Tema: Pokretanje kuće

Jel ima još netko problema sa pokretanjem Carbon pokera?
Kada kliknem na njega, neće mi otvoriti, kada kliknem opet na njega kaže da "program is already running...." i nakon pola minute dolazi poruka "unable to connect to configuration servers. Please chech your internet connection.....
Probao sam ostale kuće, one normalno rade.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Pokretanje kuće

Meni to sad sa nordicom...
moguce da merge pada zbog DOJa

00

Re: Pokretanje kuće

Meni još uvijek ništa. Pitao sam na CR, možda oni znaju više.
Zapravo, sad mi je uspio ući u lobby tj. otvorit prozor od Carbon-a ali kaže "unable to establish a network connection....check that computer is connected....." Do njih je nešto, nadam se da je neki upgrade...

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Pokretanje kuće

Otišao sam na diagnose problems, pa ako se netko razumije bolje neka kaže...(sve je pass, npr. ping google, client properties itd...), a:
Game servers -fail (opis: Unable to ping game servers, please check your internet connection and firewall rules and try again.)
Game lists-fail (opis: An exception has occurred trying to ping the game list servers, please check your internet connection...)
Backup update-fail (opis: The update manifest retrieved is empty, please restart the software and try again.)

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Pokretanje kuće

Ne pada nis zbog DOJ-a vjerojatno jer je nedjelja i nema nikakvog slžbenog priopćenja.... imaju tehničkih problema, a i lockpoker se npr premjestio na eu domenu... na 2+2 se javio neki CEO sa hero pokera i rekao kako bi trebalo sve proraditi ubrzo
poučeni dosadašnjim iskustvima mislim da se nitko od eu igrača netreba bojati za pare  smile

00

6

Re: Pokretanje kuće

lol, merge ne pada zbog doja, niti im doj ista moze. samo im blokirat us bank accounte kojih nemaju (jer su u nizozemskoj i australiji).
mogu im jedino blokirat .com domenu, no vecina se ionako preselila na .eu ili .com.au...


Hero Poker CEO napisao:

Just got word from tech;

It was a technical issue: Service should be coming back shortly.

Again, apologies on behalf of the network.

David


http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/cb/af/cj/ag/nxs-UP101.jpg

Zadnji popravljao 4ladX (29-05-2011 12:22:57)

00

Re: Pokretanje kuće

je...
sve radi...

00