolova nema potrebe na NL25 igrat tolko stolova, osim ako nemaš neki prebolstan deal i trebaju ti novci jer u protivnom tvoja igra ili stagnira ili jako slabo napreduje osim ako ne posvetiš jednako vremena u review sessiona koliko ti i traje session a čisto sumnjam da to radiš jer to nitko ne radi  big_smile

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

mislin da ni chuck norris  ne bi calla taj all in na riveru

00

22

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

jedno noob pitanje, šta znači nl25?
nl=no limit? 25= 0.25 small blind?

tj. kako po oznakama znam koliki si blindovi, čisto da lakše pratim forum big_smile

00

23

Re: NL25: kako bi ste vi odigrali

0.01-0,02 = nl2 , 0,02-0,05= nl5 ...

10