Tema: Koliko je Hrvata na bwinu?

Čisto me zanima koliko nas je na bwinu jer sam u zadnja dva dana sreo dosta balkanaca tamo. Ako ima tko nek se javi, i ako nije problem da napiše limite na kojima igra.

Ja igram tamo već godinu i pol i trenutno sam na NL30 i ostat ću tu još najmanje 4 mjeseca, ovisi kako će mi faks dopuštat i ako ću smatrat da je vrijeme da se prebacim na više.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

Koliko zaradiš na NL30 ako nije tajna. Možeš neku okvirnu cifru dnevno ali da i napišeš koliko sati igraš dnevno. P.S., kako znaš kad si dovoljno dobar za naperdovanje?

00

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

GORANBAXY napisao:

kako znaš kad si dovoljno dobar za naperdovanje?

Kad si sagradio dovoljno velik bankroll za slijedeći level, probaš igrati na slijedećem levelu i ako tamo izgubiš oko 10 buyina, vratiš se na svoj level.

00

4

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

nije bwin jedini na ongameu wink

00

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

Kakav je rakeback ili vip sistem (kako već ide) na ongameu? Jel se isplati tamo igrat?

00

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

Imaš na goalwinu 40% cashbacka.

00

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

vip sistem jako loš, ako se to može tako nazvati. Sakuplajš bodove, svaki 1$ rakea je 100, 200 ili 300 bodova ovisi kolko bodova si sakupio prošli mjesec i koji si status (zeleni, bijeli, žuti), 2500 bodova je ekvivalent za 1 euro. Ja sam bez problema bijeli, a za žuti bi morao samo malo više igrati. Za rakeback ne znam, jer kad sam se prijavljivao nisam ukucao nikakav kod (budala, kaj ćeš).

Mjesečno zaradim 700kn (to je prosjek od kad sam počeo igrati prije godinu i pol počevši od NL10 pa NL20) uz ne baš puno igranja, ne znam, sat i pol dnevno.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

8

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

bwin ima bonuse frende. iskoristi nesto od toga. dok nisu presli na ovaj novi otpad od p5 softwarea ja sam tamo uz yellow status + 10x i nesto 8x bonusa imao mjesecni rb oko 57%.

00

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

Koliko ja znam bwin nema rakeback, nego
Goalwin - sigurno najbolja opcija na Ongameu zbog tog 40% cashbacka koji radi kao bonus i oslobađa se odmah za svakih 400 bodova (nisam još isprobao, ali namjeravam, tako su oglašavali ovdje u ponudi =zvuči odlično)
http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/4-20- … bonus.html
Ima i Hollywood poker "valueback" - to je kao rakeback do 40% ali ovisi o mjesečnom VIP levelu i broju skupljenih bodova
http://www.imagesforme.com/upload/f5c037eb.jpg

Zadnji popravljao wildgh (08-11-2009 18:37:55)

assumption is the mother of all f ups

00

10

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

jel ima ko informaciju gdje je najbolji omjer bonusa koje dobijes i rakea koji plačaš za NL50/NL100. Pokerstars ima najmanji rake, al dali se isplati s obzirom da bonuse mozes iskoristit nakon 4 mjeseca (650$)?

00

11

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

nema rakeback ali ako napravis $1000 rejka i od bonusa dobijes $550-$600 sto je to onda?
poklon sv. nikole?

00

12

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

a kad smo kod toga, goalwin nije ni blizu najbolja opcija na ongameu nego heypoker.

00

13

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

4ladX napisao:

a kad smo kod toga, goalwin nije ni blizu najbolja opcija na ongameu nego heypoker.

Mogao bi to onda malo pojasniti taj heypoker...Od ostalih skinova na Ongamu - goalwin mi djeluje dobro, napominjem ja nisam probao, ali neograničeni bonus koji se oslobađa za svakih 400 bodova meni djeluje super, i nema VIP restrikcije nego je flat za sve.A za heypoker nisam čuo

assumption is the mother of all f ups

00

14

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

4ladX napisao:

nema rakeback ali ako napravis $1000 rejka i od bonusa dobijes $550-$600 sto je to onda?
poklon sv. nikole?

