Tema: Tilt RUSH vS NLxx Tables

Imam jedno pitanje za sve vas.

Bolje igrat 4-6 stolovan na rushu ili 4-6 stolova na NL?

Zasto to pitam jer nekako mi se igra na rushu razlikuje, imam osjecaj da losije igram na rushu nego na NL stolovima.
Mozda je soft ili mozda sam ja kriv ali nesto je.

Kako je vama?

00

Re: Tilt RUSH vS NLxx Tables

ne možeš to uspoređivati
recimo na 4 stola rush igraš isti broj handova kao na 16 normalnih
ja sam probal i jedno i drugo i sigurno na normalnim stolovima možeš imati veći winrate

00

Re: Tilt RUSH vS NLxx Tables

masterboy napisao:

Imam jedno pitanje za sve vas.

Bolje igrat 4-6 stolovan na rushu ili 4-6 stolova na NL?

Zasto to pitam jer nekako mi se igra na rushu razlikuje, imam osjecaj da losije igram na rushu nego na NL stolovima.
Mozda je soft ili mozda sam ja kriv ali nesto je.

Kako je vama?

Mislim da na krivi način uspoređuješ igrun na rushu i non-rush stolovima
6 stolova na rushu je kao da igraš istovremeno više od 20 klasičnih stolova.
Ne bih rekao da je igra na rushu soft već je puno više tight. Ljudi rijeđe ulaze u potove marginalnim rukama
jer dovoljno je da kliknu na quick fold i već će iduću ruku možda dočekati puno bolju priliku.
Preporučam ti da i ti ponekad razmišljaš na taj način wink

Ja osobno igram na 3 stola rush FR, već na 4 mi se stvari prebrzo odvijaju a ne uspjevam značajno povećati broj odigranih ruku.

00

4

Re: Tilt RUSH vS NLxx Tables

Ako igraš samo 4-6 običnih stolova, na 2-3 rush stola odigrat češ duplo više ruku.
Ja igram rush najviše zbog toga što mi je preglednije gledat samo dva stola, a kad je veći pot u pitanju koncentriran sam samo na taj jedan stol drugi sam sitout. Možeš sitautat kad hočeš da napraviš notes ili analiziraš hand koji si odigro.
Ja sam osobno izgubljen na 12+ običnih stolova.
Odigro sam preko 100k ruku na NL10 rush i preko 100k na običnim stolovima, nema tu neke velike razlike osim ovog što kaže staggy da ljudi rijeđe ulaze u velike potove sa marginalnim rukama, ali pošto češ odigrat više ruku na kraju češ doć na isto.

00

Re: Tilt RUSH vS NLxx Tables

Hvala na odgovorima.

00