Tema: Monitori preporuka

Kao sto kaze naslov teme kupujem monitor no ne razumijem se bas previse u to. Pa bih htio ako mi mozete preporucit koji model...
Te ako mi mozete reci na sto trebam obratit pozornost pri kupnji monitora, takodjer imam sad jedan od 19" pa cu to sve spojit....
Trebam od 24" pa na dalje velicine, a da je do 3000kn...
Hvala na pomoci...

Zadnji popravljao BugsBunnyD (05-06-2011 15:02:20)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

2

Re: Monitori preporuka

ja imam onaj dell 27" i znam jos par ljudi koji imaju iste (ili 27" ili 30") i stvarno su jako dobri, jedino ne podnose dobro udarce, no ako ne trjesavas tilt udaranjem sakom u monitor kao ja definitivno bi ti ga preporucio. Postoji i u 24" varijanti.

eh, malo je skuplji nego sto sam mislio

http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=11212&catid=161

00

3

Re: Monitori preporuka

osim dijagonale jako ti je bitna i rezolucija.
Što veća, to ti više stolova stane bez preklapanja

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

4

Re: Monitori preporuka

24" HP ZR24w
ili jeftiniji
23" Dell u2311h

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=zr24w
http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=u2311h

lp

00

Re: Monitori preporuka

Ovo sto je Nebra naveo je top izbor, osim ta dva jos bih preporucio i Viewsonic 23" model sa IPS matricom. Mislim da ga imaju u MagazinRS-u, probaj pogledati na www.nabava.net. Kosta manje od 2k kuna.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Monitori preporuka

24" HP ZR24w
ovaj mi se cini dobar ugl jel zna netko mozda jel bih mogao ja taj monitor spojit znaci sa samsungovim i da normalno funkcionira ?
Citao sam da se moze te da se stavi jedan monitor na digitalni jedan na analogni... Mkr sam gledao setupove i vidio sam da su dva monitora uvijek iste velicine i istog brenda pa nznm jel bi to predstavljalo problem ?
Hvala na pomoci
Ako netko zna jos koji model bio bi mu zahvalan da ga navede mozete navest i neke svoje monitore koje koristiti te mozda bacit i koju sliku kak vas setup izgleda....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Monitori preporuka

evo kak moj izgleda 2x24" kupil sam ih jer su kostali ko jedan 27" big_smile, al preporucam ti radije jedan veci nego da na 2 monitora igras, ja planiram si kupit jedan 30"..
malo starija slika sad imam bolji  mis i tipkovnicu big_smile
http://img820.imageshack.us/img820/8951/31322144751590558711638.jpg

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Monitori preporuka

deco daj mi reci si mozda nasao sta od 30" da ti se svidjelo;  posto si rekao da planiras si uzet...
mkr sumnjam da mogu sa 3k kn uzet 30" igdje,a ne bih htio rabljene uzimat...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Monitori preporuka

problem je kaj dođu oko 10k kn 30" smile možda ima sad i jeftinijih nisam siguran
al ak ne planiras previse davat kn ja mislim da na jednom od 27" možeš bez problema igrat 16-20stolova a ne bi te koštalo više od 3k kn

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Monitori preporuka

ma ne bih htio da mi prelazi preko 3k kna jer mi je trenutno previse... Ugl najvise me zivcira kad mi se stolovi preklapaju al to sto je rekao adzi trebam pazit na rezoluciju jos cu pricekat ne zuri mi se sa kupnjom pa cu vidjet koji cu uzet...
Ps brijem da je najjeftiniji 8k kn hmm al trenutno ih bas gledam pa ak naletim na jos koji jeftiniji napisem wink

Zadnji popravljao BugsBunnyD (05-06-2011 22:03:44)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

11

Re: Monitori preporuka

da ak nađeš napiši il mi pošalji pm jer mene baš zanima 30" al ni meni se baš ne žuri..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

12

Re: Monitori preporuka

Kupio aoc-a 24'' za nekih 1200-1300kn. Ima samo vga ulaz, ali za vise mi ni ne treba, uglavnom da se dosta jeftino proći. Dosta sam programiral na njemu i ne umara oci previse, opet ne znam kak bi bilo na drugima. Ak kupujes iskljucivo zbog pokera razmisli si dal ti fakat treba veće od 24' jer budes ga masno platili, a to kaj te preklapanje muci se da rijesiti na puno nacina, ovisno kaj igras.
Ja sam skuzio na sng  9-maxu da mogu na 24' monitoru igrat maximalno 6 stola bez preklapanja (a da su pristojne velicine) pa sam odustao od svega toga, napravio skriptu koja stavlja sve stolove u donji lijevi kut, za svaki novi blind level ga dize malo gore, za svakog igraca manje ga gurne malo desno i sad sam se naviknuo na to i mislim da je puno prakticnije. Kaj je najgore sad mi je svejedno dal igram na laptopu ili monitoru...

Zadnji popravljao hrasca (05-06-2011 23:50:40)

00

13

Re: Monitori preporuka

hrasca napisao:

Kupio aoc-a 24'' za nekih 1200-1300kn. Ima samo vga ulaz, ali za vise mi ni ne treba, uglavnom da se dosta jeftino proći. Dosta sam programiral na njemu i ne umara oci previse, opet ne znam kak bi bilo na drugima. Ak kupujes iskljucivo zbog pokera razmisli si dal ti fakat treba veće od 24' jer budes ga masno platili, a to kaj te preklapanje muci se da rijesiti na puno nacina, ovisno kaj igras.
Ja sam skuzio na sng  9-maxu da mogu na 24' monitoru igrat maximalno 6 stola bez preklapanja (a da su pristojne velicine) pa sam odustao od svega toga, napravio skriptu koja stavlja sve stolove u donji lijevi kut, za svaki novi blind level ga dize malo gore, za svakog igraca manje ga gurne malo desno i sad sam se naviknuo na to i mislim da je puno prakticnije. Kaj je najgore sad mi je svejedno dal igram na laptopu ili monitoru...


zanima me ovo u vezi pravljenja skripte, možeš stavit neki link ili nešto da vidim malo kako se to radi i u čemu...

00

14

Re: Monitori preporuka

shacal napisao:

zanima me ovo u vezi pravljenja skripte, možeš stavit neki link ili nešto da vidim malo kako se to radi i u čemu...

http://sourceforge.net/projects/placemint/

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/c-/ag/ag/aj/nxs-UP96.jpg

00

15

Re: Monitori preporuka

zanima me ovo u vezi pravljenja skripte, možeš stavit neki link ili nešto da vidim malo kako se to radi i u čemu...

S ovim mozes recimo rasporedivat stolove po blindovima, ako oces nesto detaljnije morat ćeš sam kodirati. recimo već za broj igraca na stolu moras ulaziti u hand history file.
Ja sam sve radio u C#, ne znam kakav si programer ali ako trebas kakav savjet javi.

00

Re: Monitori preporuka

Ako se slucajno odlucis za nest polovno, nemoj kupovati samsungovu T seriju.
Ja imam T240 i nisam previse impresioniran.
Nadam se da ce rikniti do 11-og mjeseca, pa da ga posaljem na garanciju i dobijem novi drugi...

00