Naravno da se s bonusima može to postići, nitko nije mutav, kao i na svakom sajtu koji nudi kupovanje bonusa, ali to već ovisi o volumenu rake-a, vip levelu i samoj ponudi bonusa dotičnog sajta

assumption is the mother of all f ups

00

15

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

heypoker ima odlicne affiliate (ima ih na FTR i 2p2 forumima) koji daju 50%  kao najmanji rakeback i sto je veci volume igre to rb raste do nekih 65%.

00

16

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

4ladX napisao:

heypoker ima odlicne affiliate (ima ih na FTR i 2p2 forumima) koji daju 50%  kao najmanji rakeback i sto je veci volume igre to rb raste do nekih 65%.

thx

assumption is the mother of all f ups

00

17

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

wildgh napisao:
4ladX napisao:

nema rakeback ali ako napravis $1000 rejka i od bonusa dobijes $550-$600 sto je to onda?
poklon sv. nikole?

Naravno da se s bonusima može to postići, nitko nije mutav, kao i na svakom sajtu koji nudi kupovanje bonusa, ali to već ovisi o volumenu rake-a, vip levelu i samoj ponudi bonusa dotičnog sajta

na ongameu (skoro) svaki sajt ima dosta reload bonus codesa na izbor tako da ih ne kupujes u zamjenu za binside bodove. ovako ugrubo mislim da white status na bwinu ima 10% rba, a yellow 15%. znaci kupujes bodovima novce u shopu. i to ti ne utjece na bonus i brzinu njegova ciscenja, a svaki bonus je negdje 35-45% rakeback/cashback sto daje 45-60% ukupnog rejka natrag.
na hollywoodu sam koristio samo reload bonus codes jer se tad moglo birat ili taj vip status ili bonusi, ne oboje. ne znam kako je sad.

Zadnji popravljao 4ladX (08-11-2009 19:17:13)

00

18

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

wildgh napisao:
4ladX napisao:

heypoker ima odlicne affiliate (ima ih na FTR i 2p2 forumima) koji daju 50%  kao najmanji rakeback i sto je veci volume igre to rb raste do nekih 65%.

thx

ali mislim na cash igru. navodno neki igraci igrajuci sng/mtt imaju i preko 80% (rb+bonusi) ali nisam u to upucen no uzmi u obzir.

Zadnji popravljao 4ladX (08-11-2009 19:15:58)

00

19

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

wildgh napisao:

Koliko ja znam bwin nema rakeback, nego
Goalwin - sigurno najbolja opcija na Ongameu zbog tog 40% cashbacka koji radi kao bonus i oslobađa se odmah za svakih 400 bodova (nisam još isprobao, ali namjeravam, tako su oglašavali ovdje u ponudi =zvuči odlično)
http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/4-20- … bonus.html
Ima i Hollywood poker "valueback" - to je kao rakeback do 40% ali ovisi o mjesečnom VIP levelu i broju skupljenih bodova
http://www.imagesforme.com/upload/f5c037eb.jpg

Uskoro če svi PokerPro igrači imati fixed 40% cashback na Goalwinu.

00

20

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

Vule napisao:

Uskoro če svi PokerPro igrači imati fixed 40% cashback na Goalwinu.

Nije ova slika za GoalWin nego Hollywood poker...
pa šta nije beskonačni bonus 50$ za 400 bodova kako i reklamirate? kako to misliš uskoro 40% fixed cashback? Uz taj neograničen bonus + 40% cashback? To bi bilo fantastično...

assumption is the mother of all f ups

00

21

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

wildgh napisao:

Nije ova slika za GoalWin nego Hollywood poker...

Znam..

wildgh napisao:

pa šta nije beskonačni bonus 50$ za 400 bodova kako i reklamirate? kako to misliš uskoro 40% fixed cashback? Uz taj neograničen bonus + 40% cashback? To bi bilo fantastično...

Trenutno je samo 50$ za 400 bodova aktivan za naše članove. 40% je samo napisano, jer je tako Goalwin rekao. Nesmemo reklamirati VIP bonus, zato piše 40% casback. Ali u kratkom če doči do prestrukturiranja bodova na Ongame skinima, gdje če svaki igrač moci zaraditi do 40% cashbacka.

Ali naš igrači če imati fixed 40% cashback / rakeback, bez ikakvih requirementsa.

00

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

Vule napisao:

Trenutno je samo 50$ za 400 bodova aktivan za naše članove. 40% je samo napisano, jer je tako Goalwin rekao. Nesmemo reklamirati VIP bonus, zato piše 40% casback. Ali u kratkom če doči do prestrukturiranja bodova na Ongame skinima, gdje če svaki igrač moci zaraditi do 40% cashbacka.

Ali naš igrači če imati fixed 40% cashback / rakeback, bez ikakvih requirementsa.

Jel to znaci 40% neovisno o volumenu PLUS ono sto trenutno ima(400 bodova za 50$)?

Ili "samo" fixed 40%?

Thnx

p.s. Se zna otprilike kad to moze bit?

Zadnji popravljao Anakiir (08-11-2009 23:31:29)

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

23

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

Anakiir napisao:

Jel to znaci 40% neovisno o volumenu PLUS ono sto trenutno ima(400 bodova za 50$)?

Ili "samo" fixed 40%?

p.s. Se zna otprilike kad to moze bit?

Da to i mene zanima, to sam i pitao...dali bonus (400 za 50$) ostaje pa mu se dodaje cashback ili se mijenja u 40% cashback?
Inače ako se može birati, onda je bolji bonus - koji je i više za turnirske igrače (jer 400bodova je 80$ turnirskog feea = a za uzvrat se dobija 50$ što je 62,5% povrata), da ne pričamo koliko je ugodnije dobiti 50$ svakih par dana nego tek sve na kraju mjeseca, a i uvijek se može pogledati koliko bodova je potrebno, itd...bonus rules, ako to otpada, ponuda je puno lošija

assumption is the mother of all f ups

00

24

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

Anakiir napisao:
Vule napisao:

Trenutno je samo 50$ za 400 bodova aktivan za naše članove. 40% je samo napisano, jer je tako Goalwin rekao. Nesmemo reklamirati VIP bonus, zato piše 40% casback. Ali u kratkom če doči do prestrukturiranja bodova na Ongame skinima, gdje če svaki igrač moci zaraditi do 40% cashbacka.

Ali naš igrači če imati fixed 40% cashback / rakeback, bez ikakvih requirementsa.

Jel to znaci 40% neovisno o volumenu PLUS ono sto trenutno ima(400 bodova za 50$)?

Ili "samo" fixed 40%?

Thnx

p.s. Se zna otprilike kad to moze bit?

Samo fixed 40%

00

25

Re: Koliko je Hrvata na bwinu?

wildgh napisao:
Anakiir napisao:

Jel to znaci 40% neovisno o volumenu PLUS ono sto trenutno ima(400 bodova za 50$)?

Ili "samo" fixed 40%?

p.s. Se zna otprilike kad to moze bit?

Da to i mene zanima, to sam i pitao...dali bonus (400 za 50$) ostaje pa mu se dodaje cashback ili se mijenja u 40% cashback?
Inače ako se može birati, onda je bolji bonus - koji je i više za turnirske igrače (jer 400bodova je 80$ turnirskog feea = a za uzvrat se dobija 50$ što je 62,5% povrata), da ne pričamo koliko je ugodnije dobiti 50$ svakih par dana nego tek sve na kraju mjeseca, a i uvijek se može pogledati koliko bodova je potrebno, itd...bonus rules, ako to otpada, ponuda je puno lošija

Da za MTT i SNG playerje če to biti slabiji deal, ali za cash game je to prednost, jer puno jih ne stigne do 40% cashback i sa $50 za 400 bodova.

